Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

LŪMSF prezidents Slakteris: "Prieks, ka mūs par sacensību rīkošanu apskauž pat lielvalstis"

LŪMSF prezidents Slakteris: "Prieks, ka mūs par sacensību rīkošanu apskauž pat lielvalstis"

Foto: LŪMSF

Vakar notika Latvijas Ūdens motosporta federācijas kopsapulce, kurā tika apstiprināts šī gada sezonas grafiks un izmaiņas noteikumos, vēsta federācija.

Latvijā šogad norisināsies seši Latvijas atklātā čempionāta posmi, viens pasaules čempionāts RIB laivām, divi Eiropas čempionāta posmi O350 un FR1000 klasēm un viens Eiropas čempionāts GT15 klasei, liecina Latvijas ūdens motosporta federācijas rīcībā esošā informācija.

„Esmu gandarīts, ka spējam būt pasaules labāko skaitā ne tikai ar sportiskiem rezultātiem, bet arī ar organizatoriskiem sasniegumiem," sacīja Latvijas Ūdens motosporta federācijas prezidents Atis Slakteris. "Latvijā organizētās sacensības vienmēr izpelnās dalībnieku un tiesnešu atzinību, kā arī vēlmi, lai Latvija atkal un atkal uzņemas kādu sacīkšu organizēšanu."

"Es lepojos, ka mūs apskauž pat daudzas lielvalstis, jo tikai retā valstī ir tik daudz labā kvalitatē organizētu nacionālā čempionāta posmu. Mums to ir vairāk kā, piemēram, Igaunijā un Lietuvā kopā. Tāpat pasaulē ir tikai dažas "double seater" ātrumlaivas. Bet mums no šī gada ir pašiem sava Latvijā būvēta, mācībām un izklaides braucieniem paredzētā F1 tipa divvietīgā ātrumlaiva," federācijas prezidents turpināja.

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Ūdens motosporta federācija

     [+] [-]

, 2017-03-31 16:16, pirms gada
Nothing speshial.

     [+] [-]

, 2017-03-31 17:30, pirms gada
Kad mums būs atkal kāds F-1?

     [+] [-]

, 2017-03-31 21:57, pirms gada
Nu forši. Cerams, ka organizatoriem ir labāka angļu valoda nekā prezidentam

Tev jābūt autorizētam,