Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Jaunais ātrumlaivu pilots Tučkovs kļūst par divkārtējo Eiropas čempionu

Jaunais ātrumlaivu pilots Tučkovs kļūst par divkārtējo Eiropas čempionu

Maksimiliāns Tučkovs

Šodien, 15. jūlijā Liepājā noslēdzās Eiropas čempionāts ātrumlaivām JT 250 klasē. „Riga Powerboat Team” pilots Maksimiliāns Tučkovs šajā posmā ieguva pirmo vietu, tādējādi kļūstot par divkārtēju Eiropas čempiona titula ieguvēju.

Liepājas vējainajos laika apstākļos čempionāts notika divas dienas. Pasākums bija vērienīgs, un Liepājas Karostas kanālā starp jauniešiem norisinājās ļoti spraiga cīņa.14 pilotu konkurencē Maksimiliāns spēja apsteigt sāncenšus gan no Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Itālijas un Ukrainas, otrajā vietā atstājot igauni Paulu Zujenko, trešais palika lietuvietis Paulius Stainis.

Maksimiliānam tikko palika piecpadsmit, bet talantīgais pilots par Eiropas čempionu JT 250 klasē kļuvis jau otro reizi, savu pirmo čempiona titulu iegūstot jau 2010. gadā. Papildus, pagājušajā gadā Maksimiliāns ieguva pasaules jaunatnes čempiona titulu, un nu jau viņš var lepoties ar trīs ļoti nozīmīgiem un prestižiem sasniegumiem.

„Riga Powerboat Team” komandas vadība komentē: „Maksimiliānam ir ļoti labs potenciāls kļūt par vienu no pirmajiem pilotiem arī augstākās klasēs. Domājam, ka ir laiks pārsēsties uz Formula4S, jo mums ir labas zināšanas un pieredze arī šajā klasē. Uzskatam, ka perspektīvas viņam būs ļoti labas.”

Informāciju sagatavoja
„Riga Powerboat Team”

Tev jābūt autorizētam,