Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:131, Did:0, useCase: 0

Valmieras stratēģija var mainīt LBL vēsturi

Māris Noviks
Māris Noviks @MarisNoviks

Valmieras stratēģija var mainīt LBL vēsturi
Lauris Blaus 9. martā viesojās Valmieras Pārgaujas sākumskolā
Foto: Valmiera

Basketbola kluba "Valmiera/Ordo" februārī un martā iegūtie papildinājumi ir nopietns pieteikums uz atkārtotu iekļūšanu "Olybet" LBL finālā.

Valmierieši pērn veica divus spilgtus ierakstus Latvijas basketbola slavas grāmatā. Sestdien, 2016. gada 23. aprīlī, viņi uzvarēja LBL regulārajā sezonā, pirmo reizi 19 sezonu laikā izjaucot finālā ierasto Rīgas un Ventspils klubu dueli.

Trīsdesmit astoņas dienas vēlāk "Valmiera/Ordo" kļuva par pirmo ar Rīgu vai Ventspili nesaistīto komandu, kura cēla virs galvām Latvijas čempionu kausu. Finālā bija paviesojušies talsenieki (1996) un liepājnieki (1997), taču ne vieniem, ne otriem neizdevās tikt pie zelta medaļām.

Valmiera – nevis VEF vai Ventspils – izcīnīja Latvijai atvēlēto ceļazīmi uz jaundibināto Čempionu līgu. Šķita, ka vidzemnieki izmantos iespēju atvest uz Gaujas krastiem komandas, kuras ostījušas pulveri stiprās līgās vai plūkušas laurus Eirokausos, taču notika citādi. Kluba vadības izvēle bija...

Lielā atkāpšanās
Leģendārā sezona prasīja lielākos izdevumus kluba vēsturē. Vadītāji saprata, ka “bruņošanās sacensība”, par katru cenu noturot Valmierā pulcētās zvaigznes, vidējā termiņā radīs vēl lielākus izdevumus, automātiski negarantējot panākumus.

Sākās izceļošana. Pirmais pilsētu atstāja Roberts Štelmahers – treneris, kurš trīs sezonu laikā izcīnīja Latvijas titulu ar divām dažādām komandām. Sekoja trīskārtējais LBL čempions Akselis Vairogs, divkārtējais Latvijas meistars Armands Šķēle, valstsvienības kandidāti Aigars Šķēle un Dāvis Rozītis, kā arī vienīgais amerikānis Kvameins Mičels.

Valmiera atteicās no uzaicinājuma piedalīties Čempionu līgā un neizmantoja iespēju startēt Eirokausos. Komandu vajāja savainojumi, bet jaunā sezona sākās ar negaidītu zaudējumu Ogrē. Decembra sākumā klubam bija bilance 5-7 un tikai septītā vieta līgas kopvērtējumā.

Arī Eiropas Savienība izveidojās pēc asiņainākā kara
Galvenajam trenerim Uvim Helmanim un kluba vadībai pietika pacietība sagaidīt labākus laikus. Cits pēc cita ierindā atgriezās savainotie spēlētāji ar MVP balvas ieguvēju Artūru Bērziņu priekšgalā. Pieauga galvenā snaipera Mārtiņa Laksas ieguldījums. Komanda sāka spēlēt labāk.

Ja skaita rezultātus no 5. decembra līdz 16. martam, kopvērtējums izskatās tā:

LBL kopvērtējums

#KomandaU-Z
1Ventspils11-1
2Valmiera/Ordo11-2
---
3VEF6-3
4Liepāja/Triobet8-5
5Barons kvartāls7-5
6Jēkabpils8-7
---
7Ogre7-8
8Jūrmala/Fēnikss3-11
9Latvijas Universitāte3-12
10Valka/Valga0-10

Gadu mijā komanda sāka mērķtiecīgi pastiprināties. Valmierā ieradās bijušais Liepājas saspēles vadītājs – puisis, ar kuru “lauvas” pēc 11 gadu pārtraukuma izcīnīja LBL bronzu – Eštons Mičels, bet pāreju perioda beigās klubs pieteica divus vīrus ar ACB un Eirolīgas pieredzi.

Kristapa Valtera pievienošanās Valmierai bija pārsteigums. Pirmkārt, spēlētājs agrāk izteicās, ka vēl neplāno spēlēt Latvijā. Otrkārt, aizsarga attiecības ar bijušo kolēģi valstsvienībā Helmani atgādināja Francijas un Vācijas situāciju 1945. gadā. Taču – divreiz tajā pašā upē neiekāpsi un pēc apvienošanās ieguvēji var būt abi.

Skaļākais paziņojums tikai sekoja. Dienu pirms termiņa beigām, 14. martā, Valmiera pieteica vīru, kurš karjeras laikā pārstāvējis Eiropas superklubus “Real Madrid” un “Maccabi Tel Aviv” – 35 gadus veco filadelfieti ar Izraēlas pasi D`Oru Fišeru.

Pastiprinājumi signalizēja par stratēģijas maiņu – tā vietā, lai cīnītos par uzvaru regulārajā sezonā, Valmiera nolēma koncentrēt finanšu resursus pēdējiem trīs mēnešiem ar iespēju atkārtoti iesaistīties cīņā par Latvijas titulu.

Nevar teikt, ka tāda izvēle būtu unikāla. Līdzīgu stratēģiju iepriekš izmantoja valsts vienīgie pa īstam privātie klubi “Barons” un SK “Cēsis”. Gan Ivo Zonne, gan Krišjānis Kļaviņš tā rīkojās, praktisku apsvērumu vadīti, turklāt abiem aiz muguras bija vismaz pāris vētrainas tērēšanas gadi.

Skaidrs, ka Valmiera nevarētu atļauties sezonas līgumu ar spēlētāju, kura vērtība vēl pirms pāris gadiem bija pusmiljona eiro apmērā. Arī tagad Fišera cena nav maza – līdz 20 000 eiro mēnesī, taču 8-10 mēnešu vietā jāmaksā par, maksimums, trijiem.

Risks var attaisnoties. Ja sakritīs visi apstākļi un komanda līdz sezonas beigām būs labākajā sastāvā, Valmiera var atstāt LBL vēstures grāmatā jaunus, spilgtus ierakstus. Piemēram, sarūpēt pirmo ar Rīgu nesaistīto komandu finālu līgas vēsturē un – kā ķirsi uz tortes – atkārtoti izcīnīt Latvijas titulu.

Matemātika ir Valmierai labvēlīga. Ventspils, izcīnījusi uzvaras abās savstarpējās spēlēs pret VEF, atrodas rokas stiepiena attālumā no pirmās vietas regulārajā sezonā. Kurzemnieki, pat piedzīvojot trīs neveiksmes astoņās atlikušajās spēlēs, var justies droši par “pole position”.

VEF tikt augstāk par otro vietu var palīdzēt tikai brīnums – Ventspils bilance 4-4 vai sliktāk – ar nosacījumu, ka rīdzinieki pieveiks “baronus”, Jēkabpili un Liepāju. Ja brīnuma nebūs, pastāv ļoti liela varbūtība, ka pusfinālā redzēsim tieši Valmieras un VEF tikšanos. Ar pašreizējiem sastāviem neiekļūt četriniekā – tā būtu liela izgāšanās.

1 2 70 komentāri

     [+] [-]

, 2017-03-17 08:52, pirms 3 gadiem
Fišers 6dien jau spēlēs?

  +6 [+] [-]

, 2017-03-17 09:09, pirms 3 gadiem
Skaidrs ir tikai viens - VEFam vai Valmierai draud izgāšanās...
Tā varētu būt nopietnākā pusfināla sērija LBL vēsturē.

  +1 [+] [-]

, 2017-03-17 09:10, pirms 3 gadiem
Tabula no 5.decembra dod vielu pārdomām. Valmierai viltīga, gudra politika. Labs menedžments- kā ar minimāliem līdzekļiem sasniegt maksimālo rezultātu. Nav tik svarīgi kā sākam sezonu, galvenais kā to beigsim. Un ja tā paskatās, Valmiera nav LBL spēcīga tikai pavasarī, tā jau ir spēks kopš decembra.
Basketbolā jūtams, ka komandām vietējais LBL ir nozīmīgāks par starptautiskām sacensībām. Nevarētu teikt, ka tas ir slikti. Valmierai , VEF, Ventspilij pirmajā vietā ir LBL. Tas sola intriģējošu nobeigumu un pusfinālā vienai no TOP-komandām nāksies pasvīst lai tiktu finālā.
Valmiera parāda kā mazāku budžetu, to lietderīgi izmantojot, var sasniegt maksimumu.

     [+] [-]

, 2017-03-17 09:16, pirms 3 gadiem
Willy rakstīja: Skaidrs ir tikai viens - VEFam vai Valmierai draud izgāšanās...
Tā varētu būt nopietnākā pusfināla sērija LBL vēsturē.
Un kā Tu nosauktu pagājušā gada VEF sastāvu?

  +1 [+] [-]

, 2017-03-17 09:17, pirms 3 gadiem
Tā stratēģija nav diez ko saistoša skatītajam, kurš regulāro sezonu skatās, jo tikpat labi pārējie arī ar minimālo resursu nospēlēs, lai būtu PO zonā un tad tik papildināsies, zudīs intriga

  +5 [+] [-]

, 2017-03-17 09:22, pirms 3 gadiem
FUNS rakstīja: Tabula no 5.decembra dod vielu pārdomām. Valmierai viltīga, gudra politika. Labs menedžments- kā ar minimāliem līdzekļiem sasniegt maksimālo rezultātu. Nav tik svarīgi kā sākam sezonu, galvenais kā to beigsim. Un ja tā paskatās, Valmiera nav LBL spēcīga tikai pavasarī, tā jau ir spēks kopš decembra.
Basketbolā jūtams, ka komandām vietējais LBL ir nozīmīgāks par starptautiskām sacensībām. Nevarētu teikt, ka tas ir slikti. Valmierai , VEF, Ventspilij pirmajā vietā ir LBL. Tas sola intriģējošu nobeigumu un pusfinālā vienai no TOP-komandām nāksies pasvīst lai tiktu finālā.
Valmiera parāda kā mazāku budžetu, to lietderīgi izmantojot, var sasniegt maksimumu.
Nu par to budžetu varētu pastrīdēties, jo šķiet, ka +/- visiem trim "lielklubiem" finansiālā rosība ir vienā līmenī. Bet visādi citādi, protams, apbrīnas vērts ir fakts, ka Valmiera atkal spēj radīt tik plašu rezonansi pozitīvā ziņā. Eh, ja vēl 2-3 klubi būtu finansiāli spēcīgāki, kas par interesantu "čempi" varētu izvērsties, kā šobrīd futbola virslīga, kurā ir 6 favorīti!

  -2 [+] [-]

, 2017-03-17 09:23, pirms 3 gadiem
Avatars rakstīja: Nu par to budžetu varētu pastrīdēties, jo šķiet, ka +/- visiem trim "lielklubiem" finansiālā rosība ir vienā līmenī. Bet visādi citādi, protams, apbrīnas vērts ir fakts, ka Valmiera atkal spēj radīt tik plašu rezonansi pozitīvā ziņā. Eh, ja vēl 2-3 klubi būtu finansiāli spēcīgāki, kas par interesantu "čempi" varētu izvērsties, kā šobrīd futbola virslīga, kurā ir 6 favorīti!
BKV ir lielākais, ja nemaldos tā atšķirība starp pirmajiem trim klubiem bija 300 tkst.

 +11 [+] [-]

, 2017-03-17 09:34, pirms 3 gadiem
Willy rakstīja: Skaidrs ir tikai viens - VEFam vai Valmierai draud izgāšanās...
Tā varētu būt nopietnākā pusfināla sērija LBL vēsturē.
ASK, Ventspils un Barons sastāvi ap 2008. un blakus gadiem kopumā bija stiprāki, nekā tagad Ventspils, VEF un Valmieras.

  +4 [+] [-]

, 2017-03-17 09:36, pirms 3 gadiem
Nu man liekas nav iisti pareiza shaada strateegija, Ta jau vispaar kaada jeega speeleet reguljarku, saapeercies play-offam starus un miers...

  +5 [+] [-]

, 2017-03-17 09:44, pirms 3 gadiem
Kadrs23 rakstīja: Nu man liekas nav iisti pareiza shaada strateegija, Ta jau vispaar kaada jeega speeleet reguljarku, saapeercies play-offam starus un miers...
Itkā Valmierai būtu slikts sastāvs regulārajā sezonā.Tāpat trešais stiprākais līgā...

  +5 [+] [-]

, 2017-03-17 09:50, pirms 3 gadiem
Kadrs23 rakstīja: Nu man liekas nav iisti pareiza shaada strateegija, Ta jau vispaar kaada jeega speeleet reguljarku, saapeercies play-offam starus un miers...
Kāda jēga? Varbūt lai tiktu play-off, arī ir jāuzvar spēles regulārajā? Nav jau tik vājas tās pārējās komandas, lai "bez sastāva" varētu tikt playoff. Un kā jau minēja, nejau Valmierai bija vājš sastāvs sezonas sākumā. Vēl arī nav zvanīts, cik lielu pienesumu beigu beigās tas Fišers dos (un Valters, par kuru ir vislielākās šaubas..).

  +5 [+] [-]

, 2017-03-17 09:50, pirms 3 gadiem
Jēga no šādas taktikas, ja pēc tam pamūk prom no Eirokausiem? Atgādina Padomju laiku stratēģiju, kad atbrauc kāds svarīgs ierēdnis, tad graustus aizklāj ar sētām, visu piekrāso, pielabo, bet realitātē nekas nemainās. Tikko augstā amatpersona ir prom tā pilsēta turpina dzīvot sū...os.

  +3 [+] [-]

, 2017-03-17 09:55, pirms 3 gadiem
Man jau patīk , ka par pastiprinājumiem sauc vecu saspēles vadītāju, kurš uzreiz satraumējās un amerikāni gados, kurš vēl nav aizvadījis nevienu spēli! Kas zin, varbūt abi būs jāmet drīz ārā, miskastē!

  +3 [+] [-]

, 2017-03-17 09:59, pirms 3 gadiem
Skudriniekss rakstīja: Man jau patīk , ka par pastiprinājumiem sauc vecu saspēles vadītāju, kurš uzreiz satraumējās un amerikāni gados, kurš vēl nav aizvadījis nevienu spēli! Kas zin, varbūt abi būs jāmet drīz ārā, miskastē!
Tas amerikānus gados,iepriekšējā sezonā Izraēlas vienā no labākajaām komandām Jeruzalemes Haopel ULEB Eirokausa meta virs 10 punktiem videji spele..Tev tiesam liekas ,ka mazak ka gada laika bus pilnigi pazaudejies un nevilks LBL līmeni?

  +2 [+] [-]

, 2017-03-17 10:01, pirms 3 gadiem
diplomaats rakstīja: Tas amerikānus gados,iepriekšējā sezonā Izraēlas vienā no labākajaām komandām Jeruzalemes Haopel ULEB Eirokausa meta virs 10 punktiem videji spele..Tev tiesam liekas ,ka mazak ka gada laika bus pilnigi pazaudejies un nevilks LBL līmeni?
TO jau tikai pati spēle parādīs, ne jau tevis vai kāda cita teiktais, skatīsimies, ko laukumā rādīs un tad tik ko spriedīsim

  +3 [+] [-]

, 2017-03-17 10:03, pirms 3 gadiem
KillerLoop rakstīja: Kāda jēga? Varbūt lai tiktu play-off, arī ir jāuzvar spēles regulārajā? Nav jau tik vājas tās pārējās komandas, lai "bez sastāva" varētu tikt playoff. Un kā jau minēja, nejau Valmierai bija vājš sastāvs sezonas sākumā. Vēl arī nav zvanīts, cik lielu pienesumu beigu beigās tas Fišers dos (un Valters, par kuru ir vislielākās šaubas..).
Ja mēs par šo stratēģiju runājam plašākā kontekstā un attiecinām uz citām komandām, tad nakotnē var tā gadīties, ka paņem nepilnīgu sastāvu, kaut kā nospēlē, lai būtu PO zonā un tad tikai papildinās, tai pat laikā vienīgās komandas, kuras normāli vāks sastāvu būs BKV un VEF....Šāda stratēģija, ja skatāmies arī citu komandu kontekstā, nes lielus mīnusus līdzi

  -1 [+] [-]

, 2017-03-17 10:04, pirms 3 gadiem
Lai arī esmu Valmieras fans, bet neesam naivi, BKV un Vefs spēlēs finālā. Šī gada sastāvs nav tik labs kā pag.gad+piedevām deva stimulu tas, ka pag.gad spēlēja 1/2 finālā pret Liepāju. Praktiski šogad Laksa+Bērziņš velk komandu, ja nosegs tos, tad Valmiera ir neitralizēta, nav ko tur cerēt uz Zvejnieku

     [+] [-]

, 2017-03-17 10:05, pirms 3 gadiem
Real Rebel rakstīja: Ja mēs par šo stratēģiju runājam plašākā kontekstā un attiecinām uz citām komandām, tad nakotnē var tā gadīties, ka paņem nepilnīgu sastāvu, kaut kā nospēlē, lai būtu PO zonā un tad tikai papildinās, tai pat laikā vienīgās komandas, kuras normāli vāks sastāvu būs BKV un VEF....Šāda stratēģija, ja skatāmies arī citu komandu kontekstā, nes lielus mīnusus līdzi
Valmiera tev nevāc normālu sastāvu?

  +1 [+] [-]

, 2017-03-17 10:07, pirms 3 gadiem
Real Rebel rakstīja: Ja mēs par šo stratēģiju runājam plašākā kontekstā un attiecinām uz citām komandām, tad nakotnē var tā gadīties, ka paņem nepilnīgu sastāvu, kaut kā nospēlē, lai būtu PO zonā un tad tikai papildinās, tai pat laikā vienīgās komandas, kuras normāli vāks sastāvu būs BKV un VEF....Šāda stratēģija, ja skatāmies arī citu komandu kontekstā, nes lielus mīnusus līdzi
Kāpēc lai tas notiktu? Šī taču nav nekāda "ģeniāla un iepriekš nepazīta" stratēģija, ko Valmiera ir atklājusi. Der atcerēties, ka sezonas beigās atrast labus spēlētājus ir ļoti liela loterija un nav jau tā, ka tirgus šajā laikā ir pārpilns ar lieliskiem papildinājumiem. Tā kā beigās var sanākt, ka ir izgāzta gan regulārā sezona gan playoff, un diez vai vietējie sponsori būs mierā ar to, ka komanda sezonas laikā izskatīsies kā sūds.

  +1 [+] [-]

, 2017-03-17 10:07, pirms 3 gadiem
diplomaats rakstīja: Valmiera tev nevāc normālu sastāvu?
Skaties realitātei acīs, viņiem sastāvs bija sakumā tāds, lai būtu PO zonā un daudz maz normāli BBL nokapātu, un galvenos spēkus tikai tagad piesaistīja...Bet nu jā Valmierai bija relatīvi trešais labākais sastāvs, bet nu tīri relatīvi

  +1 [+] [-]

, 2017-03-17 10:08, pirms 3 gadiem
cobham rakstīja: Lai arī esmu Valmieras fans, bet neesam naivi, BKV un Vefs spēlēs finālā. Šī gada sastāvs nav tik labs kā pag.gad+piedevām deva stimulu tas, ka pag.gad spēlēja 1/2 finālā pret Liepāju. Praktiski šogad Laksa+Bērziņš velk komandu, ja nosegs tos, tad Valmiera ir neitralizēta, nav ko tur cerēt uz Zvejnieku
Baigais jau tu tad fans,ka pat netici savai komandai...Skaidrs,ka ja parvares 1/4 tad pusfinala bus jatiekas ar Vefu...Mana uztvere Valmiera saspeles vaditaji un centra pozicija ,kas pec butibas ir galvenas pozicijas,(Pits,Valters +Fišers,Blauss pret Gadijs,Gordons+Meiers,Gromovs) nav sliktākas kā Vefam..Ari parejas pozicijas es neredzu neko galvas tiesu labaku kā valmierai....Kauns par tadiem faniem kā tu!!

  +5 [+] [-]

, 2017-03-17 10:09, pirms 3 gadiem
Skudriniekss rakstīja: Man jau patīk , ka par pastiprinājumiem sauc vecu saspēles vadītāju, kurš uzreiz satraumējās un amerikāni gados, kurš vēl nav aizvadījis nevienu spēli! Kas zin, varbūt abi būs jāmet drīz ārā, miskastē!
Valtera gadījumā trauma pamatīgi iegriež, jo tās apmēram divas nedēļas, kuras nevarēs trenēties, būtu ļoooooti noderējušas formas atgūšanai.

Fišers šobrīd lielais nezināmais. Drīz uzzināsim.

     [+] [-]

, 2017-03-17 10:09, pirms 3 gadiem
diplomaats rakstīja: Baigais jau tu tad fans,ka pat netici savai komandai...Skaidrs,ka ja parvares 1/4 tad pusfinala bus jatiekas ar Vefu...Mana uztvere Valmiera saspeles vaditaji un centra pozicija ,kas pec butibas ir galvenas pozicijas,(Pits,Valters +Fišers,Blauss pret Gadijs,Gordons+Meiers,Gromovs) nav sliktākas kā Vefam..Ari parejas pozicijas es neredzu neko galvas tiesu labaku kā valmierai....Kauns par tadiem faniem kā tu!!
Nu nesalīdzini pozīcijas, īpaši centra, jo tur kļūdies, esi nedaudz objektīvāks, it īpaši, ja neesi pat spēli redzējis kā Fišers spēlē

  +2 [+] [-]

, 2017-03-17 10:16, pirms 3 gadiem
Real Rebel rakstīja: Nu nesalīdzini pozīcijas, īpaši centra, jo tur kļūdies, esi nedaudz objektīvāks, it īpaši, ja neesi pat spēli redzējis kā Fišers spēlē
Nu tik daudz spēka un prasmju, lai būtu vismaz līdzvērtgs ar Gromovu, Fišeram vēl būs palicis.

Pētīju TOP 3 komandu sastāvus un tomēr likās, ka Valmierai tas ir nedaudz vājāks. Un Ventspilij mazliet stiprāks par VEFu. Bet visu izšķirs spēle laukumā.

  +1 [+] [-]

, 2017-03-17 10:16, pirms 3 gadiem
[quote damokla_zobens]
Valtera gadījumā trauma pamatīgi iegriež, jo tās apmēram divas nedēļas, kuras nevarēs trenēties, būtu ļoooooti noderējušas formas atgūšanai.

Viņa trauma jau netraucē piedalīties treniņos

     [+] [-]

, 2017-03-17 10:19, pirms 3 gadiem
pastāstiet, lūdzu, kāda jēga Valmierai ir cīnīties par čempionu titulu, ja pēc tam vienkārši atlaiž pusi sastāva un nepiedalās nevienā eirokausā?

Es negribu teikt, ka tas ir slikti, bet vai tiešām 60+k izmestie šīm amerikānim dos kaut kādu atpakaļefektu naudas izteiksmē? Vienkārši to principu/mērķi neizprotu līdz galam.. Vai arī LBL čempionam 200-300k iedod?

  +2 [+] [-]

, 2017-03-17 10:19, pirms 3 gadiem
Real Rebel rakstīja: Nu nesalīdzini pozīcijas, īpaši centra, jo tur kļūdies, esi nedaudz objektīvāks, it īpaši, ja neesi pat spēli redzējis kā Fišers spēlē
Es esmu pietiekami objektīvs, un gaidu pusfinālā aizraujošu cīņu!

  +1 [+] [-]

, 2017-03-17 10:20, pirms 3 gadiem
Damokla zobens rakstīja: Nu tik daudz spēka un prasmju, lai būtu vismaz līdzvērtgs ar Gromovu, Fišeram vēl būs palicis.

Pētīju TOP 3 komandu sastāvus un tomēr likās, ka Valmierai tas ir nedaudz vājāks. Un Ventspilij mazliet stiprāks par VEFu. Bet visu izšķirs spēle laukumā.
Gromovs jau tagad mazāk spēlē uz tā rēķina, ka Meiers stabilāks palicis, Fišeram varētu būt ar viņu problēma posta spēlē

Par spēku samēru grūti spriest, uz papīra visai iespējams, bet spēles īsti to neatspoguļo, jo cīņas tomēr līdzvērtīgas

  +2 [+] [-]

, 2017-03-17 10:21, pirms 3 gadiem
diplomaats rakstīja: [quote damokla_zobens]
Valtera gadījumā trauma pamatīgi iegriež, jo tās apmēram divas nedēļas, kuras nevarēs trenēties, būtu ļoooooti noderējušas formas atgūšanai.


Viņa trauma jau netraucē piedalīties treniņos
Es domāju fiziskās formu atgūšanu. OK, taktiku var apgūt, darbojoties ar 50%, bet viņa gadījumā gan jau ir ļoti jādomā arī par vispārējo fizisko.

  +3 [+] [-]

, 2017-03-17 10:22, pirms 3 gadiem
garš palags, īsumā - muļķības.

pastiprināšanās stratēģija pirms play-off ir un būs gadiem ilga prakse.

  -1 [+] [-]

, 2017-03-17 10:22, pirms 3 gadiem
diplomaats rakstīja: Es esmu pietiekami objektīvs, un gaidu pusfinālā aizraujošu cīņu!
centra pozīcijā šaubīga tava objektivitāte, dēļ tā, ka pielīdzini izlases centru un vienu no labākajiem VTB centriem + sniegumā pielikušo Gromovu pret Blauu un Fišeru, kuru tu pat spēlējam neesi redzējis, ja būtu spēles redzētas, tad varētu par to runār

  +5 [+] [-]

, 2017-03-17 10:23, pirms 3 gadiem
asta rakstīja: pastāstiet, lūdzu, kāda jēga Valmierai ir cīnīties par čempionu titulu, ja pēc tam vienkārši atlaiž pusi sastāva un nepiedalās nevienā eirokausā?

Es negribu teikt, ka tas ir slikti, bet vai tiešām 60+k izmestie šīm amerikānim dos kaut kādu atpakaļefektu naudas izteiksmē? Vienkārši to principu/mērķi neizprotu līdz galam.. Vai arī LBL čempionam 200-300k iedod?
"Kāda jēga cīnīties par čempiontitulu"
Nopietni? Kāda tad vēl jēga vispār var būt komandai, kura spēlē LBL? Ja tev tituls neko neizsaka, tad vispār jājautā, kas tu par sporta līdzjutēju.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +4 [+] [-]

, 2017-03-17 10:35, pirms 3 gadiem
LBL tituls ir ar mērķi parādīt sevi Eiropā, tur arī var veiksmīgāk nopelnīt uz pārraidēm, to atzina arī A.Lembergs. Nezinu kā Jums, bet mans sapnis ir, ka kāds Latvijas klubs neatkarīgi no sporta veida, ir stabila Eirokausa komanda, kas atved uz mājām kādu labi pazīstamu Eiropas komandu, VTB tas tā notiek, tomēr vienmēr ir sajūta saistībā ar šo turnīru, kas tas ir vietējais Krievijas čempionāts, līdzīgi kā ar KHL, tas kaut kā mazina to prieku. FK Ventspils sasniegumi 2009. gadā ir tieši tas, kas ir palicis atmiņā. Kāpēc gan viena komanda tādā līmenī mums nevarētu būt katru sezonu, basketbolā viena Eirolīga līmeņa komanda, futbolā Europe league līmeņa komanda. Es domāju, ka pēc tās reizes, kad tur tikām, tas notiks atkārtoti un kopējais līgas līmenis celsies, bet nekā, dabūja pāris miljonus, visi sazagās, parādījās dažādi skandāli un esam tur, kur vienmēr esam bijuši. Nerunāju par Skonto spēlēm pret Inter, Chelsea, Barcelona, to tik labi neatceros. Tāpēc viss ko es gaidu no mūsu labākajām komandām Eirokausi, izgāžās tur paldies par sezonu, cerams nākamgad.
1 2 70 komentāri