Nākamā lapa

LBL2 finālsērija startē ar dūru izvicināšanu un "Jelgavai" uzvaru nesošiem tālmetieniem (8) 27.04.2017 22:12

Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas finālsērija sākusies ar BK "Jelgava" uzvaru 87:77 pret "Valmiera Glass/ViA", tādējādi sērijā ar 1-0 vadībā izvirzījušies Zemgales basketbolisti. Spēle bija saspringta, ceturtajā ceturtdaļā pat izceļoties kautiņam.

Ausējam 33 punkti, "Valmiera" pēdējā ceturtdaļā atspēlējas un svin otro uzvaru (31) 27.04.2017 20:20

Latvijas čempione "Valmiera"/"Ordo" atspēlēja desmit punktu deficītu, pēdējā ceturtdaļā bija pārāka ar 33:19 un ceturtdaļfināla sērijas trešajā mačā pārspēja "Liepāju"/"Triobet" (100:94). Uzvarētājiem 24 punktus guva Damjērs Pitss, bet viesus neglāba Artūra Ausēja 33 punkti. Visās trīs spēlēs pagaidām uzvarējušas mājinieces, un "Valmiera"/"Ordo" sērijā ir vadībā ar 2-1.

Pieredze pret jaunību LBL 2. divīzijas finālā un Sportacentrs tiešraidēs (11) 27.04.2017 12:00

Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas finālsērija ceturtdien, 27. aprīlī pulksten 20:30 startēs Jelgavā, kur pieredzes bagātie jelgavnieki uzņems Valmieras studentus. Visu sēriju līdz trīs uzvarām starp BK "Jelgava" un "Valmiera Glass/ViA" tiešraidēs translēs portāls Sportacentrs.com.

Rozītis: "Milzīga cieņa "Barons kvartāls" komandai" (1) 27.04.2017 10:51

Pēc uzvaras pār "Barons kvartāls" pagarinājumā ar viena punkta starpību "Olyebt" Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla trešajā spēlē "Jēkabpils" galvenais treneris Rūdolfs Rozītis pateicās lielajam vietējo līdzjutēju atbalstam, kā arī izrādīja cieņu pretiniekiem.

Sērijas trešajā cīņā "Valmiera" mēģinās atgūt pārsvaru pār "Liepāju" (4) 27.04.2017 09:15

"OlyBet" Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla trešajā spēlē šovakar pulksten 18:30 "Valmiera/Ordo" uzņems "Liepāju/Triobet" cīņā par iniciatīvu sērijā, kurā pēc divām spēlēm rezultāts ir neizšķirts 1-1.

Pagarinājuma trillerī "Jēkabpils" izcīna minimālu uzvaru un atgūst vadību (27) 26.04.2017 20:36

"OlyBet" Latvijas Basketbola līgas ceturtdaļfināla sērijas trešajā spēlē "Jējabpils" pagarinājumā guva minimālu uzvaru pret "Barons kvartāls" (93:92). "Jēkabpils" sērijā pārņēmusi vadību ar 2-1, nonākot uzvaras attālumā līdz pusfinālam.

RTU spēlētājs Kārlis Helmanis pieteicies NBA draftam (52) 26.04.2017 12:24

Nacionālā basketbola asociācija otrdien, 25. aprīlī, nosauca 182 spēlētājus, kuri izmantojuši agrās pieteikšanās iespēju 2017. gada jauno spēlētāju izvēles ceremonijai. Viņu vidū ir Rodions Kurucs (FC Barcelona), Verners Kohs (Get Better Academy) un Kārlis Helmanis (RTU).

"Jēkabpils" un "Barons" cīnīsies par iniciatīvu sērijā (14) 26.04.2017 09:05

"OlyBet" Latvijas Basketbola līgas ceturtdaļfināla sērijas trešajā cīņā šovakar pulksten 18:30 "Jēkabpils" uzņems "Barons kvartāls" basketbolistus. Šī mača uzvarētājs nonāks viena panākuma attālumā līdz iekļūšanai pusfinālā.

"Liepāja" uguņo pirmajā puslaikā un nosargā uzvaru pār "Valmieru" (44) 24.04.2017 21:25

"OlyBet" Latvijas Basketbola līgas ceturtdaļfinālā "Liepāja/Triobet" spēja izlīdzināt rezultātu sērijā, ar 85:80 pieveicot "Valmieru/Ordo". Liepājniekiem ar 22 punktiem uzvaru kaldināja Malkoms Grifins.

Vai "Liepāja" spēs atgūties pēc graujošā zaudējuma "Valmierai"? (1) 24.04.2017 09:20

Šodien Liepājas Olimpiskajā centrā notiks ne tika Kristapa Porziņģa preses konference, bet arī "OlyBet" Latvijas Basketbola līgas ceturtdaļfināla sērijas otrā cīņa starp "Liepāju/Triobet" un "Valmieru/Ordo". Šobrīd sērijā ar 1-0 vadībā ir valsts čempioni valmierieši.

Freimanis kaldina "Barona" uzvaru pār "Jēkabpili", sērijā neizšķirts (28) 23.04.2017 21:46

"OlyBet" Latvijas Basketbola līgas ceturtdaļfināla otrajā spēlē Roberts Freimanis ar 19 gūtiem punktiem palīdzēja "Barons kvartāls" vienībai ar rezultātu 82:76 pārspēt "Jēkabpili", izlīdzinot rezultātu sērijā līdz trīs uzvarām, 1-1.

LBL 1/4 fināls pārceļas uz Rīgu, "Barons" centīsies revanšēties "Jēkabpilij" (23) 23.04.2017 09:00

"OlyBet" Latvijas Basketbola līgas ceturtdaļfināla sērijas otrā spēle starp "Barons kvartāls" un "Jēkabpils" komandām šovakar pulksten 20:00 norisināsies Daugavas sporta namā. "Barons" savā laukumā centīsies izlīdzināt rezultātu sērijā, kurā šobrīd ar 1:0 vadībā ir jēkabpilieši.

"Jelgava" izbraukumā pieveic "Turību" un iekļūst LBL2 finālā (1) 21.04.2017 20:49

Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijā šovakar tika aizvadīta izšķirošā trešā spēlē pusfinālā starp BA "Turība" un BK "Jelgava/BJSS" komandām. Ar rezultātu 94:81 pie panākuma tika pieredzējušākie jelgavnieki, sērijā uzvarot ar 2:1 un iekļūstot turnīra finālā.

"Valmiera" pirmajā 1/4 fināla spēlē sagrauj "Liepāju" ar +31 (21) 21.04.2017 20:08

"OlyBet" Latvijas Basketbola līgas ceturtdaļfinālu ar dominējošu spēli uzsāka "Valmieras/Ordo" basketbolisti, kas savā laukumā ar rezultātu 101:70 sagrāva "Liepāju/Triobet", sperot pirmo soli pretī pusfinālam.

Čempiontitula aizstāvēšanu "Valmiera" sāk ar sēriju pret "Liepāju" (16) 21.04.2017 09:00

"OlyBet" Latvijas Basketbola līgā šovakar pulksten 18:30 tiks uzsākta otrā izslēgšanas spēļu ceturtdaļfināla sērija. Valsts čempioni "Valmiera/Ordo" savā laukumā uzņems regulārās sezonas sesto spēcīgāko vienību "Liepāju/Triobet".

Stumbris: "Skatītāji mūs dzina uz priekšu" 20.04.2017 23:55

Basketbola klubs ''Jēkabpils'' pēc pirmās uzvaras ''Olybet'' Latvijas Basketbola līgas (LBL) izslēgšanas turnīrā piedāvā spēlētāju Roberta Stumbra un Pāvela Veselova komentārus par aizvadīto maču.

"Jēkabpils" nosargā pārsvaru un izslēgšanas spēles sāk ar uzvaru pār "Baronu" (25) 20.04.2017 20:25

"OlyBet" Latvijas Basketbola līgas izslēgšanas spēļu turnīru ar uzvaru sākusi BK "Jēkabpils", kas ceturtdaļfināla pirmajā mačā ar rezultātu 89:84 noturēja uzvaru pār "Barons kvartāls", sērijā izvirzoties vadībā ar 1-0.

LBL 1/4 fināls startē ar neprognozējamo "Jēkabpils" un "Barona" dueli (37) 20.04.2017 09:00

"OlyBet" Latvijas Basketbola līgā klāt ir sezonas svarīgākie notikumi - izslēgšanas spēles. Šovakar pulksten 18:30 ceturtdaļfināla sērijas pirmo cīņu aizvadīts "Jēkabpils" un "Barons kvartāls" basketbolisti.

"Jelgava/BJSS" nokārto uzvaru pirmajā puslaikā, būs trešā spēle 19.04.2017 21:48

Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijā šovakar neizdevās noskaidrot otro finālisti. "Jelgava/BJSS" pēc lieliska pirmā puslaika nosargāja uzvaru pār "Turību" ar rezultātu 91:77, kas nozīmē, ka pusfināla sērijā būs nepieciešama arī trešā spēle.

LBL2: "Valmiera Glass/ViA" apspēlē Ķekavu un tiek finālā (8) 18.04.2017 20:51

Uzvaru Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas otrajā pusfināla spēlē izcīnīja "Valmiera Glass/ViA", kas savās mājās pieveica "BK Ķekava" ar 79:75. Arī pirmajā cīņā stiprāki bija valmierieši, līdz ar to tieši viņi iekļuva LBL2 finālā, izslēdzot no tālākās cīņas par zeltu regulārā čempionāta uzvarētājus

LBL regulārā sezona noslēdzas ar "Jūrmalas/Fēnikss" uzvaru pār LU (1) 17.04.2017 20:50

Šovakar noslēdzās "OlyBet" Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārā sezona, pēdējā mačā tiekoties izslēgšanas spēlēs neiekļuvušajām komandām, "Jūrmalai/Fēnikss" un "Latvijas Universitātei". Jūrmalnieki šajā duelī svinēja uzvaru ar rezultātu 77:71, izcīnot septīto vietu, kā arī atstājot LU pēdējā vietā šajā sezonā.

Ventspils un VEF pusfināla pretiniekus uzzinās līdz 1. maijam (2) 17.04.2017 17:02

"Olybet" Latvijas basketbola līgas 26. sezonas ceturtdaļfināli sāksies ceturtdien, 20. aprīlī, un turpināsies ne vēlāk kā līdz pirmdienai, 1. maijam. Cīņas notiks sērijās līdz trīs uzvarām.

LBL regulārās sezonas noslēgums: LU un "Jūrmala" cīkstēsies par 9. un 7. vietu (6) 17.04.2017 11:42

"Elektrum" Olimpiskajā centrā Rīgā šovakar norisināsies "OlyBet" Latvijas Basketbola līgas regulārās sezonas pēdējā spēle, kurā savā starpā tiksies "Latvijas Universitāte" un "Jūrmala"/"Fēnikss". Cīņas sākums paredzēts plkst. 19:00, un tās tiešraidi varēsiet vērot portālā Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV kanālā.

Fišeram 25+15, "Valmierai" graujoša uzvara pār "Baronu" (19) 16.04.2017 21:20

"OlyBet" Latvijas Basketbola līgas regulāro sezonu ar graujošu uzvaru noslēdza "Valmiera/Ordo" ar rezultātu 88:58 izbraukumā sakaujot "Barons kvartāls" vienību. Valmieriešiem ar "double-double" izcēlās Dors Fišers, gūstot 25 punktus un izcīnot 15 bumbas zem groziem.

Pirms izslēgšanas spēļu sākuma "Liepāja/Triobet" piekāpjas VEF (5) 16.04.2017 18:37

"OlyBet" Latvijas Basketbola līgā dalību regulārajā sezonā noslēdza "Liepāja/Triobet" savā laukumā ar 75:84 piekāpjoties "VEF Rīga" basketbolistiem. Mājiniekus no zaudējuma neglāba Artūra Ausēja 28 punkti, bet viesiem ar 16 punktiem rezultatīvākais bija Mārtiņš Meiers.

Rozītis: ''Uzvara pret ''Ventspili'' ir visas sezonas darbs'' (2) 16.04.2017 12:35

BK ''Jēkabpils'' galvenais treneris Rūdolfs Rozītis pēc graujošas uzvaras Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārās sezonas spēlē pret ''Ventspili'' atzīmēja visas komandas darbu un spēju koncentrēties konkrētajam mačam.

"Liepājas" cīņa ar VEF Sportacentrs.com tiešraidē, "Barons" uzņems "Valmieru" (2) 16.04.2017 09:09

Pēdējās regulārās sezonas spēles "OlyBet" Latvijas Basketbola līgā šodien aizvadīts četras izslēgšanas spēļu zonas komandas. "Barons kvartāls" uzņems čempionvienību "Valmieru/Ordo", bet "Liepāja/Triobet" savā laukumā tiksies ar Rīgas VEF. Spēle no Liepājas būs vērojama arī Sportacentrs.com tiešraidē.

"Jēkabpils" sakauj "Ventspili" un regulārajā sezonā finišē kā ceturtā (19) 15.04.2017 18:51

Ar svarīgu uzvaru "Olybet" Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulāro sezonu noslēgusi "Jēkabpils". Jēkabpilieši savā laukumā uzņēma "Ventspili", pieveicot to ar rezultātu 87:66, kas garantēja 4. vietu turnīra tabulā.

"Jēkabpils" ar iespēju nodrošināt ceturto vietu spēlē pret "Ventspili" (8) 15.04.2017 09:25

"OlyBet" Latvijas Basketbola līgās sestdien, 15. aprīlī pulksten 17:00 BK "Jēkabpils" savā laukumā uzņems BK "Ventspils" basketbolistus. Izcīnot uzvaru jēkabpilieši nodrošinās ceturto vietu regulārās sezonas noslēgumā un mājas spēļu priekšrocību ceturtdaļfinālā pret "Barons kvartāls".

"Turība" sāk pusfināla sēriju ar uzvaru pār "Jelgavu/BJSS" 14.04.2017 20:29

Šovakar Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijā (LBL2) sākās otra pusfinālsērija starp "Turības" un "Jelgavas/BJSS" basketbolistiem. "Turība", turpinot regulārās sezonas tradīcijas, uzvarēja savā laukumā ar rezultātu 83:77. Sērija ilgs līdz divām uzvarām.

LBL2: "Valmiera Glass/Via" atspēlējās no -13 un pieveic regulārā čempionāta uzvarētājus (5) 13.04.2017 21:52

Uzvaru Latvijas basketbola līgas otrās divīzijas pirmajā pusfināla spēlē izcīnīja "Valmiera Glass/Via", kas viesos pieveica "Ķekavu" ar 84:72, sērijā līdz divām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1:0.

Kārlis Garoza no Liepājas pārcelsies uz Kaliforniju (4) 13.04.2017 19:49

"Liepāja/Triobet" basketbolists Kārlis Garoza (205cm/104kg/10.09.1998) nākamos četrus gadus pārstāvēs NCAA pirmās divīzijas komandu "California Polytechnic State University" jeb "Cal Poly Mustangs", ceturtdien, 13. aprīlī, telefonsarunā ar Sportacentrs.com apstiprināja kluba direktors Artūrs Košeļevs.

"Barons kvartāls" vēlreiz šokē "Ventspili" (34) 12.04.2017 20:53

Šovakar Ventspilī pēdējo savstarpējo cīņu “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārajā turnīrā izspēlēja “Ventspils” un “Barons kvartāls” komandas. Notikumu pavērsieniem bagātā spēlē uzvaru svinēja "Barons kvartāls" - 94:89.

"Ogre/Kumho Tyre" svin uzvaru sezonas pēdējā spēlē 12.04.2017 20:46

Savu pēdējo spēli šosezon “OlyBet” Latvijas Basketbola līgā aizvadīja “Ogre/Kumho Tyre”. Ogrēnieši sezonai pielika punktu ar uzvaru, apspēlējot LU komandu ar rezultātu 91:82

"Jēkabpils" pieveic "Valmieru/Ordo" un pietuvojas 4. vietai (16) 12.04.2017 20:09

Svarīgu uzvaru "Olybet" Latvijas Basketbola līgā (LBL) izcīnījusi "Jēkabpils". Jēkabpilieši viesos tikās ar "Valmieru/Ordo", pieveicot pašreizējos LBL čempionus ar rezultātu 81:67.

Cīņa par ceturto vietu "Jēkabpilij" Valmierā, "Baronam" Ventspilī (19) 12.04.2017 09:58

"OlyBet" Latvijas Basketbola līgā trešdien, 12. aprīlī tiks aizvadītas trīs spēles. Galvenā intrigai gaidāma "Jēkabpils" un "Barons kvartāla" neklātienes cīņā par ceturto pozīciju.

Blūms: "Pēc treniņa palieku, kamēr iemetu 20 trīspunktniekus pēc kārtas" (22) 11.04.2017 12:13

"VEF Rīga" ir iekļuvusi VTB Vienotās līgas izslēgšanas turnīrā, milzīgu artavu tajā ieguldījis tieši pieredzējušais Jānis Blūms ar saviem precīzajiem tālmetieniem. Viņš pēc aptuveni desmit gadu prombūtnes atkal spēlē Latvijā. Zinātāji Jāni raksturo kā spēlētāju, kurš ievēro stingru disciplīnu un rūpīgi seko līdzi savam uzturam. Pats Jānis tam piekrīt, atzīstot, ka tieši pareizs uzturs ir viena no atslēgām uz panākumiem sportā, un to iesaka atcerēties arī tiem, kas sporto prieka pēc.

"Jēkabpils" rīko akciju – "Atrodi savu Lieldienu bumbu pats!" 10.04.2017 13:39

Šonedēļ BK “Jēkabpils” gatavosies ne tikai svarīgām spēlēm pret BK “Valmiera/ORDO” un BK “Ventspils”, bet arī Lieldienām! Katru dienu līdz pat ceturtdienai kāds no BK “Jēkabpils” basketbolistiem Jēkabpils pilsētā paslēps basketbola bumbu ar visas komandas parakstiem un klubs publicēs šīs vietas foto savos sociālajos tīklos.

"Jūrmala/Fēnikss" publicē tiesnešiem ļoti neglaimojošu viedokli (6) 09.04.2017 22:35

"Olybet" Latvijas Basketbola līgas dalībnieces "Jūrmala/Fēnikss" mājaslapā šodien publicēts ieraksts, kurā veltīti vairāki kritiski vārdi par tiesāšanu Jūrmalas un "Ventspils" spēlē, arī norādot, ka ar šādu tiesāšanu netieši tiekot pausts, ka Jūrmalas komanda nav vēlama LBL 1. divīzijā.

Gekam pieci tālmetieni, "Barons" jau sākumā sabradā "Jūrmalu" (7) 09.04.2017 21:09

"OlyBet" Latvijas Basketbola līgā 9. aprīlī graujošu uzvaru izcīnīja "Barons kvartāls", ar rezultātu 94:72 pārspējot "Jūrmalu/Fēnikss". Dāvis Geks šajā spēlē guva 24 punktus, bet Viktors Iļjins, neskatoties uz zaudējumu, sasniedza vērā ņemamu "double-double" - 18 punktus un 20 bumbas zem groziem, labojot LBL sezonas rekordu.