Nākamā lapa

Prāta un sporta sacensībās pirmklasniekiem fināla posmā tikās astoņas klases no visiem Latvijas novadiem. Pusfināla posmos Saldū un Madonā tās jau bija sevi pierādījušas kā labākās. Un uz Rīgu devās gan, lai cīnītos par gudrākās un izveicīgākās pirmās klases titulu, gan arī par galveno balvu - iespēju apmeklēt kādu no Latvijas vīriešu basketbola izlases spēlēm Eiropas čempionātā.
Vairāk par sacensībām lasi, kā arī skaties bilde sun video: Sportland pirmie soļi basketbolā

Asinis un uzvaras prieks - "Jēkabpils" iesoļo pusfinālā 27.04.2015 11:51

Piedāvājam atskatīties uz aizvadīto Aldaris LBL ceturtdaļfināla sērijas spēli starp ''Jūrmala/Fēnikss'' un BK ''Jēkabpils'' komandām, kurā ar rezultātu 99:74 uzvaru izcīnīja jēkabpilieši. Foto: Lāsma Irša.

VEF LJBL U12 grupas fināls Ādažos 26.04.2015 20:06

Aizraujošās cīņas, cīnoties par katru punktu finālā uzvaru izcīnīja un par čempioniem U 12 puišu grupā kļuva „Ķeizarmežs/Sarkandaugava” jaunie basketbolisti, otro vietu izcīnīja Rēzeknes „Ezerzeme” , bet laukuma saimnieki Ādažu jaunie censoņi izcīnīja trešo vietu.

Jūsu uzmanībai piedāvājam VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas Sportland U15 puišu komandu finālturnīra spēļu par vietām fotoapskatu. 7.vietu izcīnīja "Jelgava", kas ar 76:73 pārspēja komandu "BS Ogre", 5.vietu ieguva "Cēsu PSS", kas ar 72:69 pieveica Ventspils "Sparu", bronzas medaļas ieguva "BJBS Rīga/DSN", kas ar 81:56 sakāva "BJBS Rīga", bet par čempioni kļuva "Valmiera", kas finālā ar 84:73 uzvarēja "BJBC Ķeizarmežs" basketbolistus.

Ir sācies lielo finālu laiks 26.04.2015 13:14 +1

No 24. līdz 26.aprīlim Ādažos, Ogrē un Rīgā risinās pirmie četri VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas finālturnīri – par valsts jaunatnes čempionāta medaļām cīnās U12 (2003.dzimšanas gads un jaunāki) un Sportland U15 (2000.dzimšanas gads) grupas puiši un meitenes. Piektdien katra komanda aizvadīja pa divām apakšgrupu turnīra spēlēm.

"Jūrmala/Fēnikss'' atspēlē -16 un panāk līdzsvaru sērijā 25.04.2015 21:40

Piedāvājam aplūkot spilgtākos fotomirkļus no aizvadītās Aldaris LBL ceturtdaļfināla sērijas spēles starp BK ''Jēkabpils'' un ''Jūrmala/Fēnikss'' komandām, kurā ar 59:57 pārāki bija jūrmalnieki, sērijā līdz trim uzvarām izlīdzinot rezultātu (2-2). Foto: Lāsma Irša.

Saldus - LBS talkas galamērķis 25.04.2015 18:58

Šogad LBS pārstāvji bija devušies uz Saldu, kur kopā ar pilsētas basketbolistiem uzkopa teritoriju, nokrāsoja bērnu laukuma atrakcijas, uzstādīja jaunu basketbola grozu , atjaunoja jau esošo. Visiem bija liels prieks par padarīto darbu.

Rīgā atklāj Basketbola muzeja bagātību krātuvi 24.04.2015 13:28

Daugavas sporta namā šonedēļ svinīgi tika atklāta Basketbola muzeja bagātību krātuve, kas liecinās par svarīgākajiem sasniegumiem mūsu basketbolā.

"Jūrmala/Fēnikss'' uzvar ''lūšus'' un pagarina sēriju 23.04.2015 18:21

Piedāvājam atskatīties uz labākajiem fotomirkļiem no vakardienas Aldaris LBL ceturtdaļfināla spēles starp ''Jūrmala/Fēnikss'' un BK ''Jēkabpils'' komandām. Foto: Lāsma Irša, bkjekabpils.lv

Spicē Basketbola noskaņas 22.04.2015 11:46

Vairāk lasi: Sestdien, 18.aprīlī, Basketbola diena „Spicē”
Video no Basketbola dienas Spicē: Video: Basketbola diena Spicē 2015

Trešdien, 15.aprīlī, Madonas sporta hallē norisinājās konkursa „Sportland pirmie soļi basketbolā” otrās pusfināla sacensības, kurās deviņu Vidzemes, Latgales un Rīgas pirmo klašu skolēni sacentās prāta spēlēs, kā arī demonstrēja sportiskās iemaņas. Četras labākās komandas no abiem pusfināliem 22.aprīlī Rīgā lielajā finālā cīnījās par galveno balvu - iespēju apmeklēt kādu no Latvijas vīriešu basketbola izlases spēlēm Eiropas čempionātā. Katra skola dāvanā saņem sporta ekipējumu, kā atbalstītāju balvas. Pirmo trīs vietu ieguvējiem būs arī iespēja piedalīties treniņā kopā ar vīriešu basketbola izlasi.
Rezultāti uz video no otrā pusfināla: Video: Otrā pusfināla „Sportland pirmie soļi...

Aldaris Latvijas Basketbola līgā noskaidrojās pirmais pusfināla pāris- ceturtdaļfināla sērijas trešajā spēlē starp "Liepājas/Triobet" un "Barons/LDz" komandām stabilu sniegumu savā laukumā demonstrēja liepājnieki, svinot uzvaru ar rezultātu 80:60 un triumfējot sērijā ar 3-0. Līdz ar to LBL pusfinālā "Liepāja/Triobet" cīnīsies pret "VEF Rīga".

Basketbola dienā Spicē satiki Frenkiju? Meklē sevi bildēs! 22.04.2015 11:42

Sestdien, 18.aprīlī, Rīgā, tirdzniecības kompleksā „Spice” valdīja basketbola noskaņa. visas dienas garumā bērni basketbola stafetēs un nodarbībās „Basketbols aicina”, bet pieaugušie metienu konkursā un ofisbolā cīnījās par balvām no Sportland, Baltman, Škoda un Basketbola savienības. Visā „Spices” plašumā risinājās orientēšanās sacensības „Meklē veikalos basketbolistus”. Tāpat bija arī Aldaris Latvijas Basketbola līgas klubu prezentācijas. Basketbola aktivitāšu dalībniekus un visus „Spices” viesus izklaidēja LBL klubu karsējmeitenes un Eiropas čempionāta talismans Frenkijs. Ja satiki viņu un nofotogrāfējies - meklē sevi bildēs (lejpilādēt bildi iespējams spiežot uz "Ielādē attēlu oriģinālizmērā").

BK "Ogre" pārliecinoši revanšējas RSU basketbolistiem 21.04.2015 06:51 +11

Jūsu uzmanībai piedāvājam fotogaleriju no LBL 2.divīzijas otrās finālspēles starp BK "Ogre" un RSU, kurā ar 81:66 uzvarēja ogrēnieši, sērijā panākot līdzsvaru - 1:1.

"Jēkabpils" pieveic "Jūrmalu", sērijā 2:0 (1) 20.04.2015 14:50 +1

Piedāvājam atskatīties uz ceturtdaļfināla sērijas otro spēli starp BK ''Jēkabpils'' un ''Jūrmala/Fēnikss'' komandām, fotomirkļus vērojot caur Lāsmas Iršas objektīvu.

2015. gada čempiones "TTT Rīga" 18.04.2015 18:35

"TTT Rīga" basketbolistes sestdien, 18. aprīlī, otro reizi pēc kārtas uzvarēja Latvijas čempionātā. Aigara Neripa trenētā komanda trešās un ceturtās ceturtdaļas mijā veica izrāvienu 14:0, izbraukumā pārspēja SK "Cēsis" ar rezultātu 60:56 un finālsērijā līdz trīs uzvarām triumfēja ar 3-1. Par finālu vērtīgāko spēlētāju tika nosaukta Anna Deforža.

"Basketvīrusa" turnīrs Ventspilī ir sācies! 17.04.2015 14:44 +14

Arī šogad Basketbola kluba “Ventspils” spēlētāji vienu nedēļu iejutīsies treneru lomā un dosies uz Ventspils vispārizglītojošam skolām, lai sagatavotu skolēnus basketbola turnīram “Basketvīruss”, kurš norisināsies 25. aprīlī Olimpiskā centra “Ventspils” Basketbola hallē. BK "Ventspils" spēlētāji veica izlozi, lai noskaidrotu, kura skola turpmāko nedēļu būs viņu komanda. Kā jau īstos turnīros, arī šajā tika veikta izloze un komandas sadalītas apakšgrupās.

"Jēkabpilij" brīnumaina uzvara pār "Jūrmalu/Fēnikss'' 17.04.2015 13:18

Piedāvājam aplūkot fotogaleriju no vakar aizvadītās Aldaris LBL ceturtdaļfināla spēles starp ''Jūrmala/Fēnikss'' un BK ''Jēkabpils'' komandām (69:70). Uzvaras grozu līdz ar pamatlaika beigu sirēnu guva amerikāņu uzbrucējs Devins Teilors. Mača galotnes video pieejams šeit: https://www.youtube.com/watch?v=7n_...

"Liepāja/Triobet" izslēgšanas spēles sāk ar uzvaru 16.04.2015 14:49

Piedāvājam aplūkot fotogaleriju no vakardien aizvadītās Aldaris LBL ceturtdaļfināla spēles starp ''Liepāja/Triobet'' un ''Barons/LDz'' komandu cīņas (65:47). Foto: Ģirts Gertsons.

"TTT Rīga" - "Cēsis" 2 : 1 (1) 15.04.2015 20:37

"TTT Rīga" basketbolistes trešdien, 15. aprīlī, uzvarēja SK "Cēsis" ar rezultātu 57:46, LSBL finālsērijā līdz trīs uzvarām izvirzoties vadībā ar 2-1. Ceturtā spēle notiks 18. aprīlī Cēsu sporta namā.