Nākamā lapa

Latvijai vēl viena uzvara, šoreiz pieveikta Jaunzēlande 28.06.2016 11:09

Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība, turpinot gatavoties olimpiskajam kvalifikācijas turnīram, “Arēnā Rīga” pārspēja Jaunzēlandes izlasi – 84:55 (26:21, 47:31, 65:46). Otrdien, 28.jūnijā plkst.20 Latvijas komanda spēlēs ar Irānas izlase. Biļetes var iegādāties “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās. Visas trīs komandas gatavojas olimpiskajam kvalifikācijas turnīram, kas 4.jūlijā latviešiem sāksies Belgradā, irāņiem – Turīnā, bet Jaunzēlandes izlase 5.jūlijā sāks cīņu Manilā.
Vairāk lasi: Strēlnieks: "Jābūt gataviem tik agresīvai...
Foto: Romāns Kokšarovs/F64

Latvija Liepājā pārliecinoši pieveic Tunisiju 28.06.2016 10:58

Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība, turpinot gatavoties olimpiskajam kvalifikācijas turnīram, pārbaudes spēlē Liepājā pārspēja Tunisijas izlasi – 99:79 (24:20, 49:38, 78:61). Abas komandas gatavojas olimpiskajam kvalifikācijas turnīram, kas 4.jūlijā latviešiem sāksies Belgradā, bet tunisiešiem – Turīnā. 24.jūnijā komandas tiksies treniņspēlē bez skatītāju klātbūtnes. Pēdējās divas pārbaudes spēles notiks “Arēnā Rīga”: pirmdien, 27.jūnijā plkst.20 ar Jaunzēlandes izlasi un otrdien, 28.jūnijā plkst.20 ar Irānu. Biļetes var iegādāties “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās.
Vairāk lasi: Bagatskis: Par sastāva izvēli ir vairāki plāni  

Latvijas izlase gatavojas rītdienas spēlei ar Tunisiju (2) 21.06.2016 16:47

Jau rīt, 22.jūnijā plkst.19:00 Liepājas Olimpiskajā centrā Latvijas vīriešu basketbola valstsvienībai trešā pārbaudes spēle, gatavojoties jūlija sākumā paredzētajam olimpiskajam kvalifikācijas turnīram. Spēles tiešraide Sportacentrs.com TV
Pirmajās spēlēs Francijā iezīmējies Latvijas valstsvienības sastāvs, kam Liepājā pievienosies vairāki pieredzējušie basketbolisti. Paredzams, ka laukumā izies gan ilggadējie valstsvienības līderi Jānis Blūms, Jānis Strēlnieks, Dairis Bertāns, Kaspars Bērziņš, Rolands Freimanis, gan arī jaunās paaudzes talanti Jānis Timma, Mareks Mejeris, Rolands Šmits.
Spēlē ar Tunisijas izlasi Latvijas komandas galvenais treneris Ainars Bagatskis meklēs balansu starp pieredzi un jaunību, kā arī slīpēs taktiskās shēmas.
Tunisijas izlase 2011.gadā kļuva par Āfrikas čempioni, bet 2015.gadā izcīnīja 3.vietu. Tunisieši piedalījušies 2010.gada Pasaules kausa izcīņā un 2012.gada olimpiskajā spēlēs. Jūlijā Tunisijas izlase Turīnā cīnīsies par ceļazīmi uz Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm.
Latvijas un Tunisijas vīriešu valstsvienības savā starpā spēlēs pirmo reizi. 2015.gada jūlijā ar tunisiešiem divas reizes spēlēja Latvijas otrā izlase, abos mačos Šauļos piedzīvojot zaudējumus – 58:65 un 57:68.
Biļetes uz spēli nopērkamas: Biļešu serviss kasēs un internetā

Klīvlendas "Cavaliers" līksmo par NBA čempionu titulu (5) 20.06.2016 12:05 +15

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) finālsērijā Klīvlendas "Cavaliers" šonakt pārspēja Goldensteitas "Warriors" un izcīnīja čempionu titulu.

Foto: AP, AFP Sipa USA / Scanpix

Pirmā Kristapa Porziņģa nometne noslēgusies ar paraugspēli 16.06.2016 20:42

No 13. līdz 16. jūnijam, 21 Latvijas jaunajam basketbolistam bija iespēja piedalīties Kristapa Porziņģa meistarklasē, pilnveidojot meistarību un paplašinot redzesloku. Meistarklase tiek rīkota sadarbība ar Latvijas Basketbola savienību, tās norisi atbalsta Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra. Trešdien, 15.jūnijā, meistarklases dalībnieki piedalījās Kristapa Porziņģa Liepājai dāvātā basketbola laukuma atklāšanā, bet noslēguma dienā 16.jūnijā notika arī profesionālo basketbolistu paraugspēle, kurā Kristapam un viņa kolēģiem no NBA un Spānijas līgas pievienosies arī Latvijas basketbolisti Artjoms Butjankovs, Kristaps Dārgais, Jānis Kaufmanis, Dāvis Rozītis u.c.

Kristapa Porziņģa laukums Liepājā prezentēts, šodien atklātais treniņš plkst.17:00 (2) 16.06.2016 14:30 +37

Trešdien, 15.jūnjā, pasaulē zināmākais liepājnieks Kristaps Porziņģis atklāja dzimtajai pilsētai dāvāto āra basketbola laukumu. Atklāšana piedalījās Kristapa Porziņģa nometnes dalībnieki - NBA Spānijas virslīgas spēlētāji, kā arī Latvijas perspektīvie jaunie basketbolisti, Liepājas domes pārstāvji un daudzi interesenti. Šodien, noslēguma dienā, plkst.17:00 paredzēta profesionālo basketbolistu paraugspēle, kurā Kristapam un viņa kolēģiem no NBA un Spānijas līgas pievienosies arī Latvijas basketbolisti Artjoms Butjankovs, Kristaps Dārgais, Jānis Kaufmanis, Dāvis Rozītis u.c. Spēle būs pieejama gan skatītājiem, gan medijiem.

Ogres izlase uzvar mārupiešus 16.06.2016 08:33

Vakar Ogrē Latvijas IV Olimpiādes atlases turnīra otrās kārtas pirmo spēli aizvadīja Ogres un Mārupes novada basketbola izlases. Ar 96:69 uzvarēja ogrēnieši. Jūsu uzmanībai - fotogalerija no šīs spēles.
Foto: Ritvars Raits

Liepājā svinīgi atklāts Kristapa Porziņģa laukums (5) 15.06.2016 17:52 +4

15. jūnijā ‪Liepājā‬ tika svinīgi atklāta NBA spēlētāja Kristapa Porzinga ģimenes dāvana dzimtajai pilsētai – brīvi pieejamais āra basketbola laukums.Laukums ar apgaismojumu izveidots atbilstoši NBA parametriem Liepājas Olimpiskais centra stadiona "Daugava" rezerves laukumā, blakus futbola laukumam.Liepājas pilsēta vēlas pateikt lielu paldies visai Porziņģu ģimenei. Aiz katra talantīga sportista stāv izcils treneris. Aiz Kristapa stāv ne tikai treneris, bet kā stiprs un spēcīgs mūris stāv visa viņa ģimene – gādīgā mamma, rūpīgais tēvs un divi lieliski lielie brāļi. Mēs ļoti lepojamies ar to, ka Liepājā ir tik stipras un lielas ģimenes, kuras ir kā paraugs ikvienam!
Paldies par laukumu un paldies par to, ka atceraties savas saknes, turat godā savu ģimeni un paldies, ka palīdzat stiprināt Liepājas basketbola tradīcijas!

Kristapa Porziņģa meistarklase rit pilnā sparā 15.06.2016 13:37 +23

21 Latvijas jaunais basketbolists no 13. līdz 16.jūnijam Liepājā piedalās Kristapa Porziņģa meistarklasē, pilnveidojot meistarību un paplašinot redzesloku. “Man paveicās, ka izšķirošos brīžos līdzās bija cilvēki, kuri profesionālais padoms vai paraugs palīdzēja pieņemt pareizus lēmumus, motivēja strādāt un ievirzīja dzīvi pareizās sliedēs. Vēlos nodot stafeti tālāk, palīdzot Latvijas jaunajiem talantiem,” uzsver Kristaps. Ar basketbolistiem strādā Latvijas speciālisti Artūrs Visockis-Rubenis, Jānis Gailītis, Sandra Rozenštoka u.c., Ņujorkas “Knicks” sistēmā strādājošais Džošua Longstafs (Joshua Longstaff), individuālais treneris Lerijs Sanderss (Larry Sanders) un komunikāciju speciālists Dens Roms (Dan Rhome). Meistarklasē piedalās arī NBA kluba “Knicks” spēlētāji amerikānis Kails O’Kvinns (Cyle O’Quinn), francūzis Kevins Serafins (Kevin Seraphin) un slovēnis Saša Vujačičs (Sasha Vujacic; Slovēnija), kā arī Spānijas kluba “Sevilla Baloncesto” komandas spēlētāji amerikānis Skots Bamforts (Scott Bamforth), serbs Nikola Radičevičs (Nikola Radicevic) un spānis Pjērs Oriola (Pierre Oriola).

Porziņģa nometnes norsisei Liepājā seko visā pasaulē populārā TV kanāla ESPN filmēšanas grupa, kā arī dzīvestila žurnāla "Esquire" korespondenti. Meistarklase tiek rīkota sadarbība ar Latvijas Basketbola savienību, tās norisi atbalsta Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra.Trešdien, 15.jūnijā, meistarklases dalībnieki piedalīsies Kristapa Porziņģa Liepājai dāvātā basketbola laukuma atklāšanā, bet noslēguma dienā 16.jūnijā notiks arī profesionālo basketbolistu paraugspēle, kurā Kristapam un viņa kolēģiem no NBA un Spānijas līgas pievienosies arī Latvijas basketbolisti Artjoms Butjankovs, Kristaps Dārgais, Jānis Kaufmanis, Dāvis Rozītis u.c.

Vairāk lasi: Kristapa Porziņģa meistarklase jaunajiem...

Foto: VEF LJBL labāko sveikšana Saeimā (2.daļa) 14.06.2016 10:57

Pirmdien, 13.jūnijā, VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas delegācija viesojās Saeimas namā, kur Latvijas Republikas Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece sveica mācībās sekmīgākos jaunos basketbolistus, labākos trenerus un tiesnešus. VEF LJBL 23.sezonā gandrīz 6000 jauno basketbolistu noskaidroja valsts labākās komandas 14 grupās.
Atzinības rakstus saņēma 127 jaunie basketbolisti, kuriem liecībās nav bijušas atzīmes, zemākas par septiņi.
VEF LJBL labāko sveikšana Saeimā (1.daļa): Foto: VEF LJBL labāko sveikšana Saeimā (1. daļa)  
Vairāk lasi: VEF LJBL sezonas laureātus sveic Saeimas...  

Foto: VEF LJBL labāko sveikšana Saeimā (1.daļa) 14.06.2016 10:38

Pirmdien, 13.jūnijā, VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas delegācija viesojās Saeimas namā, kur Latvijas Republikas Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece sveica mācībās sekmīgākos jaunos basketbolistus, labākos trenerus un tiesnešus. VEF LJBL 23.sezonā gandrīz 6000 jauno basketbolistu noskaidroja valsts labākās komandas 14 grupās.
Atzinības rakstus saņēma 127 jaunie basketbolisti, kuriem liecībās nav bijušas atzīmes, zemākas par septiņi.
VEF LJBL labāko sveikšana Saeimā (2.daļa): Foto: VEF LJBL labāko sveikšana Saeimā (2.daļa)  
Vairāk lasi: VEF LJBL sezonas laureātus sveic Saeimas...  

Ogres izlase pieveic limbažniekus 11.06.2016 10:20

Vakar Ogrē Latvijas IV Olimpiādes atlases turnīra pirmās kārtas pēdējo spēli aizvadīja Ogres un Limbažu novada basketbola izlases. Ar 95:77 uzvarēja ogrēnieši, iekļūstot kvalifikācijas turnīra otrajā kārtā. Jūsu uzmanībai - fotogalerija no šīs spēles.
Foto: Ritvars Raits

Porziņģa dāvana dzimtajai Liepājai gandrīz gatava (12) 09.06.2016 17:25 +14

Noslēgumam tuvojas Kristapa Porziņģa dāvanas savai dzimtajai Liepājai izbūve. Jau 16. jūnijā basketbola laukums tiks nodots liepājnieku sportiskajām aktivitātēm. Foto: Aigars Prūsis.

Latvijas basketbola izlase sāk gatavoties cīņām par Rio (5) 07.06.2015 17:23

Latvijas basketbola vīriešu valstsvienība vakar Vidzemes Olimpiskajā centrā sāka gatavoties Riodežaneiro olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīram, kas 4.-9. jūlijā risināsies Belgradā. Latvijas izlases basketbolisti Valmierā trenēsies līdz piektdienai. Piedāvājam ielūkoties izlases pirmajā treniņā, kur piedalījās 14 basketbolisti.
Foto: Edgars Vaivads / VOC

Latvijas izlase sāk ceļu uz Rio (2) 06.06.2016 17:01

Latvijas vīriešu valstsvienība pirmdien, 6.jūnijā, Valmierā sāk gatavoties olimpiskajām kvalifikācijas turnīram, kas no 4. līdz 9.jūlijam risināsies Belgradā. Ierindā ir 16 basketbolisti, vēl četri kandidāti savu klubu sastāvos cīnās par čempionu titulu Spānijā, Itālijā, Vācijā un Lietuvā. "Vispirms jāsaprot spēlētāju fiziskais un psiholoģiskais stāvoklis, kam pieskaņosim darba ritmu. Strādāsim, lai būtu gatavi pirmajai spēlei ar Japānas izlasi,” uzsver galvenais treneris Ainars Bagatskis.
Vairāk lasi: Valstsvienība sāk gatavoties Belgradai bez...  

Kārums kauss attēlos 06.06.2016 14:42

Vel nedaudz foto no Kārums kausa.
Foto: Ieva Lejiņa (LBS) un Romualds Vambuts

U-11 grupā uzvar Rīgas 3. BJSS un DSN/Fomins komandas 06.06.2016 13:23

Foto ieskats Kārums kauss U-11 grupas finālsacensībās.
Foto: Romualds Vambuts

Ogres novada izlase ar uzvaru sāk atlases turnīru 03.06.2016 23:52

Šovakar Ogrē Latvijas IV Olimpiādes atlases turnīra pirmo maču aizvadīja Ogres un Ikšķiles novada basketbola izlases. Ar 124:84 uzvarēja ogrēnieši. Jūsu uzmanībai - fotogalerija no šīs spēles.
Foto: Ritvars Raits

Foto: U-10 grupā uzvar DSN/Fomins spēlētāji (1) 03.06.2016 13:09

Vakar uzvaru Kārums kausa finālā U-10 grupā uzvaru svinēja DSN/Fomins komanda, kuri sīvā spēlē uzvarēja MārupeSC/Tīģeri spēlētājus.
Foto: Romualds Vambuts

Kārums kausu fināli sākušies 01.06.2016 20:58

1. jūnijā Elektrum Olimpiskajā centrā, "Daugavas" sporta namā un "Rīdzenes" zālē sākās Latvijas Jaunatnes basketbola rīkotie Kārums kausa izcīņas turnīri U10 un U11 vecuma grupās meiteņu un puišu komandām. Piedāvājam foto ieskatu no U10 puišu spēlēm.
foto: Romualds Vambuts

Nākamā lapa

restorāni Rīgā - saņem atlaides