Nākamā lapa

Dāvis Bertāns piedalās Sanantonio "Spurs" mediju dienā 27.09.2015 13:13 +1

Nacionālās Basketbola Asociācijas (NBA) klubam Sanantonio "Spurs" pirmdien bija mediju diena, kur piedalījās arī latviešu uzbrucējs Dāvis Bertāns.
Foto: San Antonio Spurs u.c.

Porziņģis figurē Ņujorkas "Knicks" mediju dienā (4) 27.09.2015 10:52 +4

Nacionālās Basketbola Asociācijas (NBA) klubam Ņujorkas "Knicks" pirmdien bija mediju diena, kur piedalījās arī latviešu spēka uzbrucējs Kristaps Porziņģis.
Foto: AFP/Scanpix u.c.

Latvijas čempione "Valmiera" triumfē arī BBL kausa finālā 26.09.2016 15:49

Par Baltijas Basketbola kausa līgas kausa astotajiem ieguvējiem kļuvuši "Valmiera/Ordo" basketbolisti, kas, pateicoties Jāņa Kaufmaņa metienam četras sekundes līdz mača beigām, aizraujošā spēles galotnē ar 66:64 pieveica "Ventspils" komandu. Foto: Edgars Vaivads

EEWBL pirmā posma spēles veiksmīgi noslēgušās 26.09.2016 10:27

Svētdien, 25, septembrī, Rīgas 49. vidusskolā un "Elektrum" Olimpiskajā centrā veiksmīgi noslēdzās Austrumeiropas Sieviešu basketbola līgas (EEWBL) pirmā posma spēles. Piedāvājam foto ieskatu no spēlēm, kas risinājās OSC.
Foto: Romualds Vambuts

EEWBL tupinās spēles 25.09.2016 09:42

Sestdien, 24. septembrī, Rīgas 49. vidusskolā un "Elektrum" Olimpiskajā centrā turpinājās Austrumeiropas Sieviešu basketbola līgas (EEWBL) pirmā posma spēles. Piedāvājam foto ieskatu no spēļu cīņām laukumos.
Foto: Romualds Vambuts

Spraigās cīņas pirmās dienas spēlēs EEWBL līgā 24.09.2016 09:40

Piedāvājam foto ieskatu no Austrumeiropas Sieviešu basketbola līgas otrās sezonas 1. posma spēlēm Elektrum Olimpiskajā centrā.
Foto: Romualds Vambuts

Austrumeiropas (EEWBL) līgas otrā sezona atklāta 24.09.2016 09:19

Foto: Romualds Vambuts

OlyBet LBL 26.sezonas atklāšanas preses konference 23.09.2016 14:49 +3

Ar jaunu ģenerālsponsoru un jaunu TV tiešraižu nodrošinātāju 28.septembrī startēs OlyBet Latvijas Basketbola līgas 26.sezona. Tās laikā būs daudz interesantu spēļu un aizraujoša cīņa par Latvijas čempionu titulu, kā arī konkursi līdzjutējiem un klubu sociālās aktivitātes. Jau pirmajās spēlēs Ventspilī, Saldū, Ogrē, Jūrmalā un Valkā būs iespēja redzēt visas desmit komandas.

EuroBasket mantojums: Ziepniekkalnā par diviem groziem vairāk 16.09.2016 12:32

Eiropas basketbola čempionāta grupas turnīra veiksmīga sarīkošana Rīgā 2015. gadā ne tikai nostiprinājusi Latvijas starptautisko autoritāti, devusi ievērojumus ieguvumus valsts ekonomikai, bet arī palielinājusi Latvijas Basketbola savienības iespējas atbalstīt ilgtermiņa attīstībai svarīgus projektus. Kā lēmusi LBS valde, daļa EuroBasket2015 sarīkošanā gūtās peļņas tiks izmantota, lai palīdzētu LBS biedriem uzstādīt grozus brīvdabas laukumos.

Latvijas Basketbola senioru klubs, izmantojot šo iespēju, divus grozus uzstādīja Ziepniekkalna sākumskolas sporta laukumā. Groza atklāšanas pasākumā piedalījās arī Kārlis Strēlis – Senioru kluba pārstāvis, bijušais Rīgas ASK un VEF basketbolists. Kārlis Strēlis rādīja savas basketbola prasmes un palīdzēja bumbu grozā trāpīt bērniem un viņu vecākiem. "Tagad cerēsim, ka nākošais Kristaps Porziņģis varētu nākt arī no Ziepniekkalna sākumskolas!", ziņo biedrība. Izmantotie resursi: Skaties.lv

VEF LJBL jubilejas 25. sezona klāt 08.09.2016 17:36 +1

VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas prezidents Māris Martinsons sezonas priekšvakarā sagādājis patīkamas ziņas VEF LJBL dalībniekiem: “Ar šo gadu ieviešam tradīciju pateikties jaunatnes izlašu dalībniekus izaudzinājušajiem treneriem, sagādājot viņiem arī nelielu materiālo gandarījumu.” Ceturtdien, 8. septembrī, sporta skolu treneri pulcējās “Daugavas” sporta namā uz tradicionālo pirmssezonas semināru, kas ievadīs VEF LJBL jubilejas 25. sezonu. Pirmās spēles notiks 17. septembrī.
Foto: Romualds Vambuts

Čempioni pārbaudes spēlē nosargā uzvaru Ogrē 03.09.2016 23:03 +2

Gatavojoties Olybet Basketbola līgas turnīram, pašreizējā valsts čempione "Valmiera/ORDO" šovakar viesojās Ogrē, kur aizvadīja pirmssezonas pārbaudes spēli ar "Ogre/Kumho Tyre" basketbolistiem. Sīvā cīņā valmieriešiem izdevās uzvarēt ar 81:80. Jūsu uzmanībai - fotogalerija no šīs spēles.
Foto: Ritvars Raits

Ogres kausu izcīna Ventspils "Spars" 31.08.2016 13:48

No 28. līdz 30. augustam Ogres Basketbola skolā notika nu jau tradicionālais starptautiskais basketbola turnīrs "OGRE CUP 2016" U16 vecuma grupas jauniešu komandām, kurā šogad piedalījās pa divām komandām no Igaunijas un Lietuvas, kā arī četras komandas no Latvijas. Par uzvarētājiem kļuva jaunie ventspilnieki, kuri finālā pārspēja "BS Jugla" (Rīga) komandu.
Foto: Ritvars Raits

EuroBasket mantojums: Valmierā atklāts jauns brīvdabas basketbola grozs 29.08.2016 12:21

Piektdien, 26.augustā, Valmieras Viestura vidusskolas teritorijā, piedaloties Valmieras pilsētas pašvaldības, Valmieras Viestura vidusskolas un “Valmiera/ORDO” pārstāvjiem, tika atklāts nesen uzstādītais brīvdabas basketbola grozs, ko Valmieras pilsētai sadarbībā ar “Valmiera/ORDO” dāvina Latvijas Basketbola savienība (LBS).

Kā jau ziņots 2015. gada Eiropas basketbola čempionāta grupas turnīra veiksmīga sarīkošana Rīgā ne tikai nostiprinājusi Latvijas starptautisko autoritāti, devusi ievērojumus ieguvumus valsts ekonomikai, bet arī palielinājusi Latvijas Basketbola savienības iespējas atbalstīt ilgtermiņa attīstībai svarīgus projektus. Kā lēma LBS valde, daļa EuroBasket2015 sarīkošanā gūtās peļņas tiks izmantota, lai palīdzētu LBS biedriem uzstādīt grozus brīvdabas laukumos.

Kā pastāstīja “Valmiera/ORDO” ģenerālmenedžeris Mārtiņš Bērziņš, grozs uzstādīts, pateicoties LBS iniciatīvai. Pēc veiksmīgi noorganizēta 2015. gada Eiropas basketbola čempionāta grupas turnīra Rīgā, LBS valde nolēma izlietot daļu iegūtos līdzekļus, dodot iespēju katram LBS biedram pašu izraudzītā vietā uzstādīt vienu brīvi pieejamu brīvdabas basketbola grozu.  “Valmiera/ORDO”, konsultējoties ar Valmieras pilsētas pašvaldības pārstāvjiem, nolēma grozu uzstādīt Valmieras Viestura vidusskolas teritorijā.

Atklājot grozu, simboliskos metienus izpildīja “Valmiera/ORDO” spēlētāji Artūrs Bērziņš, Jānis Kaufmanis un Rinalds Mālmanis. Basketbolistiem pievienojās un grozu iemēģināja “Valmiera/ORDO” ģenerālmenedžeris Mārtiņš Bērziņš, Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, Valmieras Viestura vidusskolas direktors Uldis Jansons, skolas absolvents un Saeimas Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Jānis Upenieks un citi klātesošie.

Informāciju sagatavoja: Lelde Bukovska
Foto: Edgars Vaivads

EuroBasket mantojums: Biznesa augstskola "Turība" bagātina savu teritoriju ar jaunu basketbola grozu 24.08.2016 12:08

2015. gada Eiropas basketbola čempionāta grupas turnīra veiksmīga sarīkošana Rīgā ne tikai nostiprinājusi Latvijas starptautisko autoritāti, devusi ievērojumus ieguvumus valsts ekonomikai, bet arī palielinājusi Latvijas Basketbola savienības iespējas atbalstīt ilgtermiņa attīstībai svarīgus projektus. Kā lēma LBS valde, daļa EuroBasket2015 sarīkošanā gūtās peļņas tiks izmantota, lai palīdzētu LBS biedriem uzstādīt grozus brīvdabas laukumos.

Viens šāds grozs pienācās arī Biznesa augstskolai "Turība". Kā norāda BK Biznesa augstskola Turība direktors Jānis Vecrinks, paredzētajā uzstādīšanas vietā ir labi, kvalitatīvi bruģēts laukums, kas atrodas 50 metrus no augstskolas studentu kopmītnēm iežogotā teritorijā ar augstskolas Iekšējās drošības dienesta videonovērošanas kamerām un apgaismojumu. Laukums aizņem daļu no augstskolas autostāvvietas un ir atsevišķi nožogots. 100 metrus no iecerētās groza uzstādīšanas vietas atrodas augstskolas sporta zāle. Tāpat nepieciešamības gadījumā ir iespējas izmantot gan kopmītnes, gan sporta zāles labierīcības un dušas.

EEWBL izlozē zināmas mūsu pretinieces 05.08.2016 09:40

"TTT Rīga" un "Vega 1/Liepāja" basketbolistes ceturtdien, 4. augustā, uzzināja pretinieces Austrumeiropas Sieviešu basketbola līgas (EEWBL – Eastern European Women`s basketball league) regulārajā sezonā. Foto ieskats no izlozes.
Foto: Romualds Vambuts

EuroBasket mantojums: jauns grozs Bauskā 13.07.2016 10:34

Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola ar Latvijas Basketbola savienības (LBS) un Bauskas novada domes atbalstu Bauskā, Rīgas ielā, izveidojusi strītbola laukumu. 2015. gada Eiropas basketbola čempionāta grupas turnīra veiksmīga sarīkošana Rīgā ne tikai nostiprinājusi Latvijas starptautisko autoritāti, devusi ievērojumus ieguvumus valsts ekonomikai, bet arī palielinājusi Latvijas Basketbola savienības iespējas atbalstīt ilgtermiņa attīstībai svarīgus projektus. Kā lēma LBS valde, daļa EuroBasket2015 sarīkošanā gūtās peļņas tiks izmantota, lai palīdzētu LBS biedriem uzstādīt grozus brīvdabas laukumos.
Vairāk par groza uzstādīšanu lasi: EuroBasket'2015 mantojums: arī Bauska tiek pie...
Foto: Uldis Varnevičs

Olimpisko sapni pārtrauc Puertoriko 08.07.2016 22:03

Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība ar rezultātu 70:77 zaudēja Puertoriko izlasei un neiekļuva Rio kvalifikācijas turnīra finālā. Foto: Romāns Kokšarovs, F64 Photo Agency.

Pirmais Eurobasket2015 nopelnītais grozs uzstādīts Teikas vidusskolā (1) 07.07.2016 18:43

2015. gada Eiropas basketbola čempionāta grupas turnīra veiksmīga sarīkošana Rīgā ne tikai nostiprinājusi Latvijas starptautisko autoritāti, devusi ievērojumus ieguvumus valsts ekonomikai, bet arī palielinājusi Latvijas Basketbola savienības iespējas atbalstīt ilgtermiņa attīstībai svarīgus projektus. Kā lēma LBS valde, daļa EuroBasket2015 sarīkošanā gūtās peļņas tiks izmantota, lai palīdzētu LBS biedriem uzstādīt grozus brīvdabas laukumos. Pirmais uzstādīts Rīgas Teikas vidusskolas sporta laukumā. Atklāšanā piedalījās skolas vadība, bērni, basketbola treneri un viesi no ārvalstīm.

Latvija ar 71:59 uzvar Čehiju (2) 06.07.2016 00:18 +1

Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība ar rezultātu 71:59 Belgradā uzvarēja Čehijas izlasi un izcīnīja pirmo vietu Rio kvalifikācijas turnīra B apakšgrupā.

Latvijai +40 pret Japānu (1) 04.07.2016 21:14

Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība Belgradā ar rezultātu 88:48 sagrāva Japānas izlasi. Foto: Romāns Kokšarovs, F64.

Nākamā lapa

restorāni Rīgā - saņem atlaides