Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:133, Did:0, useCase: 0

Čempionu līga piedāvā vietas arī Peinera "Partizan" un Meiera "Buducnost"

Andrejs Siliņš

Čempionu līga piedāvā vietas arī Peinera "Partizan" un Meiera "Buducnost"
Foto: KK Partizan

FIBA Čempionu līgas vadība izteikusi piedāvājumus trim labi zināmām Balkānu komandām pamest ULEB Eirokausu un pievienoties Čempionu līgai. Starp šīm komandām ir arī Žaņa Peinera pārstāvētā Belgradas "Partizan" un Mārtiņa Meiera pārstāvētā Podgoricas "Buducnost".

Jau vēstījām, ka no ULEB Eirokausa uz Čempionu līgu piekritušas pāriet trīs ļoti pazīstamas komandas, kas savulaik spēlējušas arī Eirolīgā - Viļņas "Rytas", Stambulas "Darussafaka", kā arī spāņu "Bilbao Basket". Iepriekš izskanējusi informācija, ka Čempionu līga piedāvājot vietu vēl vienai salīdzinoši nesen Eirolīgā spēlējušai un šobrīd stabilai Eirokausa komandai Stambulas "Galatasaray". Turki atbildi vēl nav snieguši, taču tiecoties uz palikšanu Eirokausā.

Tagad kļuvis zināms, ka Čempionu līga, turpinot mēģinājumus kļūt par otro prestižāko turnīru Vecajā kontinentā aiz Eirolīgas, izteikusi piedāvājumus arī trim Balkānu reģiona komandām - Belgradas "Partizan", Ļubļanas "Cedevita Olimpija" un Podgoricas "Buducnost". Visas trīs šajā sezonā spēlēja Eirokausā, bet savulaik spēlējušas arī Eirolīgā, piemēram, "Buducnost" vēl pagājušajā sezonā.

"Partizan" klubs nav slēpis vēlmi atgriezties Eirolīgā un pēdējo pāris sezonu laikā paveicis ļoti daudz, lai tas notiktu jau tuvākajā laikā. Jau pērnvasar "Partizan" pieteicās uz "wild card" spēlēšanai Eirolīgā, taču to nesaņēma. Pēc ziņas par Čempionu līgas interesi parādīšanās "Partizan" prezidents Ostoja Mijajlovičs vēlreiz apstiprinājis iepriekš teikto: "Mūsu prioritāte ir Eirolīga, par citiem runāt nevaram."

Izmantotie resursi:
https://nova.rs/