Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:133, Did:0, useCase: 0

Kurtinaitis: "Mums nav uzvarētāju gara..."

Raivis Dombrovskis
Raivis Dombrovskis

Kurtinaitis: "Mums nav uzvarētāju gara..."
Rims Kurtinaitis
Foto: lrytas.lt

Pēc šodien piedzīvotā sensacionālā zaudējuma ULEB Eiropas kausa izcīņas E apakšgrupas mačā pret rumāņu ''Asesoft Ploiesti'' (89:97) Maskavas apgabala ''Khimki'' galvenais treneris publiski kritizēja savus spēlētājus, pasvītrojot uzvarētāju gara un atbildības trūkumu.

Maskavas lielklubam šī vakara mačā nevarēja palīdzēt horvātu spēka uzbrucējs/centrs Krešimirs Lončars, bet mača laikā savainojumā iedzīvojās amerikāņu centrs Pols Deiviss. Neskatoties uz to, ''Khimki'' galvenais treneris Rims Kurtinaitis pēc mača bija noskaities un atzina, ka šādam zaudējumam nevar būt attaisnojumu. ''Pirmkārt, vēlos teikt, ka komandai nav uzvarētāju gara. Otrkārt, spēlētāji nevar sagatavoties spēlei - nepietiek individuālās atbildības. Pēc nopietnas sarunas lielajā pārtraukumā trešajā ceturtdaļā komanda parādīja, ka uz kaut ko ir spējīga, taču ceturtajā ceturksnī notika tas pats, kas mačā ar Ostendes ''Telenet'', kad ielaidām 30 punktus. Šodien pēdējā ceturtdaļā ielaidām 34... Atkārtoju - pietrūkst individuālās atbildības,'' norādīja Kurtinaitis.

''Pretinieks mūs sarāva pirmā un otrā numura pozīcijās, lai gan mēs uzskatījām, ka šajos posteņos esam neslikti nokomplektēti. Atkal zaudējām cīņu par bumbām, pieļāvām nevajadzīgas kļūdas un uzkāpām uz zonas aizsardzības grābekļa. Mūsu sadarbības pret zonu nestrādāja, bet spēlētāji atsevišķos brīžos nebija spējīgi pieņemt pareizos lēmumus,'' tā lietuviešu speciālists.

Rumānijas kluba galvenais treneris Vladimirs Arnatovičs šodienas uzvaru nosauca par turnīra lielāko sensāciju: ''Mūsu panākums ir lielākais Eirokausa pārsteigums. Un ja godīgi - pati lielākā uzvara mūsu kluba vēsturē. ''Khimki'' ir vārds, kas asociējas ar Eirolīgu, tāpēc šī uzvara ir divtik salda. Braucot uz šejieni, cerējām izrādīt nopietnu pretestību, taču mani spēlētāji pierādīja, ka viss ir iespējams. Pēdējā ceturtdaļā demonstrējām labu zonas aizsardzību, kas kalpoja par spēles pagrieziena punktu.''

Izmantotie resursi:
Футбол, хоккей, баскетбол, теннис, бокс,...

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja