Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:13, Did:0, useCase: 0

Krievijas kamaniņnieku vadītāja: "EČ trase Siguldā mums ir izdevīga"

Krievijas kamaniņnieku vadītāja: "EČ trase Siguldā mums ir izdevīga"

Natālija Harta
Foto: Aleksejs Ņikoļskis, rsport.ru

Kamaniņu sports 2016/2017

Krievijas Kamaniņu sporta federācijas prezidente Natālija Harta atklāj, ka 2018. gada Eiropas čempionāta mājas trase krievu sportistiem ir izdevīga, Siguldā bijuši labi rezultāti.

Kā jau ziņots, marta sākumā Starptautiskā kamaniņu sporta federācija savā mājaslapā publicēja nākamās sezonas kalendāru, atklājot, ka 2018. gada 27.-28. janvārī gaidāmajā Pasaules kausa noslēdzošajā posmā Siguldā vienlaikus tiks dalītas arī Eiropas čempionāta medaļas.

Krievijas Kamaniņu sporta federācijas prezidente Natālija Harta: "Eiropas čempionāta aizvadīšana Siguldā mums ir labs variants. Tā ir viena no mūsu mīļākajām un ierastākajām trasēm. Ceru, ka Krievijas sportistiem viss izdosies. Starp citu, šīs gada Pasaules kausa posmā Latvijā izcīnījām astoņas medaļas [tostarp četras zelta]."

"2018. gada Eiropas čempionāta laikā "droši vien jau būs noteikts izlases sastāvs uz olimpiskajām spēlēm, tomēr kaut kas vēl var pamainīties," norāda krievu federācijas vadītāja. "Arī pirms 2014. gada olimpiskajām spēlēm Eiropas čempionāts notika Siguldā, toreiz uzvarēja Natālija Horeva un [olimpiskajā izlasē] nomainīja Aleksandru Rodionovu. Izlases sastāvs tiek noteikts pēc sportisko rezultātu principa, pamatojoties uz treneru korpusa lēmumu - tā tas būs arī nākamajā gadā, uz olimpiādi dosies tikai spēcīgākie sportisti."

Phjončhanas ziemas olimpiskās spēlēs notiks 2018. gada 9.-25. februārī.

Izmantotie resursi:
rsport.ru

  +1 [+] [-]

, 2017-03-03 17:30, pirms gada
Nu,bet vecais Dukurs gan jūs te negribētu redzēt!

  +1 [+] [-]

, 2017-03-03 18:45, pirms gada
cerams, ka Dukurs ir principiāls līdz galam, nevis tiksi kad pašiem izdevīgo, un netirgos krieviem treniņu iespējas..

     [+] [-]

, 2017-03-04 02:46, pirms gada
Kapec-neviens jau nav pret krieviem,tikai nevajag dopingot un elektroniku sagrozit.

Tev jābūt autorizētam,