Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Latvijas kausu savā īpašumā nosargā "Babītes" volejbolistes

Latvijas kausu savā īpašumā nosargā "Babītes" volejbolistes
SK "Babīte" volejbolistes
Foto: LETA

Ar SK “Babītes” uzvaru šodien noslēgusies Latvijas kausa izcīņas volejbolā fināls. Interesantā un aizraujošā cīņā Artūra Tintes vadītā komanda četru setu cīņā pieveica Murjāņu Sporta ģimnāzijas volejbolistes – 3:1.

Dāmu turnīra finālā šogad viena fināliste tika noskaidrota SK “Babīte” un RVS vienību cīņā, kurā uzvarēja pirmās, bet par otru pēc spraigas atspēlēšanās pret valsts čempionēm RSU/MVS vienību kļuva Nacionālās līgas komanda MSĢ, kuru vada vienmēr atraktīvais Ilmārs Pūliņš.

Kā jau to varēja prognozēt, finālmačs izvērtās ļoti spraigs un līdzvērtīgs. Pirmajā setā uzvaru svinēja ar vairākām pieredzējušām spēlētājām papildinātā “Babīte”, bet otrajā MSĢ meitenes revanšējās. Spraigs bija arī mača turpinājums, kurā veiksmīgākas abu setu galotnēs tomēr bija “Babītes” volejbolistes, izvairoties no piektā seta – 3:1. Ļoti spraigs izvērtās tieši noslēdzošais cīņas sets, kurā “Babītes” meitenes uzvarēja viena ar 28:26.

Tādejādi Tintes vadītā komanda kausu izcīnīja jau otro gadu pēc kārtas, un šobrīd ir vienīgā komanda, kurai to izdevies paveikt pēc turnīra atjaunošanas.

Šobrīd SN Daugava jau sācies vīru turnīra fināls.

Latvijas kausa izcīņas fināls, dāmas

SK "Babīte" - MSĢ 3:1 (25:20, 20:25, 27:25, 28:26)