Nākamā lapa

Baltijas volejbola līgas ceturtdaļfināla spēlē savā laukumā "Poliurs/Ozolnieki" atzina "Bigbank Tartu" pārākumu ar 0-3 (21:25; 18:25; 22:25), sērijā nonākot iedzinējos ar 0-1. Neskatoties uz "sauso" zaudējumu pa setiem, spēles gaitā mājiniekiem izdevās atsevišķos brīžos turēties rezultātā līdzi regulārās sezonas uzvarētājiem, tomēr uzvarēt kaut vienu setu neizdevās. Ceturdaļfināla atbildes spēle notiks 11. martā, pretinieku laukumā, lai turpinātu dalību Baltijas volejbola līgas izslēgšanas spēlēs „Poliurs/Ozolnieki” volejbolistiem šajā spēlē nepieciešāms izcīnīt uzvaru.

Baltijas līga volejbolā. 1/4 fināla 1. spēle: Ozolnieki/Poliurs - Bigbank Tartu. Spēles ieraksts

Baltijas volejbola līgas vīriešiem regulārās sezonas noslēguma spēlē, RTU/Robežsardze savā laukumā ar 3-1 (25:23, 21:25, 25:18, 25:13) pieveica viesus no Igaunijas VK “Rakvere. Spēles sākumā komandas apmainījās ar uzvarētiem setiem, kuros uzvaras tika izcīnītas līdzīgā cīņā, bet spēles turpinājumā mājinieku pieredzējušākais sastāvs nodrošināja uzvaru ar pārliecinošāku punktu starpību setā. Izslēgšanas spēļu ceturtdaļfināla sērijā, kura sāksies sāksies 9. martā, RTU/Robežsardze pretī stāsies VK “Parnu” un lai uzvarētu sērijā būs nepieciešamas 2 uzvaras.

2017.03.05 Baltijas līga volejbolā: RTU/Robežsardze - Rakvere VK. Spēles ieraksts

Baltijas Volejbola līgā vīriešiem, turnīra tabulas un ģeogrāfisko kaimiņu savstarpējā cīņā, mājinieki "Poliurs/Ozolnieki" piekāpās "Biolars/Jelgava" ar 1-3 (25:23, 24:26, 23:25, 20:25). Pirmie trīs seti noritēja līdzīgā cīņā un lai arī katrai no komandām izdevās atrauties rezultātā seta sākumā vai vidū, uzvarētājs tika noskaidrots tikai setu galotnēs ar minimālo nepieciešamo pārsvaru +2. Ceturtajā setā, abām komandām aizvadot otro spēli divās dienās, vairāk spēkus bija saglabājuši jelgavnieki izcīnot savu desmito uzvaru Baltijas volejbola līgā.

Piedāvājam pēcspēles interviju ar VK Biolars/Jelgava spēlētāju Pēteri Aukmani.
Pilnu spēlēs ierakstu skaties šeit: Baltijas līga volejbolā: Ozolnieki/Poliurs - VK...

Baltijas līga volejbolā: Ozolnieki/Poliurs - VK Biolars/Jelgava. Spēles ieraksts2017.02.26

2017.gada 19.februāra Baltijas volejbola līgas spēlē “RTU/Robežsardze” izbraukumā trijos setos ar 25:22, 25:18 un 25:16 pieveica “Ezerzemi/DU”. Rīdziniekiem 15 punktus savāca Antons Nazarovs, bet pa 12 Mārim Lancmanim, Rolandam Ozoliņam un Andrejam Zavorotnijam. Daugavpiliešiem 13 guva Ēriks Voronko, bet desmit pievienoja Sergejs Nikolajevs.

2017.gada 11.februārī Zemgales Olimpiskajā centrā notika Baltijas līgas spēle volejbolā starp komandām “Biolars/Jelgava” un “Parnu VK” komandām. Šajā mačā jelgavnieki piedzīvoja zaudējumu Pērnavas volejbolistiem ar 1:3 (23:25 ; 21:25 ; 25:20 ; 13:25)

Baltijas līga volejbolā: Biolars/Jelgava - Parnu VK. Spēles ieraksts

Baltijas līgas volejbolā mājas spēlē "Jēkabpils lūši" izvirzījās 2:0 vadībā pret Tallinas "Selver", tomēr beigās zaudējums 2:3 (25:18, 26:24, 14:25, 14:25, 9:15). Viesiem lielākais uzvaras kaldinātājs bija austrāliešu viesspēlētājs Linkolns Viljamss ar 30 gūtajiem punktiem, bet mājinieku labā 21 punktu guva Pāvels Jemeļjanovs.

Baltijas līga volejbolā: Jēkabpils Lūši - Selver Tallinn. Spēles ieraksts

Baltijas volejbola līgas spēlē "RTU/Robežsardze" piekāpās "Poliurs/Ozolnieki" ar 2-3(25:19; 18:25; 19:25; 25:19; 12:15).Baltijas līgas vīriešiem turnīra tabulas kaimiņu cīņā uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešami visi pieci seti un izšķirošajā setā "RTU/Robežsardze" gandrīz izdevās atspēlēt 5 punktu defecītu, tomēr "Poliurs/Ozolnieki" pārsvaru nosargāja.

2017.01.29 Baltijas līga volejbolā: RTU/Roberžsardze - Poliurs/Ozlonieki spēles ieraksts

Baltijas līga volejbolā: VK Biolars/Jelgava - SK Jēkabpils Lūši. Spēles ieraksts

Eiropas U 18 čempionāta kvalifikācijas turnīra pēdējā spēlē Latvijas izlase ar 0:3 (15:25, 11:25, 10:25) piekāpās Serbijas volejbolistēm, kuras turnīru noslēdza tā arī nezaudējot nevienā setā.

Eiropas U18 čempionāta kvalifikācijas turnīra otrajā spēlē Latvijas komanda ar 3:2 (25:20, 25:17, 21:25, 18:25, 15:9) pārspēja Melnkalnes volejbolistes, izcīnot pirmo uzvaru turnīrā.

Eiropas U-18 čempionāta 2. kārtas atlases turnīrā volejbolā , Latvijas volejbolistes pirmajā spēlē ar 2:3 (25:17, 12:25, 25:23, 19:25, 11:15) piekāpās vienaudzēm no Ukrainas.

Latvijas volejbola U-18 meiteņu izlases galvenais treneris Pāvels Seļivanovs pēc šajā nedēļas nogalē aizvadītā EČ kvalifikācijas turnīra atskatījās uz padarīto, kā arī novērtēja savu un komandas sniegumu.

CEV 2017 Eiropas čempionāta kvalifikācija sievietēm: Latvija U18 - Serbija U18. Spēles ieraksts