Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:7, Did:0, useCase: 0
17

Pēc olimpiskās ceļazīmes iegūšanas Krievijas kapteine nolamājas

Krievijas sieviešu volejbola izlase svētdien pārspēja Dienvidkoreju (3-2) un izcīnīja ceļazīmi uz Tokijas olimpiskajām spēlēm. Laimīgo uzvarētāju kapteine Jevgeņija Starceva pēc mača neiespringa ar vārdu izvēli: "Gribas nolamāties un teikt - nu *** to taktiku. Tā nebija ļoti laba spēle, bet tas bija mūsu raksturs."
71

Diskusija: kāpēc Latvijas sportisti no citiem atpaliek fiziskajā sagatavotībā?

Jau ilgāku laiku Latvijas sporta treneri gan darbā ar jauniešiem, gan pieaugušajiem publiskajā vidē min mūsu sportistu nepietiekamo atlētismu un fizisko sagatavotību, saskaroties ar pretiniekiem starptautiskajā arēnā. Sportacentrs.com Apaļā galda diskusijā šoreiz par bērnu, jauniešu un profesionālu sportistu fizisko sagatavotību piedalās Sportacentrs.com pārstāvji Jānis Celmiņš un Andrejs Siliņš, kā arī nozares eksperti basketbola treneris Kristaps Zeids, hokeja treneris Oļegs Sorokins, fiziskās sagatavotības treneris Ēriks Visockis, kā arī Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers.Fragments no diskusijas šeit: Karstas diskusijas par jauniešu un profesionālu...Audio formātā klausies diskusiju:"SoundCloud" ŠEIT;"Apple Podcast" ŠEIT;"Spotify" ŠEIT.
11

Karstas diskusijas par jauniešu un profesionālu sportistu fizisko sagatavotību

Piedāvājam fragmentu no Sportacentrs.com Apaļā galda diskusijas par bērnu, jauniešu un profesionālu sportistu fizisko sagatavotību. Diskusijā piedalās Sportacentrs.com pārstāvji Jānis Celmiņš un Andrejs Siliņš, kā arī nozares eksperti basketbola treneris Kristaps Zeids, hokeja treneris Oļegs Sorokins, fiziskās sagatavotības treneris Ēriks Visockis, kā arī Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers.Diskusiju pilnā garumā portālā Sportacentrs.com skaties jau otrdien!

Latvijas sieviešu volejbola izlasei zaudējums pārbaudes spēlē

Latvijas sieviešu volejbola izlase, trīs pārbaude spēļu cikla ar Dānijas valstvienību pirmajā spēlē, ar 1-3 (22:25, 25:13, 21:25, 18:25) piekāpās viešņām. Spēle bija līdzīga un pārliecinošāko panākumu setā izcīnīja mājinieces, uzvarot spēles otro nogriezni. Tomēr nākamajos divos setos pārākas atkal bija Dānijas volejbolistes, bet revanšu savstarpējās spēlēs Latvijas komandai būs iespēja panāk 1. jūnija spēlē, kad Daugavas sporta namā 14.00 abas komandas tiksies vēlreiz.

Minusa: "Galvenais uzdevums - saprast mūsu vājās vietas"

Piedāvājam Latvijas sieviešu izlases galvenās treneres Ingunas Minusas komentāru pēc Latvijas izlases cienīga zaudējuma Dānijai (1:3).

Pēdējā pārbaudes spēlē Latvija piekāpjas Baltkrievijai

Sestdien Jēkabpilī notika pārbaudes spēle starp Latvijas un Baltkrievijas volejbola izlasēm. Šajā spēlē, kas bija pēdējā Latvijas izlases pārbaude pirms Zelta līgas turnīra, Latvijas izlase piekāpās ar rezultātu 1:3 (19:25, 25:19, 18:25, 15:25). Piedāvājam spēles labākos momentus.

Latvija piecos setos uzveic Baltkrieviju

Gatavojoties Zelta līgai, Latvijas izlase ceturtdien Talsos uzņēma Baltkrievijas komandu. Piecu setu garā cīņā pārāki izrādījās mājinieki, spēlē uzvarot ar 25:23, 17:25, 25:21, 24:26 un 15:12. Piedāvājam spēles labākos momentus.

Pekmanis: ''Esmu ļoti priecīgs par iespēju spēlēt savās mājās''

Latvijas volejbola izlase pārbaudes spēlē ar rezultātu 3:2 pārspēja Baltkrieviju. Pēc mača Sportacentrs.com aprunājās ar Latvijas valstsvienības spēlētāju Reini Pekmani.

Pārbaudes spēle volejbolā: Latvija - Baltkrievija. Spēles ieraksts

16.05.2019. Pārbaudes spēle volejbolā: Latvija - Baltkrievija. Spēles ieraksts.
4

Divkārtējā olimpiskā čempione komentē un noģībst

Divkārtējā olimpiskā čempione volejbolā Žaklīna Karvalju šonedēļ sniedza komentāru Brazīlijas Superlīgas mačā un noģība. Pēcāk izrādījās, ka tas notika karstuma dēļ, tagad jau viss ir kārtībā. Video: globoesportecom / SporTV2

LČ volejbolā. Fināls, 4.spēle: Jēkabpils lūši - RTU/Robežsardze. Spēles ieraksts

2019.04.14 LČ volejbolā. Fināls, 4.spēle: Jēkabpils lūši - RTU/Robežsardze. Spēles ieraksts

LČ volejbolā. Fināls, 3.spēle: RTU/Robežsardze - Jēkabpils lūši. Spēles ieraksts

2019.04.13 LČ volejbolā. Fināls, 3.spēle: RTU/Robežsardze - Jēkabpils lūši. Spēles ieraksts

LČ volejbolā. Sērija par 3.vietu, 2.spēle: DU - OC Limbaži/MSĢ. Spēles ieraksts

2019.04.07. LČ volejbolā. Sērija par 3.vietu, 2.spēle: DU - OC Limbaži/MSĢ spēles ieraksts.

LČ volejbolā. Fināls, 2.spēle: Jēkabpils lūši - RTU/Robežsardze. Spēles ieraksts

2019.04.07. LČ volejbolā. Fināls, 2.spēle: Jēkabpils lūši - RTU/Robežsardze. Spēles ieraksts.

LČ volejbolā. Fināls, 1.spēle: RTU/Robežsardze - Jēkabpils lūši. Spēles ieraksts

06.04.2019. LČ volejbolā. Fināls, 1.spēle: RTU/Robežsardze - Jēkabpils lūši. Spēles ieraksts.

Latvijas čempionāts volejbolā. Sērija par 3.vietu. OC Limbaži/MSĢ - DU, 1.spēle. Spēles ieraksts

OC Limbaži/MSĢ - DU Latvijas čempionāts volejbolā. Sērija par 3.vietu, 1.spēle. Spēles ieraksts