Gabdulļins rezultatīvs, komandai klupiens pusfināla ievadā

Gabdulļins rezultatīvs, komandai klupiens pusfināla ievadā

Matīss Gabdulļins "UV Raiffeisen Waldviertel" rezultatīvākais spēlētājs
Foto: "UV Raiffeisen Waldviertel" facebook profils

Austrijas Bundeslīgas čempionāta "play of"” turnīra pusfināla sēriju ar neveiksmi uzsāka latviešu volejbolista Matīsa Gabdulļina pārstāvētais klubs "UV Raiffeisen Waldviertel", kas izbraukumā trijos setos atzina Insbrukas "Hypo Tirol VT" vienības pārākumu. Gabdulļins ar 13 gūtajiem punktiem bija savas komandas pārliecinoši rezultatīvākais spēlētājs.

„UV Raiffeisen Waldviertel”, kas pārliecinoši pārvarēja „play off” ceturtdaļfināla barjeru, sērijā ar 3-0 pieveicot Klāgenfurtes „Worther See Lowen”, pirmajā pusfināla sērijas spēlē neizdevās turēt līdzi galvenajiem favorītiem cīņā par čempionu titulu „Hypo Tirol VT” volejbolistiem. Rezultātā pirmajā mačā izbraukumā tika piedzīvots zaudējums ar 0-3 (16:25, 19:25, 16:25).

Tāpat kā visās ceturtdaļfināla sērijas spēlēs Gabdulļins arī šajā mačā bija rezultatīvākais spēlētājs „UV Raiffeisen Waldviertel” sastāvā, gūstot 13 punktus. Gabdulļins ar 83 punktiem četrās aizvadītajās „play off” turnīra spēlēs (vidēji setā 5,53 punkti) ir līgas trešais rezultatīvākais spēlētājs. Arī regulārajā čempionātā latviešu spēlētājs atradās līgas rezultatīvāko spēlētāju saraksta trešajā pozīcijā (323 punkti).

Sērijā līdz trim uzvarām nākamā spēle notiks sestdien, kad „UV Raiffeisen Waldviertel” uzņems sāncenšus savā laukumā.

Izmantotie resursi:
oevv.volleynet.at

Tev jābūt autorizētam,