Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

LVF pirms Latvijas - Igaunijas spēles augustā rīkos volejbola festivālu

LVF pirms Latvijas - Igaunijas spēles augustā rīkos volejbola festivālu
Foto: LIDO Volley Fest 2018

19. augustā “Arēnā Rīga” notiks Eiropas čempionāta atlases spēle starp Latvijas un Igaunijas vīriešu volejbola izlasēm. Dienu iepriekš Latvijas un Igaunijas volejbola federācijas sadarbībā ar Entuziastu Volejbola līgu rīkos volejbola festivālu ''LIDO Volley Fest 2018''.

“Pasākums tapis kopā ar Igaunijas Volejbola federāciju, un tas pakārtots 19. augusta Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra “gadsimta spēlei” “Arēnā Rīga” starp Latvijas un Igaunijas vīriešu volejbola izlasēm,” par LIDO Volley Fest 2018 tapšanu stāsta LVF ģenerālsekretārs Edgars Zaiženijs.

“Tā ir sakritis, ka 19. augustā “Daugavas” stadionā jauniešiem notiks tradicionālās Vasaras spēles volejbolā, kas iepriekš ilgāku laiku bija pazīstamas kā “”TIO” Volejs” un “PŪRE Chocolate” sacensības. Tāpēc gribam piedāvāt faniem izkustēties un pašiem pasportot pirms Latvijas – Igaunijas mača. Komandām no Latvijas un Igaunijas, varbūt arī citām kaimiņvalstīm būs iespēja sacensties tajā pašā infrastruktūrā, kurā nākamajā dienā notiks jauniešu turnīrs. Pa dienu tā būtu iespēja pasportot, vakarā kopīgā pasākumā – atpūsties, bet nākamajā dienā pulcējamies un dodamies uz “Arēnu Rīga,'' aicina Zaiženijs.

LIDO valdes priekšsēdētājs un volejbola entuziasts Māris Blumbergs: ''Ticam, ka “LIDO Volley Fest 2018” būs vieta, kur satikties un uzspēlēt kā topošajiem profesionāļiem, tā draugiem un visiem tiem, kam sirdī mājo volejbols.” Sacensības norisināsies 16 volejbola laukumos “Daugavas” stadionā uz zālāja seguma pēc zāles volejbola noteikumiem. Savu komandu varat pieteikt kādā no 8 kategorijām: Vīriešu A, Vīriešu B, Vīriešu C, Vīriešu 50+, Sieviešu A, Sieviešu B, Sieviešu 45+ vai MIX līgā (3 vīrieši + 3 sievietes).

Savukārt svētdien, 19. augustā, norisināsies LVF organizētās jaunatnes Vasaras spēļu volejbolā finālsacensības – “Kinder Volley Fest”. Lai izcīnītu tiesības spēlēt finālsacensībās, jāpiedalās arī atlases sacensībās, kuras notiks 12. jūlijā Madonā, 19. jūlijā – Kuldīgā, 1. augustā – Stāmerienā, 3. augustā – Aizputē. Sacensības norisināsies 4 vecuma grupās meitenēm un 4 vecuma grupās – zēniem, un katras vecuma grupas 10 labākās Latvijas un 4 Igaunijas komandas spēlēs finālturnīrā Rīgā. Kopā finālsacensībās piedalīsies 112 komandas.

Izmantotie resursi:
https://volejbols.lv/klasiskais-vol...