Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Video: Saušs par izlasi, volejbola aģentiem, atalgojumu, karjeru, EČ kvalifikāciju

Andris Liepa
Andris Liepa
Piedāvājam Jāņa Celmiņa sarunu ar Latvijas vīriešu volejbola izlases līderiem Romānu Saušu. Sarunas laikā vīri atskatās uz Latvijas izlases sniegumu Eiropas līgā, izcīnīto bronzas medaļu, Eiropas čempionāta kvalifikāciju, atklāj, kāds ir volejbola tirgus Latvijā, kā arī atskatās uz Sauša līdzšinējo karjeru.

Sarunas fragments: Nauda volejbolā: cik pelna Eiropā spēlējošs...
Vērtējums:

     [+] [-]

, 2018-07-02 16:22, pirms 11 mēnešiem
Paldies Jānim un Romānam par šo interviju. Cerams, ka Celmiņš turpmāk biežāk intervēs voleja cilvēkus. No sirds novēlu mūsējiem kvalificēties EČ f-turnīram. Kad pēdējo reizi LV izlase ir spēlējusi Arēnā? Tas nebija kaut kādā 2008. gadā, kad pēdējo reizi spēlējām Eiropas līgā (ja neskaita šīs sezonas EL)? Gaidāms igauņu desants Rīgā, cerams, ka arī mūsu līdzjutēju būs daudz, tiešām ļoti interesanti, cik apmeklēta būs šī spēle? Vai nevar būt tā, ka šī varētu būt LV izlases apmeklētākā mājas spēle ne tikai pēdējā desmitgadē, bet pat šajā gs.?