Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Video: Latvijas volejbolisti Eiropas sudraba līgas pusfinālā zaudē Baltkrievijai

Kaspars Šmits
Kaspars Šmits
Šovakar Maķedonijas pilsētā Skopjē tika aizvadīta CEV Eiropas sudraba līgas pusfināla spēle, kurā Latvijas volejbola izlase mērojās spēkiem ar Baltkrievijas valstsvienību. Šajā mačā latvieši piedzīvoja zaudējumu trijos setos ar ar 18:25, 22:25 un 15:25. Līdz ar to mūsu valstsvienība rīt cīnīsies par 3.vietu.
Vērtējums:

     [+] [-]

, 2018-06-16 05:39, pirms 11 mēnešiem
govno

  +1 [+] [-]

, 2018-06-16 08:23, pirms 11 mēnešiem
Nja. Lai arī teica ka Baltkrieviem vājā vieta ir servju uzņemšana, tad šeit redzams, ka mūsējiem tā ir vēl vājāka. Arī serve pašiem galīgi nepārliecinoša, bet to jau mēs zinājām. Bet Baltkrievi teicami padarīja savu mājasdarbu un pārgāja pāri mūsējiem. Kēls varēja vēl vairāk parotēt spēlētājus. To pašu Ozoliņu palaist laukumā. Žēl ka visi tā sapriecājas pirms galvenajām spēlēm. Izskatījās galīgi negatavi.

     [+] [-]

, 2018-06-16 10:13, pirms 11 mēnešiem
maiznieks rakstīja: Nja. Lai arī teica ka Baltkrieviem vājā vieta ir servju uzņemšana, tad šeit redzams, ka mūsējiem tā ir vēl vājāka. Arī serve pašiem galīgi nepārliecinoša, bet to jau mēs zinājām. Bet Baltkrievi teicami padarīja savu mājasdarbu un pārgāja pāri mūsējiem. Kēls varēja vēl vairāk parotēt spēlētājus. To pašu Ozoliņu palaist laukumā. Žēl ka visi tā sapriecājas pirms galvenajām spēlēm. Izskatījās galīgi negatavi.
Agrāk tomēr bija individuāli spēcīgāki spēlētāji, tagad tikai tas Petrovs un arī tās vakar nevilka!