30.07.2017 LČ vieglatlētika. Sacensību 2.dienas ieraksts

Taivānas galvaspilsētā Taipejā turpinās pasaules universiāde. Latvijas sprinta zvaigzne Gunta Latiševa-Čudare piektdien sasniedza personīgo rekordu 200 metros (23.46 sekundes) un kā ātrākā kvalificējās lielajam finālam.

Ķīnas sprinteris Žans Peimengs izrādījies ātrāks, sacenšoties ar iznīcinātāju "FTC-2000", liecina lielvalsts televīzijas publiskotais materiāls. Video: CCTV

Latvijas 200m sprintere Gunta Latiševa-Čudare sestdien izcīnīja sudraba godalgu pasaules universiādē, kas risinās Taivānas galvaspilsētā Taipejā.

Latvijas trīssoļlēcēja Māra Grīva svētdien izcīnīja bronzu medaļu pasaules universiādē, kas risinās Taivānas galvaspilsētā Taipejā.

Riodežaneiro paralimpisko spēļu medaļniece Diāna Dadzīte sestdien izcīnīja lodes grūšanas zelta medaļu paralimpiešu pasaules čempionātā, kas risinās Lielbritānijas galvaspilsētā Londonā. Kā izrādījās, zelta medaļai būtu pieticis arī ar otrajā mēģinājumā uzrādīto rezultātu (7.85m), taču piektajā piegājienā mūsu atlēte jau pārsniedza astoņu metru atzīmi (8.01) un triumfēja pārliecinoši. Pasaules rekords pieder titulētajai vācietei Mariannai Bugenhaganai (9.06).

Latvijas Vieglatlētikas savienība piedāvā mūsu godalgoto dāmu emocijas pēc startiem U23 Eiropas čempionātā. Anete Kociņa izcīnīja sudraba medaļu šķēpmešanā, bet Gunta Latiševa-Čudare triumfēja 400m sprintā.

Itālijas pilsētā Groseto noslēdzies U20 Eiropas čempionāts vieglatlētikā. Sieviešu trīssoļlēkšanas apbalvošanas ceremonijā uzvarētāja Violeta Skvorcova (Baltkrievija) pameta pjedestālu, jo tika atskaņota nepareiza himna. Organizatori lūdza sportisti atgriezties uz pjedestāla, taču baltkrieviete atteicās.

Riodežaneiro paralimpiādes divu medaļu īpašniece Diāna Dadzīte pasaules čempionāta šķēpmešanā pirmdien sasniedza 27.07m (pasaules rekords) un nopelnīja zelta godalgu. Pasaules meistarsacīkstēs Latvijai jau ir divi zelti, kas medaļu ieskaitē dod 14. vietu.

Itālijas pilsētā Groseto svētdien noslēdzās U20 Eiropas čempionāts vieglatlētikā. Sacensību pēdējā dienā mūsu 400 metru barjerskrējējs Maksims Sinčukovs sāka ļoti ātri, taču pēdējos metros zaudēja vietu trijniekā un finišēja sestais, sasniedzot Latvijas junioru rekordu (50.98).

Kenijas galvaspilsētā Nairobi risinās U18 pasaules čempionāts vieglatlētikā. 1500m skrējiena uzvarētājs Džordžs Manangojs (Kenija) pēc finiša sapucējās afrikāņu stilā. Video: IAAF World Athletics Club

Latvijas sprintere Sindija Bukša piektdien uzvarēja U23 EČ 200m priekšskrējienā. Mūsu sportiste finišēja pēc 23.43 sekundēm, par 0.56 labojot personisko rekordu! Latviete kā sestā labākā iekļuva sestdienas pusfinālā.

Galvenā trenera Gunta Endzela vadītā Latvijas studentu basketbola izlase otrdien Taivānā uzvarēja Serbiju (81:74) un izcīnīja trešo vietu. Pasaules universiādes bronzas mačā mūsu basketbolistus aktīvi atbalstīja trīs dāmas, kuras piesaistīja operatora uzmanību. Šīs dāmas bija latviešu sprinteres Gunta Latiševa-Čudare, Ingūna Čeiko un Diāna Daktere.

Latvijas sprintere Sindija Bukša sestdien skrēja U23 EČ 200m pusfinālā. Mūsu sportiste finišēja pēc 23.12 sekundēm, par 0.31 labojot personisko rekordu, kas tagad ir arī valsts U23 rekords Latviete kā trešā labākā iekļuva lielajā finālā.

Polijas pilsētā Bidgoščā aizvadītajā U23 Eiropas čempionātā Latvijas šķēpmešanas uzlecošā zvaigzne Anete Kociņa pēdējā mēģinājumā sasniedza personīgo rekordu (64.47m) un izrāva sudraba medaļu, piekāpjoties tikai olimpiskajai čempionei Sārai Kolakai no Horvātijas. Piedāvājam video apskatu.

29.07.2017 LČ vieglatlētikā. 1.dienas sacensību ieraksts

5. oktobrī Valsts Prezidents Raimonds Vējonis Rīgas pilī uzņēma Baltijas labākos vieglatlētus, kuri jūnija sākumā cīnījās par Valsts Prezidenta balvu Jāņa Daliņa stadionā Valmierā.

Latvijas sprintere Gunta Latiševa-Čudare šodien startēja U23 Eiropas čempionātā. 400m priekšskrējienā latviete finišēja pēc 51.80 sekundēm, par 0.37 labojot personisko rekordu. 51.80 ir U23 Eiropas sezonas labākais rezultāts. Tādējādi mūsu sportiste kā visātrākā kvalificējās finālam.

Latvijas sprintere Gunta Latiševa-Čudare sestdien pārsteidzoši izcīnīja pirmo vietu U23 Eiropas čempionātā. 400m finālā latviete finišēja pēc 52.00 sekundēm. Piedāvājam apbalvošanas ceremoniju.

Latvijas sprintere Gunta Latiševa-Čudare šodien pārsteidzoši izcīnīja pirmo vietu U23 Eiropas čempionātā. 400m finālā latviete finišēja pēc 52.00 sekundēm.