Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Palameikas startu Dimanta līgā translēs VSB

Palameikas startu Dimanta līgā translēs VSB

Madara Palameika
Foto: AP/Scanpix

Vieglatlētikas sezona 2017

Ceturtdien, 6.jūlijā, kanāls Viasat Sport Baltic un video platforma Viaplay pārraidīs Dimanta līgas vieglatlētikā astoto posmu – sacensības Šveices pilsētā Lozannā.

Dimanta līgā šogad veiktās izmaiņas šķēpmetējas jūt vispamatīgāk - ierasto sešu kvalifikācijas sacensību vietā nu ir tikai četras, bet trīs no tām norisinās trijos DL posmos pēc kārtas. Sākot no Lozannas, vienpadsmit dienās Madara Palameika un viņas konkurentes aizvadīs mačus arī Londonā un Marokas pilsētā Rabātā.

Pēteris Siksnis, Viasat Sport Baltic komentētājs: “Lozannā, Londonā un Rabātā Madarai Palameikai jāsakrāj pēc iespējas vairāk punktu, lai iekļūtu starp astoņām labākajām šķēpmetējām, kuras augusta beigās Cīrihē sacentīsies par Dimanta līgas galveno trofeju. Madaras konkurentes Lozannā būs gandrīz visas tās pašas, ar kurām bija jācīnās sezonas pirmajā posmā ASV. Nebūs vienīgi tajos mačos otro vietu ieguvusī ķīniete Liu, bet pirmo DL posmu šosezon aizvadīs spēcīgā dienvidāfrikāniete Sunnete Viljoena, kā arī Igaunijas rekordiste Lāsma un austrāliete Robertsa. Labākais rezultāts šosezon no ceturtdienas vakara sacensību dalībniecēm ir baltkrievietei Haladovičai, kura Jūdžinā triumfēja ar rezultātu 66,30m.

Palameika šajos mačos ieņēma sesto vietu, bet sezonas līdzšinējo labāko rezultātu - 63,92m - sasniedza jūnijā sacensībās Jelgavā. Tālāk par Palameiku šosezon šķēpu metušas piecas no viņas konkurentēm, kuras startēs Lozannas stadionā ceturtdien."

Informāciju sagatavoja:
Līna Kārkliņa
Viasat / Viaplay sabiedrisko attiecību speciāliste

  +1 [+] [-]

, 2017-07-06 12:42, pirms gada
Protams, pieminēt, cikos Madarai ir starts, ir pārāk sarežģīti..

     [+] [-]

, 2017-07-06 16:42, pirms gada
Šogad gan nesanāks noshēmot un izvilkt dimantu, jo praktiski visos etapos piedalās vadošās metējas!

     [+] [-]

, 2017-07-06 21:48, pirms gada
Knaps 60- mitnieks. Drīz jau draudzene Ikauniece pārmetīs .Laiks laikam penzionēties

Tev jābūt autorizētam,