22. aprīlī bērni no nacionālajām kultūras biedrībām sportos Latvijas Olimpiskās akadēmijas svētkos 18.04.2018 08:43

Lai ar sportiskām aktivitātēm veicinātu Latvijā dzīvojošo, dažādu tautību, bērnu savstarpējo komunikāciju un draudzību, svētdien - 22.aprīlī, Latvijas Olimpiskā akadēmija (LOA) rīkos ikgadējos Latvijas mazākumtautību bērnu un jauniešu sporta svētkus “Vienoti sportā”, kuru aktivitātēs iesaistīsies arī Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

LSPA ieguvusi prestižo izcilas vadības sertifikātu “Investors in Excellence” 26.03.2018 14:34

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijai (LSPA) pasniegts starptautiski prestižais izcilas vadības sertifikāts “Investors in Excellence” (Investori izcilībā) , ko piešķir Lielbritānijas kvalitātes vērtētāju organizācija “Midlands Excellence”, atbilstoši noteiktām standarta prasībām. Tas apliecina, ka LSPA ieguvusi izcilas organizācijas statusu kvalitatīvas vadības sistēmas nodrošināšanā.

Cēsu Audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem plāno izveidot futbola laukumu 15.03.2018 07:02

Cēsu Audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem, kurā uzturas jaunieši vecumā no 14 līdz 21 gadam, 2019. gada laikā plānots izveidot futbola laukumu. Idejas iniciators ir Latvijas Futbola Federācijas prezidenta amata kandidāts Kaspars Gorkšs, bet tās īstenošanai nepieciešams gan Tieslietu ministrijas, gan Cēsu pašvaldības un UEFA Fonda atbalsts.

2.martā svinīgi noslēgsies pirmā LSPA militāro sporta instruktoru sagatavošanas programma 01.03.2018 14:33

Šo piektdien – 2.martā, ar svinīgu apliecību izsniegšanu, noslēgsies pirmā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) īstenotā profesionālās pilnveides izglītības programma sportā, kurā 20 Nacionālo bruņoto spēku karavīri divus mēnešus pilnveidoja zināšanas vispārējā fiziskajā sagatavošanā un cēla profesionālo kvalifikāciju dienesta vajadzībām. Programmu LSPS īstenoja sadarbībā ar Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Sporta klubu.

Reklāmraksts: Trīs sporta aktivitātes jauniešiem, kas neprasa lielus tēriņus 27.02.2018 17:33

Daudziem jauniešiem un studentiem ir dabiski izteikta vēlme piedalīties viena vai otra sporta veida aktivitātēs, bet ar lielo noslogotību studējot un ļoti ierobežoto budžetu, nereti rodas jautājums – vai es kā jaunietis varu atļauties modernas fiziskās aktivitātes par pieņemamām cenām? Pēc garas un vienmuļas dienas sēžot auditorijā un pierakstot galvenos mācību punktus, jaunieši izjūt vispārēju ķermeņa stīvumu un nepieciešamību pēc kaut vai nelielām fiziskākām aktivitātēm.

Kvalitatīvas sporta preces – puse no uzvaras (5) 23.02.2018 10:23

Nodarbojoties ar kādu no sporta veidiem, svarīgi ir ne tikai treniņi un disciplīna, bet arī kvalitatīvas sporta preces. Šajā rakstā vari uzzināt, kā izvēlēties piemērotākos sporta apģērbus un citas preces, ja nodarbojies ar kādu no Latvijā populārākajiem sporta veidiem.

Pilskalnu folkreisa un krosa sacīkstēs kupls dalībnieku skaits 09.02.2018 10:19

Ceturtdien noslēdzies pieteikumu termiņš pirms sestdienas Pilskalnu sacīkstes, sarūpējot 39 braucēju lielus sarakstus LAF Folkreisa Ziemas kausā un LAF Krosa komisijas kausā. Gan vienā, gan otrā ieskaitē uzvarētājs neprognozējams, bet Open 4500 klasē kā favorīts uz cīņu dosies Jānis Veģeris.

Atklāj plašāko peldbaseinu kompleksu Rīgā (3) 25.01.2018 14:33

Pēc vērienīgas rekonstrukcijas atklāts Elektrum Olimpiskā centra (EOC) peldbaseinu un atpūtas komplekss. Līdztekus 50 m peldbaseinam izbūvēti divi mazie peldbaseini, rekreācijas zona ar četru veidu pirtīm un Rotaļupe. Jaunie peldbaseini primāri paredzēti bērnu peldētprasmju attīstībai un izpratnes veidošanai par drošību ūdenstilpņu tuvumā. Kompleksa modernizācijā investēti 3,2 miljoni eiro.

Reklāma. Sporta aktivitātes bērniem un to priekšrocības 20.12.2017 12:47

Mēs visi zinām, cik enerģijas pārpilni mēdz būt bērni, šķiet, viņi varētu ikvienu darbību veikt skriešus stāvoklī. Šo un vairāku citu iemeslu dēļ, bērniem ir vajadzīgi konstruktīvi veidi, kā sadedzināt šo pārmērīgo enerģiju, un sporta nodarbības un aktivitātes ir viens no pašiem labākajiem un veselībai draudzīgākajiem veidiem, kā to izdarīt. Bērniem ir nepieciešamas daudz un dažādas kustības – tās ir labas gan viņu veselībai, gan jūsu dvēseles mieram.

Reklāma. Ātrie kredīti – atbalsts sportisku aktivitāšu uzsākšanai 15.12.2017 18:06

Tuvojoties gada izskaņai, liela daļa pasaules iedzīvotāju izvirza sev jaunus mērķus un apņemšanās. Visbiežāk tie ir saistīti ar netikumu atmešanu un veselīga dzīvesveida uzsākšanu, kas sevī ietver arī sportisku aktivitāšu veikšanu. Ik gadu pēc jaunā gada iestāšanās sporta zāļu apmeklētāju skaits pieaug par trešdaļu, taču vēlāk, laika posmā līdz martam, šis skaitlis krietni sarūk. Kā uzsākt sportiskas aktivitātes, kāpēc tam palīdzēt var ātrie kredīti un ko darīt, lai apņemšanos par aktīvu un veselīgu dzīvesveidu piekoptu visa gada garumā? Par visu to un vēl vairāk, lasiet raksta turpinājumā!

Reklāma. Kā grūtnieču vingrošana var uzlabot topošās māmiņas pašsajūtu un atvieglot dzemdības? (2) 15.12.2017 16:31

Mazuļa gaidīšanas laiks ir viens no burvīgākajiem brīžiem māmiņas dzīvē. Grūtniecības laikā sievieti apņem neparasts mirdzums, liekot izskatīties īpaši skaistai. Tomēr gaidībās nākas saskarties arī ar nepatīkamiem simptomiem. Piemēram, muguras sāpēm vai pietūkumu. Šajos gadījumos var palīdzēt grūtnieču vingrošana. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu, kā fiziskās aktivitātes atvieglo pašsajūtu un dzemdības!

Sporto mājās, un Tev nebūs nepieciešams aizdevums fizioterapeitu apmeklējumiem (3) 07.12.2017 14:42

Sportošana nebūt nav dārga nodarbe, ja sporto mājas apstākļos, nevis vairākas reizes nedēļā apmeklē sporta zāli. Kāds aprīkojums nepieciešams? Kā sevi motivēt? Kā sportošana uzlabo veselību? Noskaidro, izlasot šo rakstu!

Sporta klubs Rīgā – pēc kādiem kritērijiem izvēlēties sev piemērotāko? 25.10.2017 16:38

Līdz ar augošo interesi un nepieciešamību pēc fiziskām aktivitātēm ikdienā, Rīgā strauji palielinājies sporta klubu skaits. Kā lai orientējas milzīgajā piedāvājumā? Atsauksmes, draugu un paziņu ieteikumi mēdz ietekmēt Tavu izvēli vēl pat pirms pats esi sporta klubu apmeklējis. Atceries, ka jāsporto būs pašam, tāpēc svarīgi, lai, galvenokārt, Tu tajā justos labi. Ko ņemt vērā apmeklējot sporta klubu pirmo reizi, kas var palīdzēt Tev izdarīt izvēli? Sporta klubs Rīgā “Veselības fabrika” piedāvā izlasīt rakstu, kas, iespējams, atbildēs uz Tev interesējošo jautājumu par to, ko ņemt vērā, izvēloties sev piemērotāko sporta klubu.

Skatīties spēli vai neskatīties – tāds ir jautājums 23.10.2017 11:46

Kādā nesen publicētā kanādiešu pētījumā tika noskaidrots, ka hokeja spēļu skatīšanās izraisa pamatīgu slodzi sirdij: spēles vērošana televīzijā sirdsdarbību paātrina par 75%, savukārt, skatoties spēli klātienē, paātrinājums ir pat par 110%. Sekas šādam slodzes pieaugumam var būt visai dramatiskas – spēles skatīšanās var novest pat pie sirdstriekas. Arī citos pētījumos, kuru uzmanības centrā bija Eiropas futbola fani, tika konstatēts, ka spēļu dienās sirdstrieku un insultu skaits fanu vidū palielinās par 25 līdz 50%. Īpaši smagas ir tās dienas, kad notiek izslēgšanas spēles. Vai tas nozīmē, ka sporta spēļu skatīšanās iekļaujama to dzīves baudu sarakstā, no kurām veselības saglabāšanas nolūkos vajadzētu izvairīties? Ne gluži.

Vīrietis grupu nodarbībā 16.10.2017 10:24

Visticamāk, joprojām ir gana daudz cilvēku, kas, dzirdot vārdu savienojumu “vīrietis grupu nodarbībā”, iztēlē jau priekšstata televīzijā redzētas ainiņas, kurās vīrietis un sieviete, ģērbušies un safrizējušies atbilstoši astoņdesmito gadu savdabīgajai modei (jo video ir no tā laika), kameru priekšā vada aerobikas nodarbības, cenšoties panākt, lai arī cilvēks, kurš sēž pie ekrāna, pieceltos no sava dīvāna un aktīvās mūzikas pavadībā sāktu kustēties līdzi. Šobrīd aerobika kā tāda sevi ir vairāk vai mazāk izsmēlusi, ar to vairs nodarbojas tikai entuziasti, tomēr, lai gan sporta klubi nodrošina aizvien vairāk tādas grupu nodarbības, kurām vajadzētu būt saistošām abu dzimumu pārstāvjiem, standarta klubā daudz vairāk vīriešu labprātāk izvēlas trenažieru zāli un grupu nodarbībās joprojām ir izteikta sieviešu dominance.

Normunda Tomsona ieteikumi tiem, kam pāri 45 09.10.2017 09:15

45 gadi ir vecums, kurā ievērojami paaugstinās risks saslimt ar sirds un asinsvadu slimībām. Īpaši tas attiecas uz vīriešiem, kuri diemžēl biežāk nekā sievietes ar šīm slimībām mēdz slimot salīdzinoši agrākā vecumā. “Veselības Fabrikas” trenažieru zāles instruktors un vairākkārtējais čempions ārmrestlingā Normunds Tomsons dalās ar ieteikumiem, ko darīt, lai pēc 45 gadu vecuma mazinātu risku saslimt sirds un asinsvadu slimībām un izdotos kļūt par ilgdzīvotāju.

Fitnesa trenere iesaka: kā našķēties ar saldumiem veselīgi? (1) 17.08.2017 15:00

Vēl divas sestdienas – 19. un 26. augustā – ikviens interesents tiek aicināts uz bezmaksas sporta treniņa nodarbībām plkst. 10.00 teritorijā pie t/p “Alfa” B ieejas. Lai būtu labā formā, ir svarīgi būt ne tikai fiziski aktīvam, bet ievērot arī sabalansētu uzturu, tādēļ aicinājām treniņu vadītāju Rebeku Gabrāni atklāt, kā ēst veselīgi un garšīgi.

Rīgas centrā atklāts moderns un plašs sporta klubs – MyFitness Galleria Riga (1) 08.08.2017 13:13

Jaunais MyFitness sporta klubs atrodas modernajā Galleria Riga tirdzniecības centrā. Atšķirībā no citiem tirdzniecības centriem, Galleria Riga atrodas pašā Rīgas centrā Dzirnavu ielā 67 (starp Brīvības un Tērbatas ielām), tāpēc būs pa ceļam ikvienam, kas savas ikdienas gaitas aizvada Rīgas aktīvākajā zonā.

Zemgales Amatieru Hokeja līga aicina pieteikties 17. sezonai 08.08.2017 12:08

Vasara vēl pilnbriedā , bet jau sākam domāt par jauno , nu jau 17 sezonu. Šogad mūsu līgas ietvaros startēs amatieru , veterānu 40 + un veterānu 50 + līgas.

Aicina uz bezmaksas sporta nodarbībām visai ģimenei 28.07.2017 11:24

Lai veicinātu aktīvu dzīvesveidu un sabiedrības sportisko izglītošanu, tirdzniecības parks “Alfa” sadarbībā ar sporta un fitnesa klubu “Veselības Fabrika” jūlijā un augustā aicina ikvienu interesentu uz iknedēļas bezmaksas sporta treniņa nodarbībām. Otrā nodarbība notiks 29. jūlijā plkst.10.00 teritorijā pie t/p “Alfa” B ieejas.