Reklāma. Sporta aktivitātes bērniem un to priekšrocības 20.12.2017 12:47

Mēs visi zinām, cik enerģijas pārpilni mēdz būt bērni, šķiet, viņi varētu ikvienu darbību veikt skriešus stāvoklī. Šo un vairāku citu iemeslu dēļ, bērniem ir vajadzīgi konstruktīvi veidi, kā sadedzināt šo pārmērīgo enerģiju, un sporta nodarbības un aktivitātes ir viens no pašiem labākajiem un veselībai draudzīgākajiem veidiem, kā to izdarīt. Bērniem ir nepieciešamas daudz un dažādas kustības – tās ir labas gan viņu veselībai, gan jūsu dvēseles mieram.

Reklāma. Ātrie kredīti – atbalsts sportisku aktivitāšu uzsākšanai 15.12.2017 18:06

Tuvojoties gada izskaņai, liela daļa pasaules iedzīvotāju izvirza sev jaunus mērķus un apņemšanās. Visbiežāk tie ir saistīti ar netikumu atmešanu un veselīga dzīvesveida uzsākšanu, kas sevī ietver arī sportisku aktivitāšu veikšanu. Ik gadu pēc jaunā gada iestāšanās sporta zāļu apmeklētāju skaits pieaug par trešdaļu, taču vēlāk, laika posmā līdz martam, šis skaitlis krietni sarūk. Kā uzsākt sportiskas aktivitātes, kāpēc tam palīdzēt var ātrie kredīti un ko darīt, lai apņemšanos par aktīvu un veselīgu dzīvesveidu piekoptu visa gada garumā? Par visu to un vēl vairāk, lasiet raksta turpinājumā!

Reklāma. Kā grūtnieču vingrošana var uzlabot topošās māmiņas pašsajūtu un atvieglot dzemdības? (2) 15.12.2017 16:31

Mazuļa gaidīšanas laiks ir viens no burvīgākajiem brīžiem māmiņas dzīvē. Grūtniecības laikā sievieti apņem neparasts mirdzums, liekot izskatīties īpaši skaistai. Tomēr gaidībās nākas saskarties arī ar nepatīkamiem simptomiem. Piemēram, muguras sāpēm vai pietūkumu. Šajos gadījumos var palīdzēt grūtnieču vingrošana. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu, kā fiziskās aktivitātes atvieglo pašsajūtu un dzemdības!

Sporto mājās, un Tev nebūs nepieciešams aizdevums fizioterapeitu apmeklējumiem (3) 07.12.2017 14:42

Sportošana nebūt nav dārga nodarbe, ja sporto mājas apstākļos, nevis vairākas reizes nedēļā apmeklē sporta zāli. Kāds aprīkojums nepieciešams? Kā sevi motivēt? Kā sportošana uzlabo veselību? Noskaidro, izlasot šo rakstu!

Sporta klubs Rīgā – pēc kādiem kritērijiem izvēlēties sev piemērotāko? 25.10.2017 16:38

Līdz ar augošo interesi un nepieciešamību pēc fiziskām aktivitātēm ikdienā, Rīgā strauji palielinājies sporta klubu skaits. Kā lai orientējas milzīgajā piedāvājumā? Atsauksmes, draugu un paziņu ieteikumi mēdz ietekmēt Tavu izvēli vēl pat pirms pats esi sporta klubu apmeklējis. Atceries, ka jāsporto būs pašam, tāpēc svarīgi, lai, galvenokārt, Tu tajā justos labi. Ko ņemt vērā apmeklējot sporta klubu pirmo reizi, kas var palīdzēt Tev izdarīt izvēli? Sporta klubs Rīgā “Veselības fabrika” piedāvā izlasīt rakstu, kas, iespējams, atbildēs uz Tev interesējošo jautājumu par to, ko ņemt vērā, izvēloties sev piemērotāko sporta klubu.

Skatīties spēli vai neskatīties – tāds ir jautājums 23.10.2017 11:46

Kādā nesen publicētā kanādiešu pētījumā tika noskaidrots, ka hokeja spēļu skatīšanās izraisa pamatīgu slodzi sirdij: spēles vērošana televīzijā sirdsdarbību paātrina par 75%, savukārt, skatoties spēli klātienē, paātrinājums ir pat par 110%. Sekas šādam slodzes pieaugumam var būt visai dramatiskas – spēles skatīšanās var novest pat pie sirdstriekas. Arī citos pētījumos, kuru uzmanības centrā bija Eiropas futbola fani, tika konstatēts, ka spēļu dienās sirdstrieku un insultu skaits fanu vidū palielinās par 25 līdz 50%. Īpaši smagas ir tās dienas, kad notiek izslēgšanas spēles. Vai tas nozīmē, ka sporta spēļu skatīšanās iekļaujama to dzīves baudu sarakstā, no kurām veselības saglabāšanas nolūkos vajadzētu izvairīties? Ne gluži.

Vīrietis grupu nodarbībā 16.10.2017 10:24

Visticamāk, joprojām ir gana daudz cilvēku, kas, dzirdot vārdu savienojumu “vīrietis grupu nodarbībā”, iztēlē jau priekšstata televīzijā redzētas ainiņas, kurās vīrietis un sieviete, ģērbušies un safrizējušies atbilstoši astoņdesmito gadu savdabīgajai modei (jo video ir no tā laika), kameru priekšā vada aerobikas nodarbības, cenšoties panākt, lai arī cilvēks, kurš sēž pie ekrāna, pieceltos no sava dīvāna un aktīvās mūzikas pavadībā sāktu kustēties līdzi. Šobrīd aerobika kā tāda sevi ir vairāk vai mazāk izsmēlusi, ar to vairs nodarbojas tikai entuziasti, tomēr, lai gan sporta klubi nodrošina aizvien vairāk tādas grupu nodarbības, kurām vajadzētu būt saistošām abu dzimumu pārstāvjiem, standarta klubā daudz vairāk vīriešu labprātāk izvēlas trenažieru zāli un grupu nodarbībās joprojām ir izteikta sieviešu dominance.

Normunda Tomsona ieteikumi tiem, kam pāri 45 09.10.2017 09:15

45 gadi ir vecums, kurā ievērojami paaugstinās risks saslimt ar sirds un asinsvadu slimībām. Īpaši tas attiecas uz vīriešiem, kuri diemžēl biežāk nekā sievietes ar šīm slimībām mēdz slimot salīdzinoši agrākā vecumā. “Veselības Fabrikas” trenažieru zāles instruktors un vairākkārtējais čempions ārmrestlingā Normunds Tomsons dalās ar ieteikumiem, ko darīt, lai pēc 45 gadu vecuma mazinātu risku saslimt sirds un asinsvadu slimībām un izdotos kļūt par ilgdzīvotāju.

Fitnesa trenere iesaka: kā našķēties ar saldumiem veselīgi? (1) 17.08.2017 15:00

Vēl divas sestdienas – 19. un 26. augustā – ikviens interesents tiek aicināts uz bezmaksas sporta treniņa nodarbībām plkst. 10.00 teritorijā pie t/p “Alfa” B ieejas. Lai būtu labā formā, ir svarīgi būt ne tikai fiziski aktīvam, bet ievērot arī sabalansētu uzturu, tādēļ aicinājām treniņu vadītāju Rebeku Gabrāni atklāt, kā ēst veselīgi un garšīgi.

Rīgas centrā atklāts moderns un plašs sporta klubs – MyFitness Galleria Riga (1) 08.08.2017 13:13

Jaunais MyFitness sporta klubs atrodas modernajā Galleria Riga tirdzniecības centrā. Atšķirībā no citiem tirdzniecības centriem, Galleria Riga atrodas pašā Rīgas centrā Dzirnavu ielā 67 (starp Brīvības un Tērbatas ielām), tāpēc būs pa ceļam ikvienam, kas savas ikdienas gaitas aizvada Rīgas aktīvākajā zonā.

Zemgales Amatieru Hokeja līga aicina pieteikties 17. sezonai 08.08.2017 12:08

Vasara vēl pilnbriedā , bet jau sākam domāt par jauno , nu jau 17 sezonu. Šogad mūsu līgas ietvaros startēs amatieru , veterānu 40 + un veterānu 50 + līgas.

Aicina uz bezmaksas sporta nodarbībām visai ģimenei 28.07.2017 11:24

Lai veicinātu aktīvu dzīvesveidu un sabiedrības sportisko izglītošanu, tirdzniecības parks “Alfa” sadarbībā ar sporta un fitnesa klubu “Veselības Fabrika” jūlijā un augustā aicina ikvienu interesentu uz iknedēļas bezmaksas sporta treniņa nodarbībām. Otrā nodarbība notiks 29. jūlijā plkst.10.00 teritorijā pie t/p “Alfa” B ieejas.

Notiks bezmaksas sporta nodarbības visai ģimenei 20.07.2017 10:28

Lai veicinātu aktīvu dzīvesveidu un sabiedrības sportisko izglītošanu, tirdzniecības parks “Alfa” sadarbībā ar sporta un fitnesa klubu “Veselības Fabrika” jūlijā un augustā aicina ikvienu interesentu uz iknedēļas bezmaksas sporta treniņa nodarbībām. Pirmā nodarbība notiks jau 22. jūlijā teritorijā pie t/p “Alfa” B ieejas.

Esi stilīgs velobraucējs! Šovasar modē – droša un draudzīga braukšana 06.07.2017 09:57

Lai pilnībā izbaudītu braucienu ar velosipēdu – gan tev, gan tavam velosipēdam ir jābūt labā formā. Uzzini, kā sagatavoties velosipēdu ekskursijām vasarā, vienlaikus esot stilīgam velobraucējam. Dodies piedzīvojumos, pieņem t/p “Alfa” izaicinājumu – apzināt 12 kontrolpunktus Rīgā – un laimē Galactico vai veikala Gandrs sarūpētās dāvanu kartes. Plašāka informācija pieejama velovietas.lv.

Ieripo vasarā! TOP 15 velovietas Rīgā 17.05.2017 15:59

Tiem, kuriem velobraukšana ir sirdslieta, tuvojoties vasaras sezonai, rodas jautājums, kādus jaunus maršrutus apzināt. Atsaucoties uz tirdzniecības parka (t/p) “Alfa” interneta vietnē Velovietas.lv pieejamo informāciju, ir izveidots TOP 15 pieturvietu apskats Rīgā, norādot būtiskākās iezīmes katrā no šiem Rīgas punktiem. Atklāj aizraujošus velomaršrutus, iepazīsti savu apkārtni citām acīm un piedalies t/p “Alfa” organizētajā akcijā “Alfas Velovietas”, laimējot Galacticodāvanu karti. Plašāka informācija pieejama velovietas.lv.

Aptauja: Tuvojoties vasaras sezonai, 63% Latvijas iedzīvotāju par veselīgu dzīvesveidu domā vairāk 03.05.2017 15:01

Tuvojoties vasaras sezonai, 63% Latvijas iedzīvotāju par veselīgu dzīvesveidu domā vairāk, savukārt 4% aptaujāto neslēpj, ka par veselīgu dzīvesveidu nedomā nemaz, bet 33% – ar sportiskām aktivitātēm nodarbojas visu gadu, liecina tirdzniecības parka “Alfa” veiktā aptauja par Latvijas iedzīvotāju sportošanas paradumiem, tuvojoties vasaras sezonai.

Eksperimentā noskaidrots - skolēni, skolotāji un vecāki ikdienā kustas par maz (3) 22.03.2017 14:59

Vairums Latvijas skolēnu, viņu vecāku un skolotāju ikdienā kustas par maz un lielākoties neizpilda Pasaules Veselības organizācijas (PVO) noteikto dienas fizisko aktivitāšu minimumu – secināts Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) projekta Sporto visa klase veiktajā fizisko aktivitāšu eksperimentā, kas tapis sadarbībā ar Latvijas Mobilo Telefonu (LMT). Tomēr eksperimenta laikā noskaidrots, ka modernās tehnoloģijas jauno paaudzi var pamudināt pievērsties kustīgākam dzīvesveidam un ikdienas rādītājus krietni uzlabot.

Pirmo reizi Sieviešu skrējienā - Jauno māmiņu starts 10.03.2017 10:41

Šī gada 7. maijā Mežaparkā jau piekto gadu pēc kārtas norisināsies Sieviešu skrējiens, taču šosezon dalībnieces sagaida patīkams pārsteigums - pirmo reizi dots īpašs starts jaunajām māmiņām un viņu mazuļiem ratos, kas tiek organizēts sadarbībā ar Māmiņu Klubu.

Nosaukti "Latvijas Gada balvu sportā 2016" kandidāti (65) 02.12.2016 15:24

Ceremonijas Latvijas Gada balvas sportā žūrija nosauc pretendentus uz Latvijas Gada Balvu Sportā 2016 desmit nominācijās, kā arī balvas par Mūža ieguldījumu sportā ieguvēju. To 22. decembrī saņems modernās pieccīņas pamatlicējs Latvijā un treneris Ainars Eglons Leja.

Spēkiem mērosies ielu sporta sacensībās „Street Games” 10.06.2016 16:06

Vēl tikai rīt, 11. jūnijā, īsi pirms sacensībām, iespējams reģistrēties Liepājas vasaras ielas basketbola čempionātam “Bruģa bumba” 1. posmam. Jau vēstīts, – sestdien norisināsies pirmās Liepājas ielu sporta sacensības „Street games”, kur dalībniekiem būs iespēja piedalīties “Bruģa bumbas”, futbola, florbola turnīros, kā arī citos individuālos konkursos un atrakcijās.