Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource616 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1459, Did:0, useCase: 0

Svētdien Lucavsalā notiks MyFitness Madness Race šķēršļu skrējiens 10.08.2018 22:19

Nedēļas nogalē, 12.augustā, Daugavas upes krastā, Lucavsalā, norisināsies MyFitness Madness Race, kas vienuviet pulcēs aktīva dzīvesveida cienītājus, sporta entuziastus un atpūtas baudītājus.

Reklāma: Sporta uzturs – kā to saglabāt veselīgu un sabalansētu! 23.05.2018 09:33

Katra cilvēka uzdevums ir rūpēties par sava organisma labklājību un nav noslēpums, ka liela un varētu teikt pat galvenā loma tajā ir tieši uzturam un fiziskajām aktivitātēm. Jo kas gan cits, ja ne uzturs palīdzēs organismam pilnvērtīgi pildīt nepieciešamos uzdevumus? Vasara vairs nav aiz kalniem, taču vai esi tai jau sagatavojies? Uzzini, kāds ir pareizs sporta uzturs katram slodzes veidam.

Nākamnedēļ visā Latvijā norisināsies Veselības nedēļa (1) 22.05.2018 20:23

No 28. maija līdz 3. jūnijam visā Eiropā un arī Latvijā norisināsies Veselības nedēļa jeb "Move Week". Visas nedēļas garumā iedzīvotāji tiks mudināti piedalīties dažādās veselīgās fiziskajās aktivitātēs. Latvija šajā kampaņā piedalās jau septīto gadu un dalībnieku skaits ar katru gadu pieaug.

Projekta "Sporto visa klase" 4. sezonas finālsacensības notiks Jelgavā 03.05.2018 14:39

Trešdien, 16.maijā “Zemgales Olimpiskajā centrā” Jelgavā risināsies Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā projekta "Sporto visa klase" 4. sezonas finālsacensības.

Iepazīsimies - “Basketbola klase” 03.05.2018 08:12

Bērnu un jauniešu basketbola klubs "BASKETBOLA KLASE" ir neatkarīgs un ar savu filosofiju veidots basketbola projekts bērniem un jauniešiem, neatkarīgi no viņu fiziskā, etniskā vai kāda cita stāvokļa.

Reklāma: Kā ietaupīt uz riteņbraukšanas izdevumiem? 25.04.2018 13:10

Šis ir gada labākais laiks, kad sēsties atpakaļ velosipēda sēdeklī un izbaudīt ātru un veselīgu pārvietošanos ne tikai pilsētas drūzmā, bet arī ārpus tās. Lai arī velosipēds tiek uzskatīts par vienu no lētākajiem pārvietošanās līdzekļiem, ja saskaita kopā tā iegādes, uzturēšanas un dažādu aksesuāru izmaksas, kopā savācās paprāva summiņa. Tāpēc, lai velosipēds patiesi attaisnotu savu slavu kā nelielu ieguldījumu transportlīdzeklis, esam apkopojuši dažus padomus, kā ietaupīt uz riteņbraukšanas izdevumiem, lai diennakts kredīts nekļūst par risinājumu, kad radusies ķibele.

Reklāma: jaunākās fitnesa tendences 2018. gadam 21.04.2018 11:08

Balstoties uz plaša mēroga pētījumiem un apkopotiem viedokļiem no speciālistiem, kas strādā veselības un fitnesa klubos, fitnesa aprīkojuma izplatītāju uzņēmumos un sporta izglītības organizācijās, mēs esam identificējuši dažas fitnesa tendences, kuras, iespējams, varētu kļūt visai populāras nākamo sešu līdz 12 mēnešu laikā. Ja šobrīd neesat aizrāvušies ar pētījumu par to, kuri online kredīti Latvijā ir visizdevīgākie, tad aicinām jūs pakavēties pie šī raksta un, kas zina, pat atrast savu mīļāko fizisko aktivitāti nākamajam gadam.

22. aprīlī bērni no nacionālajām kultūras biedrībām sportos Latvijas Olimpiskās akadēmijas svētkos 18.04.2018 08:43

Lai ar sportiskām aktivitātēm veicinātu Latvijā dzīvojošo, dažādu tautību, bērnu savstarpējo komunikāciju un draudzību, svētdien - 22.aprīlī, Latvijas Olimpiskā akadēmija (LOA) rīkos ikgadējos Latvijas mazākumtautību bērnu un jauniešu sporta svētkus “Vienoti sportā”, kuru aktivitātēs iesaistīsies arī Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

LSPA ieguvusi prestižo izcilas vadības sertifikātu “Investors in Excellence” 26.03.2018 14:34

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijai (LSPA) pasniegts starptautiski prestižais izcilas vadības sertifikāts “Investors in Excellence” (Investori izcilībā) , ko piešķir Lielbritānijas kvalitātes vērtētāju organizācija “Midlands Excellence”, atbilstoši noteiktām standarta prasībām. Tas apliecina, ka LSPA ieguvusi izcilas organizācijas statusu kvalitatīvas vadības sistēmas nodrošināšanā.

Cēsu Audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem plāno izveidot futbola laukumu 15.03.2018 07:02

Cēsu Audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem, kurā uzturas jaunieši vecumā no 14 līdz 21 gadam, 2019. gada laikā plānots izveidot futbola laukumu. Idejas iniciators ir Latvijas Futbola Federācijas prezidenta amata kandidāts Kaspars Gorkšs, bet tās īstenošanai nepieciešams gan Tieslietu ministrijas, gan Cēsu pašvaldības un UEFA Fonda atbalsts.

2.martā svinīgi noslēgsies pirmā LSPA militāro sporta instruktoru sagatavošanas programma 01.03.2018 14:33

Šo piektdien – 2.martā, ar svinīgu apliecību izsniegšanu, noslēgsies pirmā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) īstenotā profesionālās pilnveides izglītības programma sportā, kurā 20 Nacionālo bruņoto spēku karavīri divus mēnešus pilnveidoja zināšanas vispārējā fiziskajā sagatavošanā un cēla profesionālo kvalifikāciju dienesta vajadzībām. Programmu LSPS īstenoja sadarbībā ar Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Sporta klubu.

Reklāmraksts: Trīs sporta aktivitātes jauniešiem, kas neprasa lielus tēriņus 27.02.2018 17:33

Daudziem jauniešiem un studentiem ir dabiski izteikta vēlme piedalīties viena vai otra sporta veida aktivitātēs, bet ar lielo noslogotību studējot un ļoti ierobežoto budžetu, nereti rodas jautājums – vai es kā jaunietis varu atļauties modernas fiziskās aktivitātes par pieņemamām cenām? Pēc garas un vienmuļas dienas sēžot auditorijā un pierakstot galvenos mācību punktus, jaunieši izjūt vispārēju ķermeņa stīvumu un nepieciešamību pēc kaut vai nelielām fiziskākām aktivitātēm.

Kvalitatīvas sporta preces – puse no uzvaras (5) 23.02.2018 10:23

Nodarbojoties ar kādu no sporta veidiem, svarīgi ir ne tikai treniņi un disciplīna, bet arī kvalitatīvas sporta preces. Šajā rakstā vari uzzināt, kā izvēlēties piemērotākos sporta apģērbus un citas preces, ja nodarbojies ar kādu no Latvijā populārākajiem sporta veidiem.

Pilskalnu folkreisa un krosa sacīkstēs kupls dalībnieku skaits 09.02.2018 10:19

Ceturtdien noslēdzies pieteikumu termiņš pirms sestdienas Pilskalnu sacīkstes, sarūpējot 39 braucēju lielus sarakstus LAF Folkreisa Ziemas kausā un LAF Krosa komisijas kausā. Gan vienā, gan otrā ieskaitē uzvarētājs neprognozējams, bet Open 4500 klasē kā favorīts uz cīņu dosies Jānis Veģeris.

Atklāj plašāko peldbaseinu kompleksu Rīgā (3) 25.01.2018 14:33

Pēc vērienīgas rekonstrukcijas atklāts Elektrum Olimpiskā centra (EOC) peldbaseinu un atpūtas komplekss. Līdztekus 50 m peldbaseinam izbūvēti divi mazie peldbaseini, rekreācijas zona ar četru veidu pirtīm un Rotaļupe. Jaunie peldbaseini primāri paredzēti bērnu peldētprasmju attīstībai un izpratnes veidošanai par drošību ūdenstilpņu tuvumā. Kompleksa modernizācijā investēti 3,2 miljoni eiro.

Reklāma. Sporta aktivitātes bērniem un to priekšrocības 20.12.2017 12:47

Mēs visi zinām, cik enerģijas pārpilni mēdz būt bērni, šķiet, viņi varētu ikvienu darbību veikt skriešus stāvoklī. Šo un vairāku citu iemeslu dēļ, bērniem ir vajadzīgi konstruktīvi veidi, kā sadedzināt šo pārmērīgo enerģiju, un sporta nodarbības un aktivitātes ir viens no pašiem labākajiem un veselībai draudzīgākajiem veidiem, kā to izdarīt. Bērniem ir nepieciešamas daudz un dažādas kustības – tās ir labas gan viņu veselībai, gan jūsu dvēseles mieram.

Reklāma. Ātrie kredīti – atbalsts sportisku aktivitāšu uzsākšanai 15.12.2017 18:06

Tuvojoties gada izskaņai, liela daļa pasaules iedzīvotāju izvirza sev jaunus mērķus un apņemšanās. Visbiežāk tie ir saistīti ar netikumu atmešanu un veselīga dzīvesveida uzsākšanu, kas sevī ietver arī sportisku aktivitāšu veikšanu. Ik gadu pēc jaunā gada iestāšanās sporta zāļu apmeklētāju skaits pieaug par trešdaļu, taču vēlāk, laika posmā līdz martam, šis skaitlis krietni sarūk. Kā uzsākt sportiskas aktivitātes, kāpēc tam palīdzēt var ātrie kredīti un ko darīt, lai apņemšanos par aktīvu un veselīgu dzīvesveidu piekoptu visa gada garumā? Par visu to un vēl vairāk, lasiet raksta turpinājumā!

Reklāma. Kā grūtnieču vingrošana var uzlabot topošās māmiņas pašsajūtu un atvieglot dzemdības? (2) 15.12.2017 16:31

Mazuļa gaidīšanas laiks ir viens no burvīgākajiem brīžiem māmiņas dzīvē. Grūtniecības laikā sievieti apņem neparasts mirdzums, liekot izskatīties īpaši skaistai. Tomēr gaidībās nākas saskarties arī ar nepatīkamiem simptomiem. Piemēram, muguras sāpēm vai pietūkumu. Šajos gadījumos var palīdzēt grūtnieču vingrošana. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu, kā fiziskās aktivitātes atvieglo pašsajūtu un dzemdības!

Sporto mājās, un Tev nebūs nepieciešams aizdevums fizioterapeitu apmeklējumiem (3) 07.12.2017 14:42

Sportošana nebūt nav dārga nodarbe, ja sporto mājas apstākļos, nevis vairākas reizes nedēļā apmeklē sporta zāli. Kāds aprīkojums nepieciešams? Kā sevi motivēt? Kā sportošana uzlabo veselību? Noskaidro, izlasot šo rakstu!

Sporta klubs Rīgā – pēc kādiem kritērijiem izvēlēties sev piemērotāko? 25.10.2017 16:38

Līdz ar augošo interesi un nepieciešamību pēc fiziskām aktivitātēm ikdienā, Rīgā strauji palielinājies sporta klubu skaits. Kā lai orientējas milzīgajā piedāvājumā? Atsauksmes, draugu un paziņu ieteikumi mēdz ietekmēt Tavu izvēli vēl pat pirms pats esi sporta klubu apmeklējis. Atceries, ka jāsporto būs pašam, tāpēc svarīgi, lai, galvenokārt, Tu tajā justos labi. Ko ņemt vērā apmeklējot sporta klubu pirmo reizi, kas var palīdzēt Tev izdarīt izvēli? Sporta klubs Rīgā “Veselības fabrika” piedāvā izlasīt rakstu, kas, iespējams, atbildēs uz Tev interesējošo jautājumu par to, ko ņemt vērā, izvēloties sev piemērotāko sporta klubu.