Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource373 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource373), Fid:1247, Did:0, useCase: 0

Sportacentrs.com TV šobrīd

Trešdiena, 24. aprīlis

23:00 LČ volejbolā. Fināls, 4.spēle: Jēkabpils lūši - RTU/Robežsardze
01:35 FIBA Europe Cup. BK Ventspils - Pinar
03:35 Baltijas sieviešu basketbola līga. Fināls: Kauņas "Aistes LSMU" - "TTT Rīga"

Video: Maskalāns: "Lai aizdzītu bailes, piloti pirms starta uzpīpē"

Kristaps Driķis
Piedāvājam noskatīties nelielu fragmentu no Sporta Avīze + lielās intervijas ar Latvijas izlases bobsleja pilotu Edgaru Maskalānu, kurš ļauj vairāk ieskatīties Latvijas bobsleja virtuvē, kā arī iezīmē citas sāpīgas tēmas.

Pilnu interviju ar Edgaru Maskalānu ievietosim rīt.
Vērtējums: +15
1 2 39 komentāri

  -4 [+] [-]

, 2012-02-06 13:08, pirms 7 gadiem
pag ko, cīgas vai kautko zaļāku?
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -2 [+] [-]

, 2012-02-06 13:17, pirms 7 gadiem
ja puče neliktu intervētajiem vārdus mutē, tad gan būtu labi!

     [+] [-]

, 2012-02-06 13:17, pirms 7 gadiem
Zālīti?

  +6 [+] [-]

, 2012-02-06 13:22, pirms 7 gadiem
nu nez, par Miņinu jau šitais frukts gan labāk varēja tā nesprēgāt, jo Miņins tomēr bija labāks par šo, tas ka visādi citādi viņš tur nederēja un labi ka viņu izmeta, par to jautājumu nav. tad jau drīzāk Oskars varētu ko teikt šinī sakarā...

  -3 [+] [-]

, 2012-02-06 13:23, pirms 7 gadiem
tāpēc jau īsti neprogresē čalis, jo trasi nekad neredz, neskatās no 3D skatpunkta. tas par to, kā viņš dēvē, -māžošanos-. tie, kas -māžojas-, tie redz trasi no augšas, līdz ar to labāk izprot katru trases virāžu, katru niansi. tas tā, subjektīvi. nevajag kautrēties un mēģināt stūrēt ne tikai no boba, bet arī ārpus tā.

  +5 [+] [-]

, 2012-02-06 13:32, pirms 7 gadiem
Grēbers rakstīja: tāpēc jau īsti neprogresē čalis, jo trasi nekad neredz, neskatās no 3D skatpunkta. tas par to, kā viņš dēvē, -māžošanos-. tie, kas -māžojas-, tie redz trasi no augšas, līdz ar to labāk izprot katru trases virāžu, katru niansi. tas tā, subjektīvi. nevajag kautrēties un mēģināt stūrēt ne tikai no boba, bet arī ārpus tā.
Tu pats kaut saprati ko Tu tur uzrakstiji!! WTF!! kads vel 3D skatupunkts? Tev liekas, ka vins ja nemazojas ka klauns kameru prieksa (Minins ta darija ) tad vins redz mazak trasi? kko neizvelk no savam zemapzinas?! kadas mulkibas Tu sarakstiji!!? Varbut vel iesaki siem uzest senes, tad sie vel ar pakausi trasi redzes!!!
a un velviens berniskigs arguments- tad, kad vins agrak ta darija, vinam nebija tik labu rezultatu, ka tagad, tad jau sanak, ka vinam iet labak bez tas mazosanas!

  +1 [+] [-]

, 2012-02-06 13:35, pirms 7 gadiem
dammit rakstīja: nu nez, par Miņinu jau šitais frukts gan labāk varēja tā nesprēgāt, jo Miņins tomēr bija labāks par šo, tas ka visādi citādi viņš tur nederēja un labi ka viņu izmeta, par to jautājumu nav. tad jau drīzāk Oskars varētu ko teikt šinī sakarā...
manuprat saja isaja fragmenta viri runaja, par mikroklimatu izlase un izlases lietam.. un kapec butu jaskatas uz sportiskiem rezultatiem, ja problema slepjas Minina neciesamaja personiba?

     [+] [-]

, 2012-02-06 13:56, pirms 7 gadiem
zālīti pīpē, a cigaretes smēķē. tad jau pēc virsraksta skaidrs

  +4 [+] [-]

, 2012-02-06 13:58, pirms 7 gadiem
Zigijjjs rakstīja: manuprat saja isaja fragmenta viri runaja, par mikroklimatu izlase un izlases lietam.. un kapec butu jaskatas uz sportiskiem rezultatiem, ja problema slepjas Minina neciesamaja personiba?
Nu tāpēc ka sportā tomēr skatās uz to kurš ir labāks sportists nevis labāks cilvēks. Un man nepatīk ja cilvēks spekulē uz to ka viņam jābūt izlases nr.1 kaut gan viņš nav stiprākais, un to visu pierāda tās runas ka būtu beidzis karjeru pēc olimpiādes, un visa tā čīkstēšana par to ka Miņins tāds un šitāds.. Tas ka Miņins pats bija auns nevienā brīdī neesmu noliedzis, un to ka bija viņam jāiet prom tāpat. un kas iznāca? pačīkstēja, Miņinu izmeta tika par nr.1 un? tāpat tagad Melbārdis ar darbu jau ir parādījis ka viņs ir labāks, par to gan Maskalānam laikam kauns kko teikt.

  +1 [+] [-]

, 2012-02-06 13:59, pirms 7 gadiem
Pirmā intervija, kuru laikam neskatīšos. Manās acīs šis ir tas ņaudulis, kura dēļ Miņins nepārstāv mūsu valsti. Spriežot pēc komentiem, viņš vēl joprojām turpina ņaudēt un čīkstēt.Kaut ātrāk Melnbārdis izgrieztu viņam visas pogas.

  +3 [+] [-]

, 2012-02-06 14:11, pirms 7 gadiem
Zigijjjs rakstīja: Tu pats kaut saprati ko Tu tur uzrakstiji!! WTF!! kads vel 3D skatupunkts? Tev liekas, ka vins ja nemazojas ka klauns kameru prieksa (Minins ta darija ) tad vins redz mazak trasi? kko neizvelk no savam zemapzinas?! kadas mulkibas Tu sarakstiji!!? Varbut vel iesaki siem uzest senes, tad sie vel ar pakausi trasi redzes!!!
a un velviens berniskigs arguments- tad, kad vins agrak ta darija, vinam nebija tik labu rezultatu, ka tagad, tad jau sanak, ka vinam iet labak bez tas mazosanas!
esi pabijis sportā, kas līdzīgs šim?

  +1 [+] [-]

, 2012-02-06 14:11, pirms 7 gadiem
dammit rakstīja: Nu tāpēc ka sportā tomēr skatās uz to kurš ir labāks sportists nevis labāks cilvēks. Un man nepatīk ja cilvēks spekulē uz to ka viņam jābūt izlases nr.1 kaut gan viņš nav stiprākais, un to visu pierāda tās runas ka būtu beidzis karjeru pēc olimpiādes, un visa tā čīkstēšana par to ka Miņins tāds un šitāds.. Tas ka Miņins pats bija auns nevienā brīdī neesmu noliedzis, un to ka bija viņam jāiet prom tāpat. un kas iznāca? pačīkstēja, Miņinu izmeta tika par nr.1 un? tāpat tagad Melbārdis ar darbu jau ir parādījis ka viņs ir labāks, par to gan Maskalānam laikam kauns kko teikt.
nu es saprotu tomer, ka ne jau Mininu izmeta no izlases, tapec ka Maskalans ta velejas!! Vnk izlase tika mainita kartiba, hierarhija, no tas ka Mininam automatiksi ir Nr.1 un ka lietas tiek pakartotas Minina velemem uz to ka visi piloti ir vienlidzigi un ari strada sastarpejas konkurences apstaklos, tada veida dzenot uz prieksu viens otru!! un problema jau ir Minina, ka vins nevelajs pienemt so kartibu- stradat ka citi!!! Vel tacu intervija Puče saka, ka ne jau Mininu izmeta, bet gan vins pats aizgaja!!
un kas iznaca? Iznaca- visaugstakaja limeni konkuretspejiga izlase ar dažādiem pilotiem!! Maskalāns -lēnaks, bet pieredzējušāks, kurš var uzvarēt, Melnbārdis-vnk Monstrs, bet mazpieredzējis, Zaļims - Monstriņš !! Un Prūsis, kādā intervijā atzina, ka labākajam tiek labākie stumēji, 2vniekos Dreiškens jau ir Melnbārdim, bet 4niekos, Maskalāns vēl ir labāks, tāpēc arī tās lietu ka;ŗtības tādas ir! Rezultāts- visiem redzams progress, un vienādi apstākļi visiem izsisties!!

  +6 [+] [-]

, 2012-02-06 14:18, pirms 7 gadiem
Grēbers rakstīja: esi pabijis sportā, kas līdzīgs šim?
Esmu bijis bobā, ringā, mototrasē, Dh trasē, hokeja laukumā ( viss protams hobiju līmenī- daži LV čempis)!
Tai māžošanās pirms starta tiešām nav nekāda sakara ar 3D! Ta ir vnk koncentrēšanās! Edgars taču saka, ka citi koncentrējās pīpējot, viņš sildās, daži māžojās! viņi to trasi domās ir izbraukuši 1000 reizes, 10tiem reizes izstaigājuši trase, skatījušies video, un Tev joprojām liekas, ka no tā viena mirkļa pirms strata viņš kko iegūst no vizuālās info?

     [+] [-]

, 2012-02-06 14:30, pirms 7 gadiem
diskusija par trases "izbraukšanu" domās man atgādināja filmu "cool runnings" - kur nēģerzēns saskatījās, kā brauc spicie puikas un domāja, ka ēns, cvē, drai viņam palīdzēs labāk braukt. katram savs. viens domās "braucot" kustas, otrs to dara nekustoties

  +2 [+] [-]

, 2012-02-06 14:30, pirms 7 gadiem
Zigijjjs rakstīja: Esmu bijis bobā, ringā, mototrasē, Dh trasē, hokeja laukumā ( viss protams hobiju līmenī- daži LV čempis)!
Tai māžošanās pirms starta tiešām nav nekāda sakara ar 3D! Ta ir vnk koncentrēšanās! Edgars taču saka, ka citi koncentrējās pīpējot, viņš sildās, daži māžojās! viņi to trasi domās ir izbraukuši 1000 reizes, 10tiem reizes izstaigājuši trase, skatījušies video, un Tev joprojām liekas, ka no tā viena mirkļa pirms strata viņš kko iegūst no vizuālās info?
protams, iegūst. tas, ka viss ir izmēģināts, kā Tu saki - tūkstoš reižu, protams, ir taisnība. uzskatu, ka jebkurā sporta veidā, kas ir vairāk vai mazāk individuālais (šoreiz bobsleju pie tāda pieskaitu), pirms paša sacīkšu sākuma dalībniekam jāatkārto nianses tāpat, kā skolēnam jāatkārto zināšanas pirms ieskaites, tieši tāpēc arī uzskatu, ka -izstūrēt- trasi pirms paša starta ir nepieciešams.

  +1 [+] [-]

, 2012-02-06 14:57, pirms 7 gadiem
nu tik intriģējošā vietā apturēja...

  +6 [+] [-]

, 2012-02-06 15:18, pirms 7 gadiem
Nu redzi, Edgars pats uzsver Bobsleja Ķēķi...,iekšējā gaisotne(ne pozitīvā nozīmē)..,a pirms kāda laika uzsvēra ideālo saskaņu Bobsleja komandā..!?! Kā Jūs domājiet, kāda var būt iekšējā gaisotne, starp "Latviešiem" komandā, kurā principā, komandas biedri ir reāli konkurenti viens otram...???? Reāli, neviens no pilotiem...,pēc Prūša laikiem...,nav varējis atļauties, to ko viņš savu laik varēja atļauties..! Miņins, kaut ko mēģināja atkārtot...,tikai viņa naudas maciņš bija par īsu...,kūldīga jau nav tik bieza uzņēmuma, kā Venspils Nafta...,tā nu Miņinam nācās padoties principu priekšā..un "Divas Zvaigznes" kā izrādījās nespēja spīdēt kopā...!!! Visu tāpat, paši saprotiet, nosaka Piķis, kuram tās naudiņas vairāk, tam arī tā taisnība lielāka..!!!

  +7 [+] [-]

, 2012-02-06 15:20, pirms 7 gadiem
Varēja ar Melbārdi intervija būt!

  -1 [+] [-]

, 2012-02-06 15:25, pirms 7 gadiem
Rituāli Bobslejā-diezgan sociāla parādība!

"Zaļie gurķi"- jauniņie Bobslejā, sākumā skatās uz profiem un daudz ko kopē no tiem-trases izbraukšanas imitāciju, pirms starta sveicināšanos, uzmundrināšanu, u.t.t. Neko jaunu un oriģinalu neēsmu redzējis...!

  +4 [+] [-]

, 2012-02-06 15:59, pirms 7 gadiem
pikolo rakstīja: ja puče neliktu intervētajiem vārdus mutē, tad gan būtu labi!
a ko pučem darīt, ja intervējamais tāds pilnīgi nekāds? reti garlaicīga un smagnēja intervija...

  +1 [+] [-]

, 2012-02-06 16:01, pirms 7 gadiem
Cits uzsmēķē, cits savādākā veidā nosit bailes.!

  +2 [+] [-]

, 2012-02-06 16:10, pirms 7 gadiem
Modžohēds rakstīja: Nu redzi, Edgars pats uzsver Bobsleja Ķēķi...,iekšējā gaisotne(ne pozitīvā nozīmē)..,a pirms kāda laika uzsvēra ideālo saskaņu Bobsleja komandā..!?! Kā Jūs domājiet, kāda var būt iekšējā gaisotne, starp "Latviešiem" komandā, kurā principā, komandas biedri ir reāli konkurenti viens otram...???? Reāli, neviens no pilotiem...,pēc Prūša laikiem...,nav varējis atļauties, to ko viņš savu laik varēja atļauties..! Miņins, kaut ko mēģināja atkārtot...,tikai viņa naudas maciņš bija par īsu...,kūldīga jau nav tik bieza uzņēmuma, kā Venspils Nafta...,tā nu Miņinam nācās padoties principu priekšā..un "Divas Zvaigznes" kā izrādījās nespēja spīdēt kopā...!!! Visu tāpat, paši saprotiet, nosaka Piķis, kuram tās naudiņas vairāk, tam arī tā taisnība lielāka..!!!
nu ja skatās no tava redzespunkta, ka ķēķis ir kaut kas slikts, tad manuprāt Edgars saka par periodu kad Miņins bija izlasē!!
un kas var but, ja visi konkurē savā starpā- starta rekordi visās trasēs, regulāri desmitnieks 2niekos, un 4niekos, regulāri abas ekipāžas ieskrienas Top 3!!!? par maz, pagaidi bus vairāk!!
varbut tiesi tapec ka Prusis ir izgajis visādiem posmiem savā dzīvē, viņš redz izlases modeli tādu kāds tas ir!! un rezultāti pierāda, ka Prūsim ir bijusi leilāka nojēga par lietu būtību, nekā Miņinam!!
Ar domu izbraukšanu pirms startā komiskā veidā nenodarbojas tikai jauniņie- Miņins taču tāds nebija?

  +1 [+] [-]

, 2012-02-06 16:30, pirms 7 gadiem
Nenospīdēja kļūt par pirmo pilotu,jo uzradās Melbārdis.Brīnums kāpēc tagad neņaud par to ka Oskaram labākas slieces un stūmēji utt Saņemies un esi labākais trasē nevis intervijās un sarunās.

     [+] [-]

, 2012-02-06 16:57, pirms 7 gadiem
Nu kad Miņins bija izlasē, tad Maskalāns Jutās apdalīts ar stūmējiem..,bet kad tika pie Miņina stūmēja, tad aukstak par 8. vietu nespēja tikt..!!! Par starta rekoriem, lielākie nopelni ir Oskaram, jo tik spēcīga pilota LV sen nav bijis!!! Edgaram drīz tā pat pensijā jāiet, jo Žalims jau min uz papēžiem, bet Oskars sen jau ir priekšā..!!! Tie visi TOP 3 un 10 ir likteņa sakritības...,ja Miņinam nebūtu tā operācija pirms Olimpiādes, tad visticamāk, ka Latvijai būtu par kādu medaļu Olimpiādē vairāk un tad iespējams par Maskalānu vispār vairs neviens neatcerētos..,jo viņš itkā pirms Olimpiades esot solījies aiziet no Bobsleja..!!! Miņins, kad sāka startēt, tad bija zaļais,jauniņais...,jeb Tu gribi apgalvot, ka viņš no gaisa novelās, kā profs jau...!??????????????
Zigijjjs rakstīja: nu ja skatās no tava redzespunkta, ka ķēķis ir kaut kas slikts, tad manuprāt Edgars saka par periodu kad Miņins bija izlasē!!
un kas var but, ja visi konkurē savā starpā- starta rekordi visās trasēs, regulāri desmitnieks 2niekos, un 4niekos, regulāri abas ekipāžas ieskrienas Top 3!!!? par maz, pagaidi bus vairāk!!
varbut tiesi tapec ka Prusis ir izgajis visādiem posmiem savā dzīvē, viņš redz izlases modeli tādu kāds tas ir!! un rezultāti pierāda, ka Prūsim ir bijusi leilāka nojēga par lietu būtību, nekā Miņinam!!
Ar domu izbraukšanu pirms startā komiskā veidā nenodarbojas tikai jauniņie- Miņins taču tāds nebija?

     [+] [-]

, 2012-02-06 17:03, pirms 7 gadiem
tommy90 rakstīja: a ko pučem darīt, ja intervējamais tāds pilnīgi nekāds? reti garlaicīga un smagnēja intervija...
tad jau visi intervējamie ir lēni, jo Puče tā dara katrā intervijā

  -1 [+] [-]

, 2012-02-06 17:19, pirms 7 gadiem
Modžohēds rakstīja: Nu kad Miņins bija izlasē, tad Maskalāns Jutās apdalīts ar stūmējiem..,bet kad tika pie Miņina stūmēja, tad aukstak par 8. vietu nespēja tikt..!!! Par starta rekoriem, lielākie nopelni ir Oskaram, jo tik spēcīga pilota LV sen nav bijis!!! Edgaram drīz tā pat pensijā jāiet, jo Žalims jau min uz papēžiem, bet Oskars sen jau ir priekšā..!!! Tie visi TOP 3 un 10 ir likteņa sakritības...,ja Miņinam nebūtu tā operācija pirms Olimpiādes, tad visticamāk, ka Latvijai būtu par kādu medaļu Olimpiādē vairāk un tad iespējams par Maskalānu vispār vairs neviens neatcerētos..,jo viņš itkā pirms Olimpiades esot solījies aiziet no Bobsleja..!!! Miņins, kad sāka startēt, tad bija zaļais,jauniņais...,jeb Tu gribi apgalvot, ka viņš no gaisa novelās, kā profs jau...!??????????????
par mulkošanos ar trasees izbrauksanu domas pirms starta, es gribeju pateikt ka Miņins visa sava karjeras laikā To darija pirms starta, un to darija ari ~30 gados kad vairs nebija jauninais, arguments pret tavu teoriju, ka ar " izbrauksanas imitaciju" nodarbojas jauninie!
Ja Minins butu labaks, ka Edgars, tad vins naktu un to pieraditu ar darbu izlase, visas parejas spekulacijas, par vietam ir un paliek tikai spekulacijas, jo dzive mainas un pretinieki ari mainas, ta ka kas bija aktuals pirms 3 gadiem iespejams nav akuals tagad!
Bet kas ir svariga tie ir fakti - Edgars ir labakais 4nieku braucejs LV (iespejams ka driz nebus), patik Tev tas vai ne!
Mums ir stiprakie stumejie! kas tomer ir panakts ar izlases vadibas darbu un pasiem sportistiem trenejoties!
un kada apstaklu sakritiba ka 4niekos abas ekipazas regulari ir labako 3nieka starta ieskrejiena!
Ar Minina paliksanu izlase tas nebutu iespejams, un ta butu 1cilveka izrade, iespejams veiksmiga un iespejams ne ( ka Olimpiade)!!

  +2 [+] [-]

, 2012-02-06 17:45, pirms 7 gadiem
tu atkal nespēj iebraukt tekstā-neviens jau neteica, ka Miņis jebkad būtu pārtraucis imitēt, bet to, ka to visu imitēšanu, jauniņie aizgūst no jau pieredzējušākajiem pilotiem, kuri pirms starta imitējot boba vadīšanu izbrauc visu trasi..!!!
tu gan esi baigais filazofetājs-ja būtu labāks, tad zini kas būtu..???Nezini...???-tad trolēbus pa sliedēm saktu braukt
Man tavi fakti galīgi nav svarīgi...,jo pirmkārt viņi ir aplami...,otrkār...,zināšanu tev pamaz...!!!
Apstākļu sakritība ir vienmēr...,kad paaugsies mazliet..,tad sapratīsi...,lai tev veicās...!
Zigijjjs rakstīja: par mulkošanos ar trasees izbrauksanu domas pirms starta, es gribeju pateikt ka Miņins visa sava karjeras laikā To darija pirms starta, un to darija ari ~30 gados kad vairs nebija jauninais, arguments pret tavu teoriju, ka ar " izbrauksanas imitaciju" nodarbojas jauninie!
Ja Minins butu labaks, ka Edgars, tad vins naktu un to pieraditu ar darbu izlase, visas parejas spekulacijas, par vietam ir un paliek tikai spekulacijas, jo dzive mainas un pretinieki ari mainas, ta ka kas bija aktuals pirms 3 gadiem iespejams nav akuals tagad!
Bet kas ir svariga tie ir fakti - Edgars ir labakais 4nieku braucejs LV (iespejams ka driz nebus), patik Tev tas vai ne!
Mums ir stiprakie stumejie! kas tomer ir panakts ar izlases vadibas darbu un pasiem sportistiem trenejoties!
un kada apstaklu sakritiba ka 4niekos abas ekipazas regulari ir labako 3nieka starta ieskrejiena!
Ar Minina paliksanu izlase tas nebutu iespejams, un ta butu 1cilveka izrade, iespejams veiksmiga un iespejams ne ( ka Olimpiade)!!

  +6 [+] [-]

, 2012-02-06 17:58, pirms 7 gadiem
pikolo rakstīja: tad jau visi intervējamie ir lēni, jo Puče tā dara katrā intervijā
piemēram, kurā intervijā viņam nācies tik ļoti no kāda spiest āra katru vārdu?
katru reizi viņš veido saistošu sarunu, bet šoreiz...

  +1 [+] [-]

, 2012-02-06 18:36, pirms 7 gadiem
Zigijjjs rakstīja: nu es saprotu tomer, ka ne jau Mininu izmeta no izlases, tapec ka Maskalans ta velejas!! Vnk izlase tika mainita kartiba, hierarhija, no tas ka Mininam automatiksi ir Nr.1 un ka lietas tiek pakartotas Minina velemem uz to ka visi piloti ir vienlidzigi un ari strada sastarpejas konkurences apstaklos, tada veida dzenot uz prieksu viens otru!! un problema jau ir Minina, ka vins nevelajs pienemt so kartibu- stradat ka citi!!! Vel tacu intervija Puče saka, ka ne jau Mininu izmeta, bet gan vins pats aizgaja!!
un kas iznaca? Iznaca- visaugstakaja limeni konkuretspejiga izlase ar dažādiem pilotiem!! Maskalāns -lēnaks, bet pieredzējušāks, kurš var uzvarēt, Melnbārdis-vnk Monstrs, bet mazpieredzējis, Zaļims - Monstriņš !! Un Prūsis, kādā intervijā atzina, ka labākajam tiek labākie stumēji, 2vniekos Dreiškens jau ir Melnbārdim, bet 4niekos, Maskalāns vēl ir labāks, tāpēc arī tās lietu ka;ŗtības tādas ir! Rezultāts- visiem redzams progress, un vienādi apstākļi visiem izsisties!!
Kāda tad tur atšķirība ir četrniekos?? 8 punkti ar labāku tehniku un stūmējiem??? Ja būtu otrādi sadalīts, tad atšķirība punktos būtu ievērojama! Melbārdis ir Nr. 1 bobslejists Latvijai!

     [+] [-]

, 2012-02-06 20:14, pirms 7 gadiem
un nevajag te dazhiem labiem saliidzinaat laiku kad brauca Miņins ,pirm tiem 5 gadiem - bija nopirkts bobs kas aatruma zinjaa speeja konkureet ar TOP valstu bobiem (Vācija,Šveice,ASV,Krievija) bet pagaajushi 5 gadi un muuseejie brauc ar to pashu tehniku ,bet paareejaas valstis brauc jau ar stipri aatraaku tehniku , ja buutu TOP tehnika arii shobriid tad iespeejams ka gan 2 niekos (Melbardis) , gan 4niekos abas muusu ekipaazhas speetu vislaik ciiniities par iekljuushanu 3niekaa ,jo starts 4 niekos abaam ekipaazhaam ir top 3 un ja veel bobs sliideetu tad iespeejams buutu arii kaada dubultuzvara ,bet kaa sakaas " u kavo ģeņgi tot i zakazivajit muziku"
jaacer ,ka vismaz uz sočiem vareesim dabuut labus bobus...

  +1 [+] [-]

, 2012-02-06 20:30, pirms 7 gadiem
joz rakstīja: zālīti pīpē, a cigaretes smēķē. tad jau pēc virsraksta skaidrs
šie laikam primu nesmēķētu ne?

     [+] [-]

, 2012-02-06 20:46, pirms 7 gadiem
tāds kautrīgs viņš, mazrunīgs, Pučem jāvelk ārā atbildes!

     [+] [-]

, 2012-02-06 20:46, pirms 7 gadiem
Zigijjjs rakstīja: nu es saprotu tomer, ka ne jau Mininu izmeta no izlases, tapec ka Maskalans ta velejas!! Vnk izlase tika mainita kartiba, hierarhija, no tas ka Mininam automatiksi ir Nr.1 un ka lietas tiek pakartotas Minina velemem uz to ka visi piloti ir vienlidzigi un ari strada sastarpejas konkurences apstaklos, tada veida dzenot uz prieksu viens otru!! un problema jau ir Minina, ka vins nevelajs pienemt so kartibu- stradat ka citi!!! Vel tacu intervija Puče saka, ka ne jau Mininu izmeta, bet gan vins pats aizgaja!!
un kas iznaca? Iznaca- visaugstakaja limeni konkuretspejiga izlase ar dažādiem pilotiem!! Maskalāns -lēnaks, bet pieredzējušāks, kurš var uzvarēt, Melnbārdis-vnk Monstrs, bet mazpieredzējis, Zaļims - Monstriņš !! Un Prūsis, kādā intervijā atzina, ka labākajam tiek labākie stumēji, 2vniekos Dreiškens jau ir Melnbārdim, bet 4niekos, Maskalāns vēl ir labāks, tāpēc arī tās lietu ka;ŗtības tādas ir! Rezultāts- visiem redzams progress, un vienādi apstākļi visiem izsisties!!
Laikam būšu palaidis kaut ko garām. Maskalāns ir arī uzvarējis kaut ko! Varbūt Latvijas čempi, to es neredzēju.

  +3 [+] [-]

, 2012-02-06 21:39, pirms 7 gadiem
njauu..Maskalan,ari tev ir laiks braukt uz iriju!!
1 2 39 komentāri