Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 0

Interviju klasika Kimi Raikonena izpildījumā

Interviju klasika Kimi Raikonena izpildījumā
Kimi Raikonens
Foto: AP/Scanpix

Šonedēļ gaidāmā F1 pasaules čempionāta Brazīlijas posma oficiālajā preses konferencē Kimi Raikonens atkal bijis sev raksturīgajā formā, nevēloties iedziļināties viņam uzdotajos jautājumos. Nav noslēpums, ka sportistam nebūt nepatīk piedalīties šāda veida obligātajos pasākumos, par ko liecina arī viņa atbildes. Tipiski "Ledus vīra" stilā...

Kimi, pirms desmit gadiem šeit Brazīlijā Tu piedzīvoji dramatisku dienu, uzvarot pasaules čempionātā, un mēs to visi ļoti labi atceramies. Vai vari dalīties kādās īpašās atmiņās par šo dienu?

Kimi Raikonens: "Tas bija sen. Laba bija ne tikai tā diena, bet arī viss gads, un šajā dienā tas beidzās. Bija ne tikai labi, bet arī ne pārāk labi brīži, beigās viss bija kārtībā, bet patiesībā daudz par to visu neesmu domājis. Uzreiz pēc tam, jā, bet ne ilgi, jo šodien tas vairs manu dzīvi nekā neietekmē, lai es par to domātu. Nekāds lielais stāsts no tā nesanāks."

Felipe Masa bija Tavs komandas biedrs, bet tagad viņš beigs karjeru. Ko Tu vari pateikt par viņu?

K.R.: "Viņš atkal beidz karjeru... Tad jau redzēsim, vai viņš tiešām to izdarīs vai atkal būs redzams uz starta nākamās sezonas pirmajā posmā."

Kimi, kā Tu kopumā vērtē savu 2017. gada sezonu?

K.R.: "Manuprāt, tas, kur mēs atrodamies kopvērtējumā, parāda, cik labi vai slikti šogad esam bijuši..."

Tieši "Ferrari" pilots Kimi Raikonens sezonas atlikušajā daļā būs viens no tiem pilotiem, kurš aizvadīs visnotaļ svarīgu cīņu kopvērtējumā, lai gan viņš pat to diez vai nosauktu par nozīmīgu. Piektajā vietā esošais soms ir tikai 14 punktus aiz priekšā esošā Daniela Rikjardo, kamēr otrs "Red Bull" pilots Makss Verstapens, kurš pēdējos četros posmos guvis divas uzvaras, ir sestais, atpaliekot no Raikonena 30 punktus.

Izmantotie resursi:
Sky Sports - Sports News, Transfers, Scores |...

     [+] [-]

, 2017-11-10 15:24, pirms gada
Nu, ja izņem laukā visu pārējo, ko viņš teica tajā intervijā, tad kaut ko šādu tiešām var sakompilēt.

     [+] [-]

, 2017-11-10 15:47, pirms gada
Kimi par Masu sovsjem savādāk teica.

     [+] [-]

, 2017-11-14 12:03, pirms gada
Sveiki, kungs / kundze!

Es esmu Sandra Kelly Maskuller sekretāre naudas aizdevumu sabiedrība starp privātpersonu.

Vai jums ir nepieciešami naudas aizdevumi starp privātpersonām, lai saskarētos ar finansiālajām grūtībām, lai beidzot izkļūtu no strupceļa, kas izraisa bankas, noraidot jūsu kredītprasību failus? Sandranas kundze spēj jums aizdot jums nepieciešamo summu un apstākļus, kas padarīs jūsu dzīvi vieglāku. Tāpēc sazinieties ar mani, lai uzzinātu vairāk par mūsu labvēlīgajiem apstākļiem.

Mēs piedāvājam no 10 000 eiro līdz 10 000 000 eiro ar atmaksas termiņu no 5 gadiem līdz 25 gadiem ar likmi 2% gadā. Jūs varat sazināties ar mani:

sandrana_credito@hotmail.com

sandrana_credito@hotmail.com

paldies