Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 0

Krievijas izlases trenerim pārmet aizvainojošu priecāšanos

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Krievijas izlases trenerim pārmet aizvainojošu priecāšanos
Serdžio Buzato. Foto: Vladimirs Pesņa, sport.ria.ru

Dienvidkorejas Volejbola asociācija iesniegusi sūdzību par Krievijas sieviešu izlases treneri Serdžio Buzato (Itālija), kurš pēc dienvidkorejiešu apspēlēšanas, esot nekorekti priecājies par tikšanu uz Tokijas olimpiskajām spēlēm. Kādā brīdī šis treneris parādīja šķības acis.

Kā jau ziņots, Krievijas sieviešu volejbola izlase svētdien pārspēja Dienvidkoreju (3-2) un izcīnīja ceļazīmi uz Tokijas olimpiskajām spēlēm.

Starptautiskā volejbola federācija (FIVB): "Esam saņēmušu oficiālu sūdzību, kas tagad tiek izskatīta. Krievijas federācijai nekavējoties jāsper soļi, lai dažādās lapās dzēstu šādus foto, kas neatbilst FIVB uzskatiem un vērtībām. Neatbalstām jebkādus tamlīdzīgus netaktiskus žestus."

Krievijas Volejbola federācijas ģenerālsekretārs Aleksandrs Jarjomenko: "Dienvidkorejas federācija iesniedza oficiālu vēstuli mums un FIVB. Mums lūdza komandā organizēt sarunu, tā teikt. Parunāju ar Serdžio - viņš nebija domājis neko sliktu. Tādā veidā viņš vienkārši pauda prieku, ka varēs doties uz olimpiādi Japānā. Mūsdienās sociālajos tīklos uzmana katru žestu, tāpēc jābūt ļoti uzmanīgam. 20 gadus esam pazīstami ar Serdžio. Viņš vienmēr bijis un paliek inteliģents un korekts cilvēks. Vienkārši tajā gadījumā tā bija vieglprātība no viņa puses. Viņš nevēlējās nevienu aizvainot. Federācijas vārdā atvainojamies. Saprotu korejiešu kolēģus. Nebija patīkami zaudēt tādā spēlē - ja vēl kāds, kā viņiem šķita, ķircinās, tad ir divtik nepatīkami."

Serdžio Budzati : "Nevēlējos nevienu aizvainot. Esmu ļoti pārsteigts, ka mans žests tiek uzskatīts par aizvainojošu. Vienkārši svinēju tikšanu uz olimpiādi, kas notiks Japānā. Tajā brīdī es nekādā ziņā nevērsos pret Dienvidkorejas komandu. Nesaprotu, kāpēc manu žestu uzskata par rasistisku. Ar lielu cieņu izturos pret Dienvidkorejas komandu, kur strādā vairāki mani draugi. Es atvainojos Dienvidkorejas komandai, federācijai un līdzjutējiem. Negribēju apvainot šo nāciju, mani nepareizi interpretēja."

Izmantotie resursi:
sport-express.ru
rsport.ria.ru

  +4 [+] [-]

, 2019-08-08 16:50, pirms pusgada
Interesants veids gan, kā svinēt

     [+] [-]

, 2019-08-08 17:33, pirms pusgada
Ja būtu krievs varētu saprast, bet tā dīvaina rīcība no itāļa.

  +4 [+] [-]

, 2019-08-08 17:42, pirms pusgada
Nu ja tādējādi attēloja japāni, jo spēles notiks Tokijā, tad tas ir tikpat aizvainojoši

  +1 [+] [-]

, 2019-08-08 21:41, pirms pusgada
Būtu Āfrikā spēles, ko tad šis būtu rādījis?

  +1 [+] [-]

, 2019-08-09 10:06, pirms pusgada
Collina rakstīja: Būtu Āfrikā spēles, ko tad šis būtu rādījis?
Doktordesu būtu iebāzis starp kājām!

     [+] [-]

, 2019-08-09 12:45, pirms pusgada
Šauras acis nav tas pats, kas šķības! Idiiņ!

  +5 [+] [-]

, 2019-08-09 20:01, pirms pusgada
Paši krievi jau somugru /mongoļu/tatāru pēcteči.

  -2 [+] [-]

, 2019-08-10 22:02, pirms pusgada
viss normāli. debīlajā pasaule visur, kur tik piekasīties pie mēsliem.