Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:105, Did:0, useCase: 0

Noslēdzies Latvijas "Grand Prix 2008" skvošā

Nedēļas nogalē, 17. un 18. maijā noslēdzās Latvijas "Grand Prix 2008" (LGP) skvošā finālturnīrs, kurā par čempioniem kļuva Aleksandrs Pāvulāns (Open klase), Lautaro Salvadors (B klase) un Ieva Vilīte (sievietes).

LGP ir Latvijas Skvoša federācijas (LSF) sankcionēts turnīrs, kurā jau otro gadu pēc kārtas sacentās labākie Latvijas skvoša spēlētāji un cienītāji, un kura rezultāti tiks ieskaitīti valsts mēroga spēlētāju reitingā.

Par LGP turnīra uzvarētājiem kļuva Aleksandrs Pāvulāns „Open” klasē, B klasē – Lautaro Salvadors un Ieva Vilīte sieviešu klasē.

LGP finālturnīrs aizritēja interesantu un neprognozējamu spēļu gaisotnē. Par turnīra galveno pārsteigumu parūpējās Lautaro Salvadors, kurš B klases finālā sīvā piecu geimu cīņā pieveica savu pretinieku un ieguva čempiona titulu (Salvadors - Pudulis 3:2).

Sieviešu klases finālā savā starpā sacentās Eva Solovjova un Ieva Vilīte. Uzvaras gājienu uzsāka Eva, izvirzoties vadībā ar 2:0, taču trešajā geimā Ieva pārņēma iniciatīvu un kļuva par čempioni (Vilīte - Solovjova 3:2).

LGP finālturnīra rezultāti:

Vieta Open klase B klase Sievietes
1. Aleksandrs Pāvulāns Lautaro Salvador Ieva Vilīte
2. Kaspars Purgailis Jānis Pudulis Eva Solovjova
3. Neil Eybers Viktors Samardaks Megija Granta

Informāciju sagatavoja:
Liene Maurīte, Latvijas Skvoša federācija
squash.lv