Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:105, Did:0, useCase: 0

Noskaidroti Latvijas skvoša izlases dalībnieki

Jānis Pārums

No 4. līdz 6. aprīlim Baltijas Skvoša institūtā norisinājās Eiropas Komandu skvoša čemponāta nacionālās komandas dalībnieku atlases spēles, kurā tika noskaidroti izlase dalībnieki.

Latvijas vīriešu komandu turnīrā pārstāvēs valsts pirmās raketes titula īpašnieks Aleksandrs Pāvulāns, Arnis Tihvinskis, Kaspars Purgailis, Gunārs Priževoits un Marģers Zeitmanis.

Eiropas komandu skvoša čempionāts šogad norisināsies no 30. aprīļa līdz 3. maijam Amsterdamā, Nīderlandē. Turnīrā par čempionu titulu sacentīsies 28 valstu vīriešu un 19 sieviešu skvoša komandas, kas ir rekordliels dalībnieku skaits, kāds jebkad šajā čempionātā ir piedalījies.

Par iekļūšanu Latvijas izlasē un dalību pēc kārtas jau 36. Eiropas vīriešu komandu čempionātā sacentās 7 spēlētāji. Bija jau zināms, ka Latviju Amsterdamā pārstāvēs izlases kapteinis un treneris Aleksandrs Pāvulāns, bet savstarpējās spēlēs vietu izlasē izcīnīja Arnis Tihvinskis, Kaspars Purgailis, Gunārs Priževoits un Marģers Zeitmanis. Starp pieciem komandas dalībniekiem tieši Marģeram Zeitmanim šī būs debija Eiropas komandu čempionātā. Rezervē paliek Agris Muravjovs un Andris Lapiņš.

Latvijas komanda šajā turnīrā piedalīsies otro reizi. Pērn latvieši 27 valstu komandu konkurencē izcīnīja 23. vietu. Šogad pēc iekļūšanas izlozes kārtībā vienā grupā ar Luksemburgu un Ukrainu Latvijas izlasei ir reālas izredzes uzvarēt savā grupā un iekļūt divdesmitniekā.

"Līdz čempionāta sākumam izlasei vēl paredzēts nopietns treniņu grafiks, bet šonedēļ, 9. aprīlī plkst. 18.30 visiem skvoša faniem un entuziastiem būs iespēja redzēt komandas spēli Zelta Boulinga centrā, kur norisināsies Latvijas un Igaunijas skvoša federāciju organizēts turnīrs starp Latvijas un Igaunijas vīriešu un sieviešu skvoša komandām, kuras turnīrā pārstāvēs abu valstu labākie skvošisti", informē komandas kapteinis Aleksandrs Pāvulāns.

Vairāk informācijas par Eiropas Komandu skvoša čempionātu Amsterdamā atradīsiet turnīra oficiālajā mājas lapā etcsquash2008.nl

Informāciju sagatavoja:
Liene Maurīte, Latvijas Skvoša federācija

     [+] [-]

, 2008-04-07 19:55, pirms 12 gadiem
Lai veicas!

     [+] [-]

, 2011-02-21 03:02, pirms 9 gadiem
Ko musu komanda daritu bez Alexa..