Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

Tomanī pievienosies Lensterai

Juris Miņins
Juris Miņins

Tomanī pievienosies Lensterai
Džo Tomanī (ar bumbu)
Foto: AFP/Scanpix

Austrālliešu regbists Džo Tomanī ir noslēdzis līgumu ar Pro 14 un Eiropas Čempionu kausa labāko komandu Lensteru.

Austrālijas izlasē 17 mačus aizvadījušais aizsargs Džo Tomanī kopš 2016. gada vasaras spēlēja Francija vienā no spēcīgākajām komandām, Monpeljē, ar kuru šogad tika līdz Top 14 čempionāta finālam, taču piekāpās Kastrai.

Var teikt, ka pavisam drīz pēc šī zaudējuma Tomanī arī atrada jaunu komandu, kas, jāsaka, nebūs sliktāka par iepriekšējo, jo austrālietis pievienosies šīs sezonas Pro 14 un Eiropas Čempionu kausa uzvarētājiem, Lensterai, kas pārstāv Īrijas regbija savienību. Līguma detaļas gan netiek atklātas.

Jāpiebilst, ka savu profesionālo karjeru Džo Tomanī sāka kā regbija līgas spēlētājs, piedaloties NRL čempionātā, taču kopš 2012. gada viņš pārcēlās uz klasisko regbiju, kur spēlēja visaugstākā līmeņa turnīros – "Super Rugby" un Top 14. Tāpat tieši regbijā-15 Tomanī tika līdz Austrālijas izlasei, kuras sastāvā, kā minēts iepriekš, aizvadīja 17mačus un izcēlās ar pieciem piezemējumiem.

Kā arī...

- Turpinoties starptautisko testu spēļu periodam, nepatīkamas ziņas ir saņemtas no Skotijas izlases nometnes, jo savainojumā ir iedzīvojies Alī Praiss, kuram, līdz ar to, šie mači ir beigušies. Viņa vietā uz izlasi ir izsaukts Čārlijs Šīls.

- Savukārt Endrjū Kelovejs, kurš pašlaik pārstāv "Waratahs" komandu "Super Rugby" čempionātā, ir panācis vienošanos ar Anglijas Premjerlīgas komandu Northemptonas "Saints" par pievienošanos šai vienībai pirms 2018./2019. gada sezonas. 22 gadus vecais vingers lielajā izlasē nav spēlējis, taču U20 izlasē gan – 12 mačos gūstot 70 punktus.

Izmantotie resursi:
https://www.planetrugby.com/