Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Samoilovs: "Dohā bija mūsu karjeras sliktākais rezultāts, bet tagad ir lieliski"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Samoilovs: "Dohā bija mūsu karjeras sliktākais rezultāts, bet tagad ir lieliski"
Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš. Foto: FIVB

Latvijas pludmales volejbola vadošais duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš ar labu sniegumu nopelnījuši brīvdienu Pasaules tūres četru zvaigžņu etapā Ķīnas pilsētā Sjameņā. Mūsējie pauž gandarījumu, ka pēc neveiksmīgā iepriekšējā posma tagad izdevies sākt ar uzvarām un izcīnīt pirmo vietu grupā.

Ķīnā izcīnītās divas uzvaras ir sevišķi patīkamas, jo pavasara-vasaras sezona mūsējiem sākās ar ļoti pieticīgu vietu četru zvaigžņu posmā Kataras pilsētā Dohā. 25. pozīcija pēdējoreiz bija 2014. gada Gštādes "Grand Slam" etapā.

"Tagad mēs uzvarējām grupā un jūtamies lieliski. Tā vienmēr ir lieliska sajūta, it sevišķi tik spēcīgā turnīrā, kur piedalās visas komandas - tas ir pludmales volejbola augstākais līmenis sezonas sākumā. Dohā mēs nostartējām patiešām slikti - 25. vieta - domāju, ka tas ir sliktākais rezultāts mūsu kopīgajā karjerā. Mums bija laiks par to padomāt un atgūt motivāciju," informē Aleksandrs Samoilovs. "Domāju, ka pirms Dohas mēs bijām smagnēji, par daudz trenējušies un neatguvušies. Tagad galvenā atšķirība ir tā, ka Ķīnā ieradāmies piecas dienas pirms turnīra, nevis trīs dienas. Mums vajadzēja mazliet vairāk laika, lai aklimatizētos, tagad jūtamies daudz labāk."

Pēc triumfa grupā Samoilovam un Šmēdiņam šodien nebija jācīnās izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā, savukārt 27. aprīlī plkst. 3.00 notiks astotdaļfināla mačs, kur pretī stāsies ilggadējie pretinieki Klemenss Doplers un Aleksandrs Horsts (Austrija).

Latvijas pludmales volejbola flagmaņi pasaules rangā patlaban ieņem trešo vietu. Pamazām jāsāk domāt par planētas meistarsacīkstēm, kas jūnijā-jūlijā risināsies Vācijas ziemeļu lielākajā pilsētā Hamburgā. "Pasaules čempionāts vēl ir ļoti tālu, līdz tam būs ļoti daudz turnīru. Katras komandas mērķis tur ir parādīt savu labāko spēli, arī mūsu mērķis. Mums vēl ir laiks kļūt labākiem, ceru, ka būsim gatavi," saka Jānis Šmediņš.

Izmantotie resursi:
fivb.com