Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Latvija jau nākamsezon cer iekļauties Pasaules kausa 4* turnīru apritē

Ints Megnis
Ints Megnis

Latvija jau nākamsezon cer iekļauties Pasaules kausa 4* turnīru apritē
Latvijas Volejbola federācijas prezidents Jānis Buks un ģenerālsekretārs Kaspars Timermanis. Foto: Latvijas Volejbola federācija

Izšķirošais lēmums vai jau augustā Jūrmalā rīkot Pasaules kausa triju zvaigžņu turnīru pludmales volejbolā tiks pieņemts 5. jūnijā, kad Nacionālā sporta padome lems par finansējuma piešķiršanu, sarunā ar Sportacentrs.com pastāstīja Latvijas Volejbola federācijas (LVF) ģenerālsekretārs Kaspars Timermanis. Ja izdosies noķert prom ejošu vilcienu, jau nākamgad Latvija varētu iekļauties četru zvaigžņu posmu apritē.

"Izšķirošais solis būs 5. jūnija Nacionālās sporta padomes sēde. Uz to dosimies ar Saeimas Sporta apakškomisijas atbalstu šī pasākuma rīkošanu. Būtiskā atšķirība ir tā, ka valsts finansējuma apmērs ir salīdzinoši neliels pret visām kopējām izmaksām - prasām 150 tūkstošus eiro," stāsta Timermanis, atklājot, ka šoreiz arī Starptautiskā Volejbola federācija (FIVB) ir gatava līdzfinansēt daļu no pasākuma izmaksām, bet galvenais partneris, protams, ir Jūrmalas dome, kas vēlas turpināt pludmales volejbola sacensību rīkošanu, jo tā ir viena no pilsētas atpazīstamības zīmēm. "Iepriekšējā valde diemžēl nebija ieplānojusi nekādu pasākumu. Zinot to, ka, visticamāk, neturpinās darbu, viņi apstādināja vai atcēla vairākus projektus. Šajā gadījumā mums nākas skriet pakaļ promejošam vilcienam, tomēr ticam, ka, esot jau uz jūnija sliekšņa, joprojām varam augustā šo trīszvaigžņu turnīru uztaisīt. Labā ziņa ir tā, ka starptautiskajā kalendārā šis turnīrs varētu ļoti labi iekļauties - iepriekšējā nedēļā turpat netālu ir sacensības Maskavā, bet pēc divām nedēļām būs turnīrs Romā. Jūrmala būs laba vieta, kur spēlētājiem iegriezties."

"Ja agrāk vadošie spēlētāji negribēja spēlēt triju zvaigžņu turnīros, šobrīd viņi, skatoties uz Tokijas olimpiskajām spēlēm, tādos piedalās. Trīszvaigžņu turnīri, kas šogad bijuši, aizvadīti ar ļoti plašu laba līmeņa komandu dalību. Sportiskajā ziņā ceram uz tiešām nebijuši spēcīgiem pāriem," Timermanis ir noskaņots optimistiski. "Jā, pastāv risks, ka, spēlējot šajā turnīrā un sasniedzot sliktu rezultātu, pie kādas matemātiskas kombinācijas tas olimpiskajā rangā pat varētu nākt par sliktu, tomēr komandas tāpat brauc pēc šiem vērtīgajiem punktiem. Mēs savukārt ceram, ka vērtīgākos punktus paņems mūsējie, kuriem mājas sienas vienmēr ir palīdzējušas. Šobrīd ir svarīgi, ka augustā/septembra sākumā, kad beidzas aktīvā sezona, jau varam puslīdz droši skatīties uz Tokiju."

Runājot par nākamo gadu, Timermanis saka, ka LVF domā par olimpiskās atlases kalendārā iekļautā Kontinentālā kausa otrās kārtas turnīra organizēšanu. "Tāpat, ja šogad mums izdodas trīs zvaigznes, nākamgad gribam iekļauties jau četru zvaigžņu turnīra līmenī un tad arī palikt starp aptuveni 12 vadošajiem pludmales volejbola turnīriem. Savukārt saistībā ar 2021. gadu ir provizoriskas sarunas par Eiropas čempionāta rīkošanu Jūrmalā. Darba lauks ir plašs, bet enerģijas un spara mums pietiek. Ja mēs rīkojam turnīru, protams, vēlamies, lai par Jūrmalu un Latviju sadzird iespējami daudz cilvēku. Tas nav pasākums ķeksīša pēc un mums ir svarīgi, lai publicitāte ir pienācīga - ja mums būs pārliecīga, ka Jūrmalas un Latvijas vārdu varam skaļi nest, lemsim par sava laika un enerģijas veltīšanu tam."

Kā zināms, Latvijā Pasaules kausa turnīri pludmales volejbolā līdz šim nekad nav notikuši, bet Eiropas čempionātu Jūrmala uzņēma arī 2021. gadā.

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2019-05-25 01:41, pirms 5 mēnešiem
Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – https://cuu.su/latmk Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!

     [+] [-]

, 2019-05-26 19:10, pirms 5 mēnešiem
Jus varat maksat par 40% mazak par elektroenergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu - https://cuu.su/latmk Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!