Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Igaunis: "Jogas dēļ paliku bez pārinieka, atteica arī Samoilovs"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Igaunis: "Jogas dēļ paliku bez pārinieka, atteica arī Samoilovs"
Marts Tīsārs un Aleksandrs Samoilovs. Foto: FIVB

11.-12. jūlijā Pērnavā risināsies Igaunijas kausa posms pludmales volejbolā. Šīs valsts labākais duets Kusti Nelvaks/Marts Tīsārs šoreiz nepiedalīsies, jo Nelvakam tajā laikā notiks jogas nometne. Aleksandrs Samoilovs atteicās nākt palīgā, tāpēc Tīsārs spēlēs ar igauni no klasiskā volejbola.

Marts Tīsārs: "Mūsu treniņos liela daļa darba notiek individuāli. Viens no šī procesa elementiem ir joga, un šoreiz Kusti ir paredzēta jogas nometne. Tā kā mani jogas apjomi ir nedaudz atšķirīgi, mēs kopā izlēmām, ka Pērnavas posmā piedalīšos bez Kusti. Spēlēšana ar ārzemju pārinieku palīdz arī iepazīt sevi. Mana pirmā izvēle bija Latvijas zvaigzne Aleksandrs Samoilovs, taču viņš nolēma pavadīt laiku, atpūšoties ar ģimeni. Tad apsvēru [karjeru beigušo] Rivo Vesiku [39], taču viņš baidījās, ka viņa sportiskā forma varētu būt nepietiekama šim turnīram. Manu uzmanību piesaistīja Karli Alliks [24 gadi, 192 cm] ar stipru vēlēšanos mācīties. Viņam ir visi fiziskie priekšnoteikumi, paskatīsimies - varbūt mēs aizvadīsim labu turnīru, bet pēc tam, iespējams, nākotnē zāles volejbolists kļūs par cienīgu pludmales spēlētāju [smejas]."

Igaunijas kausā var spēlēt arī internacionālās komandas, piemēram, Tallinas posmā mūsu Anastasija Kravčenoka un lietuviete Vītene Vitkauskaite aizcīnījās līdz otrajai vietai.

11.-12. jūlija Pērnavas etapā pieteikušies arī vairāki Latvijas dueti, tostarp iepriekšējā posma uzvarētāji Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs un zelta medaļnieces Varvara Brailko/Anete Namiķe.

Gaidāms, ka Pērnavas laukumos būs spēcīgs vējš.

---

16. jūlijā no plkst. 18.00 Vecāķu pludmales stadionā "Beach Fest" ietvaros notiks divi paraugmači - spēkosies olimpiskās kvotas ieguvēji Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs un Igaunijas duets Marts Tīsārs/Timo Lehmuss, kā arī Eiropas čempiones Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka un Eiropas vicečempiones Kinga Vojtasika/Katažina Kocioleka (Polija).

---

Izmantotie resursi:
volley.ee