Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:103, Did:0, useCase: 0

Latvijas Skolu orientēšanās kausā piedalīsies 90 skolas no visas Latvijas

Krišs Upenieks

Latvijas Skolu orientēšanās kausā piedalīsies 90 skolas no visas Latvijas
Publicitātes foto

11. aprīlī Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā jau trešo reizi norisināsies Latvijas Skolu orientēšanās kauss. Dalību sacensībās pieteikušas 90 skolas no visiem Latvijas novadiem un kopā pulcēs gandrīz 800 skolēnu.

Sacensībām izvēlētā apvidus teritoriju Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā klāj pārsvarā meža pļavas un priežu meži ar kalniņiem un ieplakām, kas būs jaunums salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem, kad skolu kauss norisinājās pilsētvidē.

Pirmoreiz Latvijas Skolu orientēšanās kauss norisinājās 2016. gadā, kad uzvaru izcīnīja Jelgavas Spīdolas ģimnāzija, bet 2017. gadā labākie bija Siguldas Valsts ģimnāzijas skolēni.

Skolu komandu vērtējumā uzvarētāji izcīnīs “Sportident” elektroniskās atzīmēšanās skolu komplektu 1900,- EUR vērtībā, savukārt otrās un trešās vietas ieguvēji saņems “Suunto” komplektus, kuros ietilps kompasi un kontrolpunktu prizmas. Gan skolu, gan arī individuālā vērtējuma uzvarētāji saņems vēl virkni vērtīgu balvu no pasākuma atbalstītājiem.

Plašāka informācija par sacensībām pieejama mājaslapā LOF skolu kauss

Informāciju sagatavoja:
Sandra Grosberga
Latvijas Orientēšanās federācijas sabiedrisko attiecību speciāliste