Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

Sacīkstēs Priekulē vairāk nekā desmit avārijas ar kūleņošanu

Juris Grīns
Juris Grīns

Sacīkstēs Priekulē vairāk nekā desmit avārijas ar kūleņošanu
Foto: Klāvs Benefelds, Autocross.lv

Pagājušās nedēļas nogalē Priekulē, “Līgo” trasē aizvadītas Folkreisa Vasaras kausa un Krosa komisijas autokrosa kausa priekšpēdējā posma sacensības. Folkreisā uzvaru izcīnīja Miks Gabrāns, bet autokrosā finālos ātrākie bija Artūrs Mūrnieks un Aivars Galbāliņš.

Jaunslavietis, apmetot kūleni trešo sacīksti pēc kārtas. Atkārtotajā startā tika sagriezts Mareks Aseriņš, tajās pašās sekundēs kūleņoja Dainis Žvagins un Zintis Grandbergs.

Trešajā piegājienā uzvaru droši sasniedza Miks Gabrāns, aiz viņa, sasniedzot pirmo pjedestālu, finišēja Aseriņš, bet trešajā vietā ierindojās iepriekšējā posma uzvarētājs Andis Dreimanis.

Autokrosā arī ne bez drāmas. Divreiz apturētā “Am” klases finālā kūleņus piedzīvoja Daniels Rašmanis, Ilmārs Kuzmanis un Sandis Laukšteins, avārijas arī Agnim Kātiņam un Dāvim Freimutam. Uzvaru šajā haosā sasniedza Artūrs Mūrnieks, aiz sevis atstājot Dzintaru Filipsonu un Kātiņu.

“Pro” finālā mierīgāk, lieliskā braucienā uzvaru sasniedza Aivars Galbāliņš. Lai gan viņam karjerā bijusi gan otrā vieta Krosa komisijas kausa kopvērtējumā, gan arī kopvērtējuma uzvara, Galbāliņam šī ir pirmā uzvara kādā no posmiem. Aiz viņa lielisku sezonu aizvadošais Raivis Grigorovičs un Māris Mardoks.

Skatītājiem šī bija viena no atraktīvākajām sacīkstēm, kūleņu skaits pārlēca pāri desmit. Iemesli – karstasinīgi braucēji un viltīga trase.

Izmantotie resursi:
4rati - 4rati