Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 0

"Moto3" čempionu notiesā par naža izmantošanu konfliktā

Juris Grīns
Juris Grīns

"Moto3" čempionu notiesā par naža izmantošanu konfliktā
Denijs Kents. Foto: Gold and Goose

Britu motosportists Denijs Kents ticis notiesāts par iespējamo naža izmantošanu kāda konflikta risināšanā, saņemot nosacītu cietumsodu. 2015. gadā viņš kļuva par pasaules čempionu "Moto3" klasē, bet kopš tā laika karjera gājusi tikai uz leju.

25 gadus veco sportistu tiesa atzinusi par vainīgu kādā konfliktā, kas martā norisinājās maksas autostāvvietā. Starp viņa brāli un naudas iekasētāju izcēlies strīds, kurā iesaistījies arī Kents, pagrūžot 63 gadus veco stāvvietas darbinieku nost no brāļa. Tobrīd Kentam izkritis nazis, ko minētais darbinieks pamanījis un ziņojis par to policijai. Tiesā Kents klāstīja, ka neesot domājis to likt lietā konflikta risināšanā un, ka nazis līdzi bijis kā darba instruments.

Sasniedzot vērtīgo titulu, 2015. gadā Kents kļuva par pirmo britu motošosejas pasaules čempionu kopš leģendārā Berija Šīna triumfa 1977. gadā 500 kubikcentimetru klasē. Togad viņam vietu sastāvā piedāvāja "MotoGP" komanda "Pramac Ducati", taču Kents šo iespēju noraidīja, lai turpinātu karjeru "Moto2". Tur viņa rezultāti bija vāji, bet šovasar, pēc ilgākiem komandas meklējumiem, viņš rada iespēju startēt "British Superbike" seriālā.

Pēc tiesas sprieduma līgumu ar Kentu nekavējoties lauzusi viņa pārstāvētā komanda "MV Agusta UK", tāpat viņam jāsamaksā 115 mārciņas cietušajam, kā arī 85 mārciņas tiesas izdevumu segšanai.

Izmantotie resursi:
Motorsport.com: F1 News, MotoGP, NASCAR,...