Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2556, Did:0, useCase: 0

Madonā norisināsies Latvijas un Baltijas čempionāta 1.posms Enduro

LaMSF
LaMSF

17. un 18. jūnijā, Madonā norisināsies Baltijas čempionāta 1.posms, Latvijas čempionāta 1.posms un Lietuvas čempionāta 1.posms Enduro.

Sacensību organizators Romāns Ērkulis atklāj, ka uz šīm grandiozajām divu dienu Enduro sacensībām ir uzaicināti sportisti no Čehijas, Polijas un Zviedrijas. ''Varbūt atbrauks, varbūt ne. Sūtījām aicinājumu arī Krievijas sportistiem. Šoreiz Enduro bāze būs Madonas centrā, reģistrācija notiks Madonas administratīvajā ēkā. Sacensību starts un finišs būs pilsētas centrā.''

''Trase ir pārveidota par 80%, salīdzinājumā ar pagājušo gadu. Kopējais trases garums ir 90 km. Daudz mazāk ir grants ceļi. Ļoti interesants ir dabas reljefs, dažādie pauguri, pa kuriem būs jābrauc gan augšā, gan lejā. Vēl ir 3 sarežģīti ātruma testi. Viens ir krosa tests, tā garums 2 km. Otrs krosa enduro tests – 3 km un trešais enduro tests – 4,2 km, kas ir sarežģīts. Pārbraucieni būs pa mazajiem celiņiem, pļavām. Tie būs daudz grūtāki un prasīs daudz izturības, jo vairāk vedīs pa elektrolīniju stigām. Skatītāji vienkop varēs redzēt divus testus. Arī trešais tests ir viegli atrodams, tas būs Sauleskalnā. Viss vienuviet, kompakti.”

Sacensību organizatori ir padomājuši arī par to, lai dalībniekiem, līdzjutējiem un skatītājiem viss būtu pieejams: veikali, kafejnīcas, kur pēc sacensībām pasēdēt un paēst vakariņas. Arī apbalvošana notiks centrā. ''Visi laipni gaidīti! Tiekamies Madonā,” tā Romāns Ērkulis.

Sacensību nolikums ŠEIT, bet Reģistrācija sacensībām - ŠEIT.

Nākamais Baltijas čempionāta 2. posms, Latvijas čempionāta 2.posms un Lietuvas čempionāta 2. posms Enduro notiks 2017. gada 15. un 16. jūlijā Kuldīgā.

Informāciju sagatavoja:
Luīze Mīkstā