Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Botass sāk pārrunas ar "Red Bull" un "Renault" komandām

Juris Grīns
Juris Grīns

Botass sāk pārrunas ar "Red Bull" un "Renault" komandām
Valteri Botass. Foto: Motorsport.com

F1 pilotam Valteri Botasam, kurš pēdējās sezonās lieliski veicis Lūisa Hamiltona "ieročnesēja" lomu "Mercedes" komandas sastāvā, šī gada izskaņā beigsies pašreizējās līgumsaistības. Vienības boss Toto Volfs šobrīd negrib sākt pārrunas par tā pagarināšanu, tāpēc soms jau sācis meklēt iespējas citās vienībās, vēsta motoru sporta mediji.

Botass "Mercedes" sastāvā startējis trīs sezonas, bet katru gadu viņam bijis sparīgi jācīnās par savu vietu komandā, lai gan visas reizes sportists palīdzējis sasniegt uzvaras Konstruktoru kausā, kā arī nav traucējis Hamiltonam kļūt par čempionu.

Jau kādu laiku Botass intervijās neslēpj, ka viņam apnicis braukt pastāvīga spiediena apstākļos, kamēr Volfs izteicies, ka vēl vismaz kādu laiku negrasās sākt sarunas par iespējamo līguma pagarināšanu. Vēl papildus ņemot vērā arī faktu, ka Sebastians Fetels kļuvis par kandidātu uz viņa vietu, tiek ziņots, ka Botass uzsācis citas komandas meklējumus.

Pagājušajā nedēļā medijus aplidoja ziņa, ka Botasa menedžeris Didjē Kotons sācis pārrunas ar Sirilu Abitebūlu par Botasa iespējamo pāriešanu uz "Renault", kam pēc Daniela Rikjardo aiziešanas vajadzētu kādu pilotu ar lielu pieredzi. Paralēli gan tika vēstīts, ka, iespējams, par līgumu ar šo komandu jau vienojies divkārtējais F1 pasaules čempions Fernando Alonso, kas gan vēl nav apstiprināts.

Šobrīd "F1 Insider" un citi resursi vēsta, ka Kotons viesojies arī pie Kristiana Hornera un abi apsprieduši Botasa iespējamo startēšanu "Red Bull Racing" rindās. Maksa Verstapena vieta ir drošībā, bet Aleksam Albonam līgums beigsies gada izskaņā. Horners gan atzinis, ka Albons tiks pie jauna kontrakta, taču vien tad, ja šogad parādīs tikpat lielu progresu kā pagājušajā sezonā.

Izmantotie resursi:
The fastest and most complete Formula 1 news...

     [+] [-]

, 2020-05-25 21:37, pirms mēneša
Ir saprotama Valterī vēlme atrast komandu, kurā tam nebūs jābūt ieroču nesēja lomā. Šai gadījumā Renault būtu ideālais variants, bet kā jau šodien rakstīju, tad šīs komandas startēšana pat šīs sezonas čempionātā ir zem jautājuma zīmes, jo Renault rūpnīcai ir nopietnas finanšu problēmas. Un tās reāli apdraud arī McLaren, kura var arī nesaņemt šosezon Renault dzinējus.
Vai viņš vēlas būt par ieroču nesēju Verstapenam? Diez vai!

     [+] [-]

, 2020-05-25 22:21, pirms mēneša
NAMEJS 9999 rakstīja: Ir saprotama Valterī vēlme atrast komandu, kurā tam nebūs jābūt ieroču nesēja lomā. Šai gadījumā Renault būtu ideālais variants, bet kā jau šodien rakstīju, tad šīs komandas startēšana pat šīs sezonas čempionātā ir zem jautājuma zīmes, jo Renault rūpnīcai ir nopietnas finanšu problēmas. Un tās reāli apdraud arī McLaren, kura var arī nesaņemt šosezon Renault dzinējus.
Vai viņš vēlas būt par ieroču nesēju Verstapenam? Diez vai!
Lasīju jau iepriekš par to, ka Renault apsver domu pamest F1. Tiesa, tas bija vēl pirms koronakrīzes. Abitebuls gan visu noliedz, un cer, ka jaunie tēriņu griesti pārliecinās Renault, kā arī citus koncernus palikt F1. Redzēs, kā attīstīsies notikumi šīs sezonas gaitā, ja beidzot līdz tai tiksim.

     [+] [-]

, 2020-05-25 22:44, pirms mēneša
RB neņems pilotu ne no savas akadēmijas. Būtu grūti atrast komandu kur viņš nebūtu izteikti otrais nummurs. Haas varbūt.

     [+] [-]

, 2020-05-25 23:31, pirms mēneša
Atlantique rakstīja: Lasīju jau iepriekš par to, ka Renault apsver domu pamest F1. Tiesa, tas bija vēl pirms koronakrīzes. Abitebuls gan visu noliedz, un cer, ka jaunie tēriņu griesti pārliecinās Renault, kā arī citus koncernus palikt F1. Redzēs, kā attīstīsies notikumi šīs sezonas gaitā, ja beidzot līdz tai tiksim.
Vienīgie, kuri šobrīd var glābt RENAULT ir NISSAN, kuri vel Carlos Ghosn laikā noslēdza aliansi. Tikai problēma, ka pēc atklātajiem Carlos Ghosn sūdiem, NISSAN ir nenormāli nikni uz RENAULT.

     [+] [-]

, 2020-05-26 07:52, pirms mēneša
Pareizi ir, jaapsver citas iespējas.

     [+] [-]

, 2020-05-26 09:08, pirms mēneša
Botass nekas vairāk par labu ieročnesēju nesanāktu.