Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Kubicas rezerves plāns ir pievienoties "Ferrari" komandai

Juris Grīns
Juris Grīns

Kubicas rezerves plāns ir pievienoties "Ferrari" komandai
Roberts Kubica. Foto: Motorsport.com

Ja Robertam Kubicam neizdosies rast iespēju nākamajā F1 sezonā startēt "Williams" pamatsastāvā, viņš iecerējis kļūt par "Ferrari" komandas testpilotu, liecina ASV posma laikā izskanējusī informācija.

Kā zināms, šobrīd Kubica ir viens no vairākiem kandidātiem uz vietu "Williams" komandā. Savu vietu, protams, vēlas saglabāt arī Sergejs Sirotkins, turklāt komandas vadība labprāt redzētu sastāvā talantīgo Estebanu Okonu. Lai gan Kubicam tā ir pēdējā iespēja startēt F1 sacīkstēs nākamajā sezonā, ilgi viņš "Williams" vadības lēmumu neplāno gaidīt.

"Es negribu būt tādā situācijā kā pagājušajā gadā," saka Kubica. "Visiem jānosaka savs termiņš un gods. Šobrīd lēmums nav pieņemts, bet tam jābūt drīz. Līdz decembrim es negaidīšu. Šobrīd es gaidu, bet, ja nekas nenotiks, pieņemšu pats savu lēmumu."

Kubicas "B" plāns esot pievienošanās "Ferrari" komandai, kurā viņš varētu strādāt par testpilotu un simulāciju braucēju. Zīmīgi, ka pirms smagā negadījuma rallija sacīkstēs, Kubica jau bija vienojies ar "Ferrari" par startēšanu tās sastāvā F1 sacīkstēs.

"Atveseļošanās process bija sāpīgs, bet vēl jo lielākas bija sāpes zinot, ka man bija jāstartē "Ferrari" komandā," tagad neslēpj Kubica.

Zināms, ka nesen Kubicam prāvus naudas līdzekļus, iespējams, 10 miljonus eiro, apsolījusi Polijas naftas kompānija "PKN Orlen". Par šo naudu viņš cer nopirkt vietu "Williams" komandā.

"Cilvēki uzskata, ka tā nauda ir domāta man, bet patiesībā tā tiek dota, lai Polija būtu pārstāvēta uz starptautiskās autosporta skatuves," paskaidro sportists.

Izmantotie resursi:
Sports Mole - Football, tennis, rugby, cricket,...