Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Vēberam kvalifikāciju sagandējusi bojātā DRS sistēma

Vēberam kvalifikāciju sagandējusi bojātā DRS sistēma

Fernando Alonso
Foto: Digitale/Scanpix

F1, F-1 2012 Eiropas GP, kvalifikācija
1. Sebastien Vettel 1:38.086  

Šodien tika aizvadīti Eiropas lielās balvas kvalifikācijas braucieni, kuros uzvaru svinēja ''Red Bull'' pilots Sebastians Fetels, aiz sevis otrajā un trešajā pozīcijā atstājot Lūisu Hamiltonu un Pastoru Maldonado. Gan F1 kvalifikācijas uzvarētājs, gan arī vēl vairāki komandu braucēji sniedza īsus komentārus par aizvadīto dienu gaidāmajām rītdienas sacīkstēm.

Kvalifikācijas uzvarētājs Sebastians Fetels: ''Šodien viss izdevās, kā cerēts. Pēc pirmās un otrās kvalifikācijas kārtas formulai atrādam pareizos regulējumus, kas deva rezultātu. Šoreiz arī ļoti palīdzēja jaunie uzlabojumi, ko bijām sagatavojuši uz Eiropas lielās balvas izcīņu. Valensijas trasē allaž esam bijuši ātri, tāpēc rītdienas mērķis būs uzvara.''

Ļoti neapmierināts pēc kvalifikācijas bija Fetela komandas biedrs Marks Vēbers. ''Jau pašā dienas sākumā manai formulai radās problēmas ar DRS sistēmu, kā rezultātā aplī zaudēju aptuveni 1,3 sekundes. Šodien veicu četrus apļus, no kuriem trīs bija kvalfikācijā,'' bēdīgs pēc kvalifikācijas bija Vēbers. ''Pirmo apli veicu ar cietākā sastāva riepām, taču tad sapratu, ka tas ir bezcerīgi. Pārgājām uz mīkstākā sastāva riepām, bet diemžēl arī ar tām bija par maz, lai kvalificētos otrajai kārtai,'' situāciju skaidroja austrālietis. ''Domāju, ka līdz svētdienai problēma ar DRS sistēmu būs atrisināta, un es varēšu cīnīties par punktiem,'' sacīja ''Red Bull'' pilots. Jāpiemin, ka Vēbers sacīkstes rīt sāks no 19. pozīcijas.

Neskaitot Vēberu, arī šo sacīkšu mājiniekam Fernando Alonso kvalifikācijas braucieni neizvērtās tik labi, kā bija cerēts. ''Reizēs, kad neizdodas kvalificēties trešajai kārtai, pārņem skumjas, it īpaši, ja tu braucu savā mājas trasē,'' atklāja spānis.

Iemeslu, kāpēc abām ''Ferrari'' formulām neizdevās iekļūt trešajā kartā, Alonso skaidroja ar nepareizi izvēlēto stratēģiju. ''Gribējām pataupīt mīkstākā sastāva riepas trešajai kārtai, taču kļūdījāmies. Ja būtu izmantojuši divus mīkstākā sastāva riepu komplektus otrajā kārtā, tad atrastos krietni augstākās pozīcijās, taču tā reizēm notiek,'' sacīja Alonso.

Izmantotie resursi:
autosport.com - the authority on Formula One,...

  +5 [+] [-]

, 2012-06-23 19:44, pirms 6 gadiem
..uzvaru svinēja ''Red Bull'' pilots Sebastians Fetels, aiz sevis otrajā un trešajā pozīcijā atstājot Lūisu Hamiltonu un Sebastianu Fetelu.

autor?!

     [+] [-]

, 2012-06-23 19:54, pirms 6 gadiem
šogad kval. 2 daļā vairs neko nevar taupit jo viss iet uz tūkstošdaļām! Likās jau ka Batons būs augstu pēc treniņiem bet kā izradījās atkal zemu tikai 9!

     [+] [-]

, 2012-06-24 03:53, pirms 6 gadiem
bobiits rakstīja: ..uzvaru svinēja ''Red Bull'' pilots Sebastians Fetels, aiz sevis otrajā un trešajā pozīcijā atstājot Lūisu Hamiltonu un Sebastianu Fetelu.

autor?!
Svetku ietekmee autors.

Tev jābūt autorizētam,