Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

"Force India" mainīs nosaukumu, investēs un mēģinās tuvoties "Top 3"

Juris Grīns
Juris Grīns

"Force India" mainīs nosaukumu, investēs un mēģinās tuvoties "Top 3"
Foto: Racing Point Force India

Pēc tam, kad par "Force India" komandas jauno īpašnieku kļuva kanādiešu miljardieris Lorenss Strols ar saviem partneriem, uzstādīti ambiciozi plāni jau tuvāko gadu laikā cīnīties par vietām pirmajā trijniekā un šī iemesla dēļ attīstībā tiks investēti prāvi naudas līdzekļi.

Šobrīd "Force India" ir aptuveni ceturtā spēcīgākā komanda "Formulā 1", tomēr, ņemot vērā problēmas ar ko saskārās tās līdzšinējais īpašnieks Vidžajs Malja, 2018. gadā tai ir mazākais budžets no visām vienībām. Līdz šim Malja nekad neatļāvās tērēt vairāk par 100 miljoniem eiro gadā, bet Strols šobrīd apņēmies jau esošajam budžetam pielikt vēl apmēram 100 miljonus.

Zināms, ka tiks celta jauna F1 rūpnīca, kā arī par aptuveni 100 cilvēkiem palielināts darbinieku skaits. Tas ir skaidrs apliecinājums, ka jaunie īpašnieki vēlas, lai "Force India" jau pavisam drīz pietuvotos "Mercedes", "Ferrari" un "Red Bull" komandām, iesaistoties cīņā ar tām. Jaunā rūpnīca darbu uzsākšot 2021. gadā.

Nesen Serhio Peress pagarināja līgumu par startēšanu komandā arī nākamgad, bet otrs vienības pilots pavisam noteikti būs tās īpašnieka dēls Lānss Strols, kurš pašlaik pārstāv "Williams".

Kopš Strola kļūšanas par komandas īpašnieku, tai ielikts pagaidu nosaukums "Racing Point Force India". Tie solīts, ka jau līdz decembrim būs izdomāts īstais nosaukums, ar ko vienība F1 čempionātā piedalīsies 2019. gadā.

Izmantotie resursi:
thejudge13 | F1: Daily International News...

  +1 [+] [-]

, 2018-10-21 09:50, pirms 10 mēnešiem
Nāk prātā tēze, ka ātrākais veids kā no miljardiera kļūt par miljonāru ir nopirkt F1 komandu.

     [+] [-]

, 2018-10-21 11:15, pirms 10 mēnešiem
karliss rakstīja: Nāk prātā tēze, ka ātrākais veids kā no miljardiera kļūt par miljonāru ir nopirkt F1 komandu.
Nebūs tik traki... viņš tomēr ir ebrejs, kuram naudas avotu netrūkst...