Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Lehto: "Raikonens šosezon nav sasniedzis vairāk par Džovinaci"

Juris Grīns
Juris Grīns

Lehto: "Raikonens šosezon nav sasniedzis vairāk par Džovinaci"
Foto: Motorsport.com

Kamēr "Alfa Romeo Racing" vadītājs Frederiks Vasērs paziņojis, ka, runājot par nākamā gada sastāvu, Kimi Raikonens ir viņa prioritāte, kādreizējais F1 pilots JJ Lehto atzinis, ka viņa pieredzējušais tautietis šosezon nav paveicis vairāk par krietni mazāk novērtēto komandas biedru Antonio Džovinaci.

Jau ne pirmo gadu tiek runāts, ka Raikonens kuru katru brīdi beigs savu F1 pilota karjeru. Šobrīd somam ir jau 40 gadi, un viņš aizvada 18. sezonu pasaules čempionātā. Tikmēr aizkulisēs runā, ka viņa vietu 2021. gadā varētu ieņemt sponsoriem bagātais Serhio Peress, kamēr Džovinaci vietā varētu stāties kāds no "Ferrari" attīstības programmas jaunajiem braucējiem, visticamāk, Miks Šūmahers vai Roberts Švarcmans.

"Šobrīd mums ir pieejami vairāki piloti," komentējot baumas par Peresa iespējamo startēšanu komandā, sacīja Vasērs. "Mums ir arī "Ferrari" juniori, bet vispirms gribam zināt, ko gatavojas darīt Kimi, bet pēc tam varam skatīties uz citiem. Es neatradīšu nevienu, kuram būtu lielāka pieredze par Kimi. Tā vienmēr ir viņa priekšrocība, ka komandas biedrs noteikti būs mazāk pieredzējis."

Tikmēr savulaik "Formulā 1" startējušais Lehto paudis viedokli, ka "Alfa Romeo" komandai nepieciešams pilots, kurš var ienest vienībā finansiālos līdzekļus. Tāpat viņš norāda, ka rezultātu ziņā Raikonens nav paveicis vairāk par Džovinaci, kura sniegums allaž tiek novērtēts daudz zemāk. Ja paskatās rezultātus, abiem šobrīd ir pa diviem punktiem un abi tos sasnieguši par devīto vietu kādā no posmiem, kamēr pārējās sacīkstēs palikuši padsmitajās pozīcijās.

"Ļoti svarīgi ir ekonomiskie apstākļi," intervijā medijam "Iltalehti" atzina Lehto. "Ja paskatāmies ar noņemtām rozā brillēm, ko tad Kimi šosezon ir sasniedzis? Neko daudz vairāk par Džovinaci. Es arī apšaubu, ka Kimi vienīgajam ir teikšana tajā, ko viņš darīs turpmāk. Arī citi cilvēki lems, vai viņš turpinās startēt komandā."

Izmantotie resursi:
grandpx.news

  +2 [+] [-]

, 2020-09-16 15:27, pirms nedēļas
Muļķības. Kimi ir bijis priekšā septiņas sacīkstes no deviņām Džiovonaci.
Ja mašīna būtu labāka un katru reizi spējīga iebraukt punktos, tad Kimi būtu daudz vairāk punktu.

     [+] [-]

, 2020-09-17 20:34, pirms nedēļas
Šoreiz Lehto šauj garām. Kimi šosezon sacīkstēs vairumā gadījumu ir bijis augstāk par Džovinaci. Viņš brauc tik labi, cik viņam ļauj mašīna, un būtu daudz augstāk, ja mašīna būtu kaut vai tik laba kā pagājušajā sezonā. Taču Ferrari dzinējs nevelk, un par punktiem reāli cīnīties katrā sacīkstē ir neiespējami. Taču viņš vismaz reāli cīnās ar pašiem Ferrari un arī pārspēj tos. Savukārt Džovinaci sacīkstēs nereti pieļauj kļūdas, kas dažreiz beidzas arī ar avārijām, sadursmēm. Kimi ar savu pieredzi var palīdzēt komandai attīstīties, bet divu jaunuļu iesaiste neko labu nedos. Peress? Neredzu, ka viņš būtu labāks par Kimi, ja brauktu ar vienādām mašīnām. Bet naudas faktors nedrīkst būt izšķirošais faktors, ja Alfa Romeo ir kaut kādi attīstības plāni nākotnē.