Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Kanādiešu miljardiera dēls kāro iegūt Kubicas vietu "Williams" komandā

Juris Grīns
Juris Grīns

Kanādiešu miljardiera dēls kāro iegūt Kubicas vietu "Williams" komandā
Nikolā Latifi. Foto: fiaformula2.com

Kanādiešu autosportists Nikolā Latifi apstiprinājis, ka vēlas kļūt par "Williams" komandas pamatsastāva pilotu "Formulā 1", lai gan nesaka, ka tas notiks jau šogad. Jau vēstīts, ka vienības vadība šobrīd spriež par iespējām nomainīt Kubicu ar jauno talantu.

23 gadus vecais Latifi šobrīd ir "Williams" rezerves braucējs, bet kanādiešu laikrakstā "Le Journal de Montreal", atsaucoties uz sev uzticamiem avotiem, šonedēļ vēstīts, ka komanda jau prāto par līguma laušanu ar Robertu Kubicu, vietā pieņemot tieši kanādieti.

Nav noslēpums, ka Kubicam bija problēmas ar budžeta nokomplektēšanu, kamēr Nikolā tēvs Mihaels Latifi ir uzņēmējs un miljardieris.

Latifi atzīst, ka viņa mērķis ir kļūt par pamatsastāva pilotu: "Protams, mans mērķis ir startēt F1 čempionātā, tomēr mana pamatprogramma šogad ir startēšana "Formulā 2". Līdz ar to tā ir mana prioritāte."

Tieši Latifi ir vienīgais pilots, kurš abas testu dienas šonedēļ strādā "Williams" komandas labā Barselonas trasē. Tas liecina, ka viņš varētu tikt gatavots Kubicas priekšlaicīgai nomaiņai, lai gan atklāti par to runāts netiek. Arī pats sportists saka, ka viņa mērķis ir kļūt par F2 čempionu, lai uzreiz pēc tam tiktu pie iespējas startēt F1.

"Sezona tikko sākusies un vēl daudz kas var notikt," saka pašreizējais F2 čempionāta līderis Latifi. "Ja paskatāmies pagātnē, tie, kas uzvarējuši GP2 vai "Formulā 2", parasti ir atraduši iespēju startēt "Formulā 1". Ja man izdosies uzvarēt, uzreiz pēc tam gribu pāriet uz F1."

Izmantotie resursi:
grandpx.news

     [+] [-]

, 2019-05-15 17:13, pirms 5 mēnešiem
Ātrākais veids kā miljardierim kļūt par miljonāru, ir nopērkot F1 komandu, bet var sākt ar vietu dēlam.

     [+] [-]

, 2019-05-15 18:52, pirms 5 mēnešiem
Nebrīnīšos, ka Williams rotēs Kubicu un Latifī. Tajās nedēļās, kad notiek arī F2 posmi, F1 brauks Kubica, tajos kuros nav F2 tajos brauks Latifī