Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

"McLaren" boss: "Jaunā mašīna ļoti atšķirsies no tās, ar ko startējām 2018. gadā"

Juris Grīns
Juris Grīns

"McLaren" boss: "Jaunā mašīna ļoti atšķirsies no tās, ar ko startējām 2018. gadā"
Foto: Darren Heath

"McLaren" vienības galvenais vadītājs Zaks Brauns paziņojis, ka 2019. gada F1 sezonā komandas mērķis ir ar abām mašīnām regulāri finišēt punktos, kamēr Karloss Sains norādījis uz ilgtermiņa mērķi - atkal atgriezties cīņā par uzvarām.

Iepriekšējās sezonās "McLaren" neregulāri izdevies iekļūt pirmajā desmitniekā, un cīņā par pjedestālu leģendārā britu vienība neiesaistās jau sen. Pērn pirmo sezonu tā startēja ar "Renault" motoriem, kurus izmantos arī šogad.

"Jaunais modelis ļoti atšķirsies no tā, ar ko startējām 2018. gadā," apstiprina Zaks Brauns. "Tagad mums būs nepieciešams šīs mašīnas izvērtējums no mūsu pilotiem, jo, komandai progresējot, ir svarīgi, lai tās abas finišētu punktos. Viņi to zina, un tas ir komandas mērķis."

Fernando Alonso vietā stājies Karloss Sainss, kurš līdz ar to ir sarāvis ilggadējās līgumsaistības ar "Red Bull", kur ietvaros spānis arī tika izīrēts "Renault" vienībai. Stofela Vandūrna vietā tikmēr startēs F1 debitants Lendo Noriss.

"Noslēdzot divu gadu līgumu ar "McLaren", esmu kļuvis neatkarīgs," skaidro Sainss. "Komandai ir skaidrs plāns. Cerams, tas aizvedīs "McLaren" uz turieni, kur tai būtu jābūt - pie uzvarām. Bet tas ir ilgtermiņa plāns."

Brauns tikmēr stāsta, ka jaunā "McLaren" spēkrata attīstīšana norit pēc plāna.

"Ziemas laikā darbs noritēja pēc plāna, lai gan nekad nevar zināt, ko ir paveikuši konkurenti, turklāt konkurence vienmēr ir sīva," viņš atzīst. "Turpmāk par komandas vadīšanu atbildēs Andreass Seidls, bet mans uzdevums būs dot "McLaren" konkurētspējīgu platformu, lai kurā motoru sporta disciplīnā mēs arī neizvēlētos startēt. F1 paliks mūsu prioritāte, un man būs jāparūpējas, lai īstie cilvēki atrastos pareizajās vietās un tiem būtu vajadzīgie resursi. Tagad, kad mums ir Andreass, Džeimss Kejs un Pets Frajs, esmu apmierināts ar komandas sastāvu."

"McLaren" sasniegumi pēdējās desmit sezonās

GadsPilotiUzvarasPjedestāliVieta
2018Alonso/Vandūrns--6.
2017Alonso/Vandūrns--9.
2016Alonso/Batons--6.
2015Alonso/Batons--9.
2014Magnusens/Batons-25.
2013Batons/Peress--5.
2012Batons/Hamiltons7133.
2011Batons/Hamiltons6182.
2010Batons/Hamiltons5162.
2009Hamiltons/Kovalainens253.

Norādīta komandas izcīnītā vieta Konstruktoru kausā

Izmantotie resursi:
Sports Mole - Football, tennis, rugby, cricket,...

     [+] [-]

, 2019-01-15 12:46, pirms 4 mēnešiem
Zak turi muti un dari savu darbu, lai nav kā pagājušo gad johaidī Rons sen slepkavu uzsūtītu viņam atnāk amerikos un sa**rš visu ko Rons ilgus gadus ir būvējis vienkārši AMAZING