Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Vilnēvs: "Verstapens ir parādījis vien necieņu un neizglītotību"

Vilnēvs: "Verstapens ir parādījis vien necieņu un neizglītotību"
Makss Verstapens
Foto: AFP/Scanpix

Holandiešu autosportists Makss Verstapens, pēc piedzīvotā grūtā F1 sezonas sākuma, ceļā uz tālo Kanādu devies vienatnē, kas, iespējams, viņam palīdzēja psiholoģiski labāk noskaņoties sacensībām. Tikmēr kanādietim Žakam Vilnēvam par jauno sportistu ir visai skarbs viedoklis.

"Red Bull" pilots, kuru jau vairākus gadus sauc par nākotnes čempionu, šosezon piedzīvojis vairākas neveiksmes, kas atņēmušas iespēju lepoties ar lielāku punktu bagāžu, taču Monreālā viņa sniegums bija pārliecinošs gan kvalifikācijā, gan sacensībās, kur tika gūta trešā vieta un vien otro reizi šogad kāpts uz pjedestāla.

Neierasti F1 pilotiem, Verstapens vienojies ar komandas vadību, ka uz Kanādu ceļā dosies bez sava tēva un menedžmenta cilvēkiem, kas parasti ir viņam līdzās.

"Šīs bija viņa pirmās sacensības, uz kurām viņš devās viens," stāsta "Red Bull" boss Kristians Horners. "Vai tas kaut kādā veidā veicināja labāku rezultātu, grūti teikt. Viņš aizvien attīstās un nobriest kā sportists, kā arī turpina gūt pieredzi."

Verstapenam arī tika ieskaitīts Kanādas "Grand Prix" sacīkšu ātrākais aplis.

Preses konferencē pirms tam Verstapens nedaudz dusmīgi reaģēja uz jautājumu par savu formu šajā sezonā, sakot, ka, ja vēl kāds uzdos tādus jautājumus, tad "dabūs pa muti", kas, protams, zināmā mērā bija domāts kā joks.

1997. gada F1 pasaules čempions Žaks Vilnēvs, kurš bija klāt sacensībās, saka: "Žurnālistu uzdevums ir atspoguļot faktus, pat, ja Verstapens uz kādu jautājumu ir atbildējis simts reizes. Pilota pienākums ir atbildēt, nevis reaģēt šādā veidā. Tev ir jāapzinās savas kļūdas, lai progresētu, bet viņš to vēl nav izdarījis. Tā vietā viņš ir izrādījis vien necieņu un neizglītotību. Savā ziņā viņš vēl ir bērns. Viņš ir kā izvilkts no šūpuļa un ielikts mašīnā, tāpēc nav Daniela Rikjardo līmenī un uz komandas biedra fona pat izskatās slikti. Ja "Red Bull" viņā redz nākotni, tad viņam ir jāsakauj savs komandas biedrs. Šobrīd ir otrādi. Viņš ir pārvērtēts."

Izmantotie resursi:
ESPN: The Worldwide Leader in Sports
Wheels24.co.za, South Africa's best motoring...

  +2 [+] [-]

, 2018-06-12 17:16, pirms 7 mēnešiem
Āmen.

  +1 [+] [-]

, 2018-06-12 18:17, pirms 7 mēnešiem
Jau pēc purna var redzēt ka lohs, ko gan no tāda var gribēt... un brauc kā idiots

  +1 [+] [-]

, 2018-06-12 20:28, pirms 7 mēnešiem
Vilnēvam var tikai piekrist. Vismaz par esošo situāciju. Nākotne rādīs, vai Maksis spēs mācīties un strādāt, kā nepieciešams.

  -1 [+] [-]

, 2018-06-12 21:59, pirms 7 mēnešiem
Baigi nepatīk viņš. Kvjats pēc tik daudzām kļūdām tika izmests no Red Bull. Tā ir,ka pie formulas stūres apsēdina tīņus bez smadzenēm. Tas pats Fetels,Hamiltons formulā ienāca daudz nobriedušāki un pārliecinošāki. Viens ir braukt ātri,bet kas cits braukt ātri,bet bez prāta un tad tiek pieļautas rupjas kļūdas. Pat žēl,ka Verstapens startā neizčakarēja Hamim gonku Viņam jau tāda tradīcija izčakarēt gonku tiem,kas startā atrodas blakus

     [+] [-]

, 2018-06-12 23:49, pirms 7 mēnešiem
lacis67 rakstīja: Jau pēc purna var redzēt ka lohs, ko gan no tāda var gribēt... un brauc kā idiots
Lohs esi Tu priekaa