Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Modele neesot vainojama kļūdā pie F1 finiša karoga vicināšanas

Modele neesot vainojama kļūdā pie F1 finiša karoga vicināšanas
Vinnija Hārtlova
Foto: EPA/Scanpix

Kanādiešu modele Vinnija Hārlova, kurai tika uzticēta finiša karoga vicināšana "Formula 1" sacīkstēs Monreālā, savu uzdevumu izpildīja vienu apli par ātru, tomēr tā neesot bijusi viņas vaina.

Vadībā esošajam Sebastianam Fetelam šķērsojot Kanādas "Grand Prix" starta/finiša līniju, jau 69. apļa beigās svētdien noplīvoja finiša karogs, kas atradās Hārlovas rokās. "Ferrari" pilots apzinājās, ka līdz finišam ir vēl viens aplis un turpināja braukt, tomēr šis notikums izmainīja posma rezultātus, jo noteikumi nosaka, ka tādā gadījumā jāņem vērā vietu izkārtojums, kas bijis vēl apli pirms tam, tātad 68. apļa beigās.

"Rūtainais karogs tika parādīts apli par ātru, jo notika komunikācijas kļūme starp starta platformu un cilvēku, kuru viņi sauc par starta devēju - puisi, kurš padod startu un finišu sacensībās," skaidro FIA sacīkšu direktors Čārlijs Vaitings. "Viņš domāja, ka tas ir pēdējais aplis, jautāja par to sacīkšu kontrolei, kas to apstiprināja. Viņiem šķita, ka viņš nevis uzdod jautājumu, bet gan saka apgalvojumu. Līdz ar to viņš lika pieaicinātajai personai vicināt karogu."

Vaitings arī skaidro, ka līdz ar to par galīgajiem nācās pasludināt rezultātus, kas tika fiksēti 68. apļa beigās.

"Jāņem vērā rezultāti 68. apļa beigās, jo to nosaka noteikumi," viņš stāsta. "Tā jādara tāpēc, lai izvairītos no iespējamā jucekļa, kas varētu rasties šādos gadījumos - iepriekšējā aplī uzrādītie rezultāti tad parādītu patieso ainu. Tāpat ir līdzīgi kā gadījumos, kad sacensības tiek apturētas un netiek atsāktas - vērā tiek ņemti rezultāti, kas bijuši apli pirms sarkano karogu izkāršanas."

Fetels tikmēr bijis satraukts par to, ka fani, ieraudzījuši finiša karogu, varētu izskriet trasē: "Par laimi, mums ir radio, mašīnā ir apļus skaitītājs un cilvēki boksos strādāja precīzi. Ja pazustu radio sakari un cilvēki boksos neziņotu par situāciju, es būtu varējis samazināt ātrumu, domājot, ka to darīs arī citi. Biju noraizējies, ziņoju par to komandai, lai cilvēki tiktu brīdināti un neizskrietu trasē, jo tobrīd vēl braucām pilnā ātrumā. Arī daži tiesneši jau bija sākuši svinēti finišu apli par ātru."

Izmantotie resursi:
planetf1.com

Slēpts komentārs: KevinDurant#35

  +5 [+] [-]

, 2018-06-11 12:07, pirms 7 mēnešiem
KevinDurant#35 rakstīja: Kaut kādiem modelei dod sekot F1 karogu plīvināt arī nav prātā darbs, ja viņa sekotu līdzi, tad zinātu cik apļi ir. Lai plīvina tie spēčuki, kas seko cik apļi.
Tu, laikam, rakstu nemaz neizlasīji. Kļūdu pieļāva tieši apļu skaitītājs/tiesnesis un lika tai modelei to karogu vicināt.

  +1 [+] [-]

, 2018-06-11 13:38, pirms 7 mēnešiem
sochee rakstīja: Kas vinai uz sejas un rokam, tada sajuta ka vini ar to puisi nodarbojusies ar kaut ko citu nevis karoga plivinasanu...
slimība, d a u n i.

https://slimibas.lv/slimibas/vitiligo/

     [+] [-]

, 2018-06-11 16:05, pirms 7 mēnešiem
Ātrslidošanā Korejā tā nedarīja.

     [+] [-]

, 2018-06-11 21:15, pirms 7 mēnešiem
KevinDurant#35 rakstīja: Kaut kādiem modelei dod sekot F1 karogu plīvināt arī nav prātā darbs, ja viņa sekotu līdzi, tad zinātu cik apļi ir. Lai plīvina tie spēčuki, kas seko cik apļi.
Leģendārais futbolists Pele vispār nokavēja sacīkšu beigas un karoga vicināšanu!