Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Sainss: "Ja nestartē "Mercedes" vai "Ferrari", iegūt F1 titulu ir grūti"

Juris Grīns
Juris Grīns

Sainss: "Ja nestartē "Mercedes" vai "Ferrari", iegūt F1 titulu ir grūti"
Foto: McLaren Racing

"McLaren" komanda nākamgad nedos iespēju cīnīties par augstākām vietām nekā "Renault", uzskata Karloss Sainss, kamēr Fernando Alonso atklāj, ka uzlabojumi, kas tiek veikti uz 2019. gada F1 sezonu, britu komandas ātrumu ļaus ievērojami uzlabot.

Alonso nākamgad F1 sacīkstēs vairs nestartēs, visdrīzāk piedaloties Indianapolisas 500 jūdžu un Lemānas 24 stundu sacīkstēs, tās papildinot ar startiem arī citās trasēs. Tomēr spānis ir liecinieks uzlabojumiem, ko "McLaren" jau izdevies sarūpēt.

"Nākamgad "McLaren" mašīna būs daudz ātrāka," viņš saka. "Jau kopš jūlija testējam detaļas nākamajai sezonai, un komandai ir iemesls būt optimistiskai. Esam secinājuši, ka tagad ejam pareizajā virzienā. Esam sapratuši, kur ir problēmas. Pagājušajā gadā mums bija ļoti laba šasija, šogad tā ir vājāka, bet mēs zinām, kāpēc."

Tagadējais "Renault" pilots Sainss nākamgad startēs "McLaren" komandā, kuras otrs pilots būs F1 debitants Lendo Noriss.

"Ja nestartē "Mercedes" vai "Ferrari" komandā, iegūt F1 titulu ir diezgan grūti," atzīst Sainss. "Šogad "McLaren" aizvada grūtu sezonu, un viņi ir sapratuši, ka varbūt neiet īsti pareizajā virzienā. Tomēr domāju, ka tas viņiem ir ļāvis kaut ko iemācīties, pārstartēties un sākt visu no sākuma. Reizē tas nozīmē, ka jābūt reāliem un jāapzinās, ka nākamgad es visdrīzāk cīnīšos par līdzīgām pozīcijām kā šogad kopā ar "Renault" komandu."

Sainss atzīst, ka nenožēlo pāriešanu uz "McLaren", kas, viņaprāt, ir "droša likme", jo būs jāstartē "otrajā prestižākajā F1 komandā".

"Visas kompānijas, komandas un piloti piedzīvo kāpumus un kritumus, un "McLaren" šobrīd ir vienā no saviem zemākajiem punktiem," neslēpj Sainss. "Bet es uzskatu, ka šī ir viena no labākajām komandām F1 vēsturē, un viņi zina, kā atgūties."

Izmantotie resursi:
Sports Mole - Football, tennis, rugby, cricket,...