Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 0

Latvijas autokrosa čempionāta Vecpils posmā visās klasēs būs ieskaite

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Latvijas autokrosa čempionāta Vecpils posmā visās klasēs būs ieskaite
Foto: Autocross.lv

Kā tika prognozēts, Latvijas autokrosa čempionāta Vecpils posma dalībnieku sastāvs papildinājās arī pēc oficiālā pieteikumu termiņa, sarūpējot ieskaiti arī tajās klasēs, kurās trūka nepieciešamais dalībnieku skaits punktu izspēlei.

1600 klasē trūkstošo pozīciju aizpildīja Edijs Ošs, savukārt Open 2500 par nepieciešamo sesto dalībnieku kļuva Armands Plūme. Interesanti, ka abi iepriekšējā čempionāta posma Pilskalnos uzvarētāji katrs savā klasē pirmo kvalifikāciju sāks no pēdējām pozīcijām.

2000 Super klasē dalībnieku skaits izaudzis līdz 11 braucējiem, ar kavētu pieteikumu šo posmu uzsāks čempionāta debitants, Folkreisa posmu uzvaras guvušais Andis Dreimanis, kā arī Krosa komisijas kausa pagājušā gada uzvarētājs Aivars Galbāliņš. Abi no Grobiņas, abi ar Opel Kadett.

Jau ziņojām, ka VAZ Klasika klasē viens no favorītiem Kalvis Tēts pieteikuma iesūtīšanu nokavēja par dažām stundām, līdz ar to arī šajā klasē veidojas īpaša pirmā kvalifikācijas brauciena intriga. Tāpat klasei pievienojies arī Jānis Logins, kurš būs pjedestāla pozīcijas pretendents, taču arī sāks cīņu no pēdējās starta vietas. VAZ klasē sportistu skaits izaudzis līdz astoņiem braucējiem.

B600 un Mini bagiju klasē bez izmaiņām, katrā seši pieteiktie braucēji.

Diemžēl jāsecina, ka arvien vairāk klases balansē uz kvoruma robežas.

Izmantotie resursi:
Autocross.lv