Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 0

Sestdienas drifta sacensībām pieteikušies 83 dalībnieki

Sestdienas drifta sacensībām pieteikušies 83 dalībnieki
Publicitātes foto

Jau šo sestdien, 16. jūnijā, sporta kompleksā “333” norisināsies “Betsafe” vasaras drifta festivāls, kurā notiks Latvijas Drifta Kausa 2.posms, Igaunijas drifta kausa 2.posms un Latvijas drifta čempionāta 2.posms.

Kamēr reģistrācija vēl ir atvērta, sacensībām kopsummā ir pieteikušies jau 83 dalībnieki, tas nozīmē, ka TOP32 iespējams būs gan Street, gan ProAm klasēs. Pro šoreiz Top8.

Šoreiz visas klases brauks sev neierastā trases virzienā, pretēji ierastajam. Šāda konfigurācija ir braukta jau divos treniņos šosezon, tas nozīmē, ka skatītājus sagaida tuvi tandēmi, jo braucēji šo konfigurāciju jau ir uztrenējuši. Driftu skatītāji varēs vērot no 3 vietām, visa trase būs pārredzama.

Sestdien rīts iesāksies ar treniņu braucieniem, kam sekos kvalifikācijas braucieni. Oficiālā atklāšana noteikta uz plkst. 14:00, kam sekos Pro klases kvalifikācija un tad tandēmi visām trim klasēm. Tandēmi norisināsies līdz pat 21:00.

Tā kā drifta sacensības “333” trasē notiks visas dienas garumā, skatītājiem būs iespēja apmeklēt sporta kompleksā esošo Veikparku, kurā iespējamas dažādas aktivitātes – laiska sauļošanās, volejbola spēlēšana un, protams, arī pati veikošana. Tāpat būs iespēja par atsevišķu samaksu izbraukt arī ar kartingiem speciālajā kartingu trasē.

Skatītājiem darbosies atvērtais dalībnieku parks, tas nozīmē, ka katrs varēs satikt braucējus, un atrasties ari dalībnieku parkā. Bērniem bez maksas būs pieejama piepūšamā atrakcija.

Aizvadot 2.posmu visās klasēs, noteikti ir vēl daudz braucēju, kuri iesaistīsies cīņā par sezonas uzvarētāja titulu. Prieks, ka Street klasē uz starta redzēsim daudz jaunu braucēju, jo tieši 333 ir viena no tām trasēm, kur iesakām sākt savu dalību drifta sacensībās.

Pēc pirmā posma ProAm klasē līderu Top3 ir – Bērziņi- Intis Bērziņš, Mārtiņš Bērziņš un Rolands Bērziņš, Street līderu Top3 – Ansis Andersons, Dāvis Mangalis un Imants Bitmets, bet Pro klases līderu Top3 – Ēriks Ulass, Ingus Jēkabsons un Jānis Eglīte. Jāpiebilst, ka Street klasē cīņas vēl sīvākas padarīs mūsu ziemeļu kaimiņu igauņu un arī vairāku lietuviešu braucēju (tajā skaitā arī vienīgo sievieti šobrīd – Deimanti Radzevičiuti no Lietuvas) pievienošanās šīm sacīkstēm.

Izmantotie resursi:
LAF – Latvijas automobiļu federācija