Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 0

Startējot no pēdējās vietas, Keslovskis uzvar sezonas pirmajās NASCAR sacīkstēs

Startējot no pēdējās vietas, Keslovskis uzvar sezonas pirmajās NASCAR sacīkstēs
Brets Keslovskis un Džoijs Logano izcīna dubultuzvaru "Team Penske" komandai.
Foto: AFP/Scanpix

Vakardien Deitonas autotrekā tika dots starts NASCAR rīkoto sacīkšu seriālu sezonai, jo tika aizvadīts pirmais oficiālais sacīkšu brauciens, "Advanced Auto Parts Clash", kurā uzvaru svinēja Brets Keslovskis.

Aizvadītajā nedēļas nogalē, pēc divarpus mēnešu pauzes, ir sākusies NASCAR rīkoto sacensību sezona, jo Deitonas trasē, kas parasti iesāk visu sacīkšu karuseli, tika dots starts "The Clash" sacīkstēm. Šīs sacīkstes gan nav oficiāls NASCAR "Monster Energy Cup" posms, bet gan speciāls pasākums uz kuru tiek aicināti 20 piloti, kuri ir izpildījuši noteiktus kritērijus. Piemēram, visi iepriekšējās sezonas "pole-position" ieguvēji, visi piloti, kas iepriekšējā sezonā cīnījās par kausu, visi aktīvie Deitonas trases "pole-position" ieguvēji utt.

Savukārt pats sacīkšu formāts arī ir specifisks, proti, no sākuma visi piloti veic 25 apļus, bet pēc tiem ir nosacīta pauze (visi brauc aiz drošības mašīnas), lai vēlāk atkal dotos 50 apļu atklātās sacīkstēs.

Jāpiebilst gan, ka šogad šī pasākuma dalībnieku skaits bija samazinājies līdz 17, jo vairāki piloti vai nu nespēja sagatavot auto (Danika Patrika) vai arī ir beiguši savas aktīvās sportistu gaitas (Deils Ernhards juniors).

Lai vai kā, bet sacīkstes, kas tika aizvadītas bez klātienes skatītājiem, izvērtās gana interesantas, jo beigu beigās par uzvarētāju kļuva Brets Keslovskis, kurš startā bija 17. pozīcijā, t.i., pēdējais. Tiesa, jāpiebilst, ka viņam darbu atviegloja Kails Bušs, Džimijs Džonsons un Kails Larsens, kuri pēdējos apļos izraisīja avāriju, tādējādi "noņemot" sevi no pretendentu loka uz uzvaru.

Otrajā vietā ierindojās Keslovska komandas biedrs no "Team Penske" komandas, Džoijs Logano, bet Raiens Bleinijs, kurš tāpat pārstāv šo komandu, palika ceturtajā vietā. Vienīgais pilots, kurš varēja izjaukt "Team Penske" komandas iespējamo dominanci bija trešajā vietā finišējušais Kurts Bušs. Viss pirmais četrinieks pārstāv "Ford".

Savukārt 2017. gada čempions Martins Truekss juniors sacīkstes noslēdza 14. vietā

Jāatzīmē, ka par uzvaru "The Clash" sacensībās, ko sauc par sezonas ātrākajām sacīkstēm, piloti necīnās par kopvērtējuma punktiem, bet, līdzīgi kā "All-Stars" posmā, par naudas balvām.

Tāpat ir jāpiebilst, ka ir zināma pirmā starta rinda 2018. gada pirmajā "puktu posmā", jeb Deitonas 500 jūdžu sacīkstēs. Daudziem par pārsteigumu pie "pole-position" ir ticis Alekss Boumens, kurš šajā sezonā brauc ar 88. numuru, kas iepriekšējos gados piederēja Deilam Ernhardam junioram. Savukārt otrajā vietā ir ierindojies Denijs Hemlins. Pārējās starta vietas tiks noteiktas nedēļas gaitā, pēc jau tradicionālā "Can-Am Duel" posma.

2018. gada "The Clash"

#Pilots
1.Brets Keslovskis
2.Džoijs Logano
3.Kurts Bušs
4.Raiens Bleinijs
5.Ostins Dilons
6.Denijs Hemlins
7.Kails Bušs
8.Eriks Džonss
9.Kevins Harviks
10.Kails Larsons
11.Raiens Ņūmens
12.Džimijs Džonsons
13.Čeiss Eliots
14.Martins Truekss jr.
15.Keisijs Keins
16.Rikijs Stenhauss jr.
17.Džeimijs Makmarejs

Izmantotie resursi:
https://www.nascar.com/

     [+] [-]

, 2018-02-12 11:54, pirms gada
Вы вкурсе что теперь что бы привести тело в порядок и подкачаться не обязательно ходить в тренажорку.Нeдaвнo нaткнулcя на блoг чувака кoторый нaкaчал тeлo домa с помощью специального поясa, я решил попробовать и уже через неделю увидел результат, а через две убрал пивной живот и пpоявился преcc, подкaчaл pуки и cпину.Тeперь жeнa тожe зaхoтeлa попpoбовать увидeв мой peзультат. Вот тот блог--- Блог Дмитрия Якушева: Как легко накачать пресс?