Nākamā lapa

Audere pakutina Somijas čempioņu nervus, Liepāja netrāpa pēdējos trīs metienus 22.01.2017 15:50

Latvijas-Igaunijas līgā svētdien, 22. janvārī, notiek divas spēles. "Vega 1/Liepāja" izbraukumā atkārtoti zaudēja Somijas čempionēm "Catz Lappeenranta, savukārt Latvijas U16 izlase plkst. 15:00 "Elektrum" Olimpiskajā centrā samēro spēkus ar Latvijas Universitāti.

KHL Zvaigžņu spēlē uzvaras vārtus gūst MHL hokejists (2) 22.01.2017 15:49

Ufā notiekošajā KHL Zvaigžņu spēlē, kuru klātienē apmeklēja arī IIHF prezidents Renē Fāzels, uzvaru izcīnīja Černiševa divīzijas komanda, uzvaras vārtus miniturnīra finālmačā gūstot 18 gadus vecajam Andrejam Altibarmakjanam, kurš bija viens no četriem īpaši uzaicinātajiem Jaunatnes līgas spēlētājiem un KHL vēl nav aizvadījis nevienu spēli.

"Kurši" gatavi izjaukt labāko astotnieku, "Rubene" ķers trijnieku 22.01.2017 15:46

Elvi vīriešu florbola virslīgā šodien paredzētas trīs spēles. Vienā no tām Liepājas "Kurši" uzņems "Rockets" un panākuma gadījumā pēc ilgāka laika atgriezīsies turnīra labāko astotniekā. "Ķekava" savā laukumā centīsies noņemt skalpu Cēsu "Lekrings", bet "Bauskai" no Valmieras nepieciešams pārvest punktus cīņā pret "Rubeni".

''Juventus'' ātri izvirzās vadībā un pārliecinoši uzvar ''Lazio'' 22.01.2017 15:23

Šovakar Itālijas A Sērijas 21. spēļu kārtā galvenā titula pretendente Turīnas ''Juventus'' guva divus vārtus pirmajā puslaikā, pārliecinoši kontrolēja spēli un svinēja uzvaru 2:0 pār Romas ''Lazio''.

Vandevei sagrauj "Australian Open" čempioni Kerberi (2) 22.01.2017 15:15

WTA reitinga līderei Andželikei Kerberei "Australian Open" titula aizstāvēšanas misija beidzās ar pamatīgu pērienu 4. kārtas mačā, kur viņa nespēja pretoties ar graujošu uzbrukumu apveltītajai amerikānietei Koko Vandevei un cieta sakāvi ar rezultātu 2:6, 3:6.

U17 izlase pārbaudes turnīru noslēdz ar Gruzijas sagraušanu 22.01.2017 15:07

Latvijas U17 futbola izlase Minskā notiekošo Attīstības kausa izcīņu noslēgusi desmitajā vietā 12 komandu konkurencē, šodien ar 5:2 pārspējot Gruziju.

Latvieši triumfē - Ķibermanim pirmais zelts karjerā, Melbārdis otrais (287) 22.01.2017 14:09

Sanktmoricā uz starta stājās veselas 32 četrinieku ekipāžas. Sacensības izvērtās lieliskas - mūsējiem dubultuzvara! Ķibermaņa ekipāžai zelts, Melbārdim sudrabs, taču Žaļimam ne tik veiksmīgs starts un 18. rezultāts.

Aparjods kļūst par Eiropas junioru vicečempionu (2) 22.01.2017 14:03

Latvijas kamaniņu braucējs Kristers Aparjods ieguva otro vietu Eiropas čempionātā junioriem kamaniņu sportā, uzrādot otro labāko laiku Vācijas trasē Oberhofā.

Federers pārspēj Nišikori un sasniedz 13. "Australian Open" ceturtdaļfinālu (8) 22.01.2017 14:00

Rodžers Federers svētdien 13. reizi iekļuva "Australian Open" ceturtdaļfinālā, kas viņam būs 49. "Grand Slam" ceturtdaļfināls. Federers to paveica ar uzvaru piecu setu mačā pret Kei Nišikori – 6:7(4), 6:4, 6:1, 4:6, 6:3.

Gailītis: "Parādījām kvalitatīvu basketbolu pret ļoti bīstamu komandu" 22.01.2017 13:08

Pēc vakardien gūtās uzvaras VTB Vienotajā līgā "VEF Rīga" galvenais treneris Jānis Gailītis uzslavēja savu komandu par paveikto, kā arī atzina, ka pretinieci "Nizhny Novgorod" iegāza daudzās kļūdas soda metienos.

"Buldodzēm" otrā uzvara pēc kārtas, šoreiz - pār "lauvām" 22.01.2017 12:53

Divu dienu laikā otro uzvaru izcīnījusi ELVI florbola līgas sievietēm līdzšinējā pastarīte "Ķekavas Bulldogs", kas šodien viesos ar 8:5 pieveica "Rīgas Lauvu" florbolistes. Ķekaviešu rindās ar 5 (3+2) punktiem izcēlās Līga Vancāne.

Rastorgujevam visvairāk soda apļu, J.Bē uzvar, Furkads tikai otrreiz ārpus TOP3 (79) 22.01.2017 12:43

Šodien Pasaules kausa izcīņā biatlonā Antholcā notiekošajā posmā masu startā vīriešiem uzvarēja norvēģis Juhaness Bē, finišā pārspējot francūzi Kventinu Fijonu Majē. Andrejs Rastorgujevs starp 30 dalībniekiem vissliktāk šāva, sakrājot septiņus soda apļus un finišējot 26. vietā.

Serbu centrs Vujovičs labākais BBL regulārās sezonas priekšpēdējā nedēļā 22.01.2017 12:05

Triobet Baltijas Basketbola līgā par aizvadītās nedēļas labāko spēlētāju atzīts Igaunijas komandas TTU spēlētājs Nikola Vujovičs.

Dubultamatieru līga: 14.spēļu nedēļa 22.01.2017 11:47

Aizvadītas 15 spēles.

IBU piekrīt sportistu anti-dopinga prasībām un sasauks ārkārtas kongresu (4) 22.01.2017 11:22

Starptautiskā biatlona savienība (IBU) oficiāli paziņojusi, ka piekrīt vairāku sportistu ierosinājumam par anti-dopinga noteikumu izmaiņām un, lai šos noteikumus apstiprinātu reglamentā, drīzumā tiks sasaukts IBU ārkārtas kongress.

I.Bikše labākais no baltiešiem PK posmā slēpošanā Zviedrijā (8) 22.01.2017 10:37

Vakar Zviedrijā Ulrikehamnā notikušajā Pasaules kausa posmā distanču slēpošanā labi nostartējis Latvijas vadošais distanču slēpotājs Indulis Bikše, kurš 76 dalībnieku vidū 15km distancē brīvajā stilā ar intervāla startu ieņēma 64.vietu, aiz sevis atstājot igauņu līderus Aivaru Rehemā un Karelu Tamjarvu un pirmo reizi kādam no latviešiem esot labākajam no Baltijas valstīm PK posmos slēpošanā. Par uzvarētāju piekto reizi karjerā kļuva kanādietis Alekss Hārvijs, kuram mūsu slēpotājs zaudēja divas ar pusi minūtes (2:34), kas ir mazākā starpība, cik no uzvarētāja jel kad ir atpalicis kāds no Latvijas slēpotājiem šāda augsta līmeņa sacensībās. Tikmēr sievietēm 10km uzvaru svinēja norvēģiete Marita Bjergena.

Čendlers par sadursmi ar Porziņģi: "Tas nebija nekas nopietns" (14) 22.01.2017 10:37

Pēc Ņujorkas "Knicks" kārtējās neveiksmes (105:107 pret "Suns") Kristaps Porziņģis atzina, ka komanda ir nepatīkamā situācijā, taču vismaz viņa paša iepriekšējā trauma vairs neatgādina par sevi. Savukārt Fīniksas uzbrucējs Taisons Čendlers centās mazināt pievērsto uzmanību viņa un Porziņģa domstarpībām laukumā.

Sestdien Montekarlo rallijā tika veikti pieci ātrumposmi, pēdējā no kuriem notika drāma - kļūdu pieļāva un no cīņas par uzvaru izstājās tobrīd pārliecinošā vadībā esošais "Hyundai" komandas pilots Tjerī Noivils. Piedāvājam oficiālo atskatu uz galvenajiem notikumiem sestdien veiktajos ātrumposmos. Savukārt viens no līkumiem bija tik slidens, ka noturēties trasē bija grūtības arī vadošajiem pilotiem - tas redzams trešajā video.

Vai studentiem otro reizi sezonā izdosies pārsteigt "Jēkabpili"? 22.01.2017 10:15

"OlyBet" Latvijas Basketbola līgas 22. janvāra vienīgajā spēlē pulksten 18:00 "Latvijas Universitāte" savā laukumā "Elektrum" Olimpiskajā sporta centrā uzņems BK "Jēkabpils" basketbolistus. Spēles interneta tiešraide tiks translēta Sportacentrs.com.

Bišopam neveiksmīgs sniegums Tampas sakāvē, "Capitals" turpina punktu sēriju (2) 22.01.2017 10:00

Nacionālajā hokeja līgā Tampabejas "Lightning", neskatoties uz divreiz vairāk izdarītajiem metieniem pa vārtiem, ar 3:5 zaudēja "Coyotes", kamēr Vašingtonas "Capitals" pamatlaikā nav zaudējusi jau 13 spēlēs pēc kārtas, šonakt papildlaikā ar 4:3 pieveicot "Stars".

Skaties izšķirošās kērlinga spēles no "German Masters" turnīra 22.01.2017 09:46

Sportacentrs.com sadarbībā ar CCT piedāvā sekot līdz German Masters kērlinga turnīra spēlēm šajā nedēļas nogalē. Augstas klases kērlinga turnīrs norisinās Hamburgā, Vācijā no 19.janvāra – 22.janvārim.

Bļugeram trešā rezultatīvā AHL spēle pēc kārtas (8) 22.01.2017 09:30

Amerikas Hokeja līgā rezultatīvi turpina spēlēt Teodors Bļugers, tāpat kā to Ziemeļamerikas junioru līgās turpina darīt arī citi Latvijas jaunie hokejisti.

Sensāciju Melburna: Miša Zverevs izslēdz Mareju (21) 22.01.2017 09:30

Endijam Marejam arī šogad nav lemts beidzot uzvarēt "Australian Open", jo viņš 4. kārtas mačā ar 5:7, 7:5, 2:6, 4:6 sensacionāli kapitulēja Vācijas tenisistam Mišam Zverevam, kuram karjeras lielākā uzvara deva pirmo "Grand Slam" ceturtdaļfinālu.

Veids izrauj Čikāgas uzvaru, Kazinss sarkastiski slavē tiesnešus (5) 22.01.2017 08:54

Nacionālajā basketbola asociācijā uzvaru izcīnījusi Čikāgas "Bulls", kas savā laukumā ar 102:99 pārspēja "Kings". Spēles likteni izšķīra Demarkusam Kazinsam piespriestā piezīme pēdējās sekundēs un Dveina Veida divas pārtvērtās bumbas.

Čempionu sacīkstēs uzvar Montoija 22.01.2017 08:13

Sestdienas vakarā ASV pilsētā Maiami norisinājās Čempionu sacīkstes ("Race Of Champions"), kas ik gadu kopā pulcē slavenus sportistus no dažādām motoru sporta disciplīnām. Šoreiz par uzvarētāju kļuva Huans Pablo Montoija, kuram tā bija debija šajās sacensībās.

NBA milžu trillerī "Spurs" papildlaikā pieveic "Cavaliers" (34) 22.01.2017 06:23

Dāvja Bertana pārstāvētā Sanantonio "Spurs" izbrukumā ar rezultātu 118:115 pārspēja NBA čempionvienību Klīvlendas "Cavaliers". Teksasas komandas panākumu ar karjeras rezultatīvāko spēli kaldināja Kavai Lenards, gūstot 41 punktu.

Girgensonam +1 uzvarā pār divīzijas līderi Monreālu (19) 22.01.2017 05:17

Nacionālajā hokeja līgā Bufalo "Sabres" ar 3:2 izbraukumā pieveica Monreālas "Canadiens". Pirmo vārtu guvumā aktīvi piedalījās arī Zemgus Girgensons, nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu plus viens.

Porziņģis iemet 14, "Knicks" neveiksmes turpinās arī pret "Suns" (79) 22.01.2017 05:00

Kristaps Porziņģis trešajā ceturtdaļā ar perfektu precizitāti guva desmit punktus, bet spēlē kopā 14, taču viņa pārstāvētā Ņujorkas "Knicks" izgāza galotni spēlē pret Fīniksas "Suns" un zaudēja 105:107. Pēdējā sekundē uzvaru varēja izraut Karmelo Entonijs, bet bumba patiešām neveiksmīgi izgriezās no groza stīpas.

Dzierkals rāda aktīvu hokeju, komandai pārtrūkst astoņu uzvaru sērija (3) 22.01.2017 02:35

Mārtiņa Dzierkala pārstāvētai "Rouyn-Noranda Huskies" komandai pārtrūkusi astoņu spēļu uzvaru sēriju, zaudējot "Voltigeurs" vienībai ar 2:3.

Rastorgujevam starts distancē ar kopējo startu (21) 22.01.2017 01:00

Svētdien Antholcā-Anterselvā (Itālija) noslēgsies Pasaules kausa izcīņas 6. posms biatlonā. Vispirms norisināsies sacensības 15 kilometru distancē ar kopējo startu jeb masu starts vīriešiem, kur startēs arī Andrejs Rastorgujevs, sacensību sākums plkst. 12:00 pēc Latvijas laika. Posms noslēgsies ar 4 x 6 kilometru stafeti sievietēm, starts plkst. 15:45.

Raimo Havaju salās noķer pirmo vilni (3) 22.01.2017 00:26

Latvijas basketbolistiem janvāra vidū bija pieticīgs spēles laiks NCAA pirmās divīzijas cīņās.

Savainotā Gazola vietā "Spurs" piesaista veterānu Entoniju (3) 21.01.2017 23:50

Pēc spāņu basketbolista Pau Gazola savainojuma gūšanas Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio "Spurs" kluba vadība nolēmusi noslēgt īstermiņa līgumu ar veterānu Džoelu Entoniju.

Neapole iesit divus vārtus pirmajās 10 minūtēs un uzvar Milānu (5) 21.01.2017 23:48

Šovakar Itālijas A Sērijas 21. kārtas ietvaros ''Milan'' savās mājās ātri nonāca iedzinējos pret ''Napoli'' un, lai arī vienus vārtus atguva, tomēr piekāpās viesiem 1:2.

Zvirgzdiņa septiņnieks samet 123 punktus, Rozenbergai un Šteinbergai acīte 21.01.2017 23:47

Latvijas basketbolistes sestdien, 21. janvārī, sacentās Eiropas valstu nacionālajos čempionātos.

Kavani 20. vārti, Verrati brīdina par piespēli vārtsargam, Balotelli sūdzas par rasismu (3) 21.01.2017 23:47

Piekto uzvaru pēc kārtas izcīnīja Francijas bagātākais klubs PSG, kas izbraukumā tika galā ar "Nantes" (2:0) un vairs tikai līdz vienam punktam pietuvojās pagaidu līderei "Nice".

Freimanim 18+9 un uzvara dzimšanas dienā, Peiners izceļas ar 16 punktiem (1) 21.01.2017 23:28

Latvijas basketbolisti sestdien, 21. janvārī, sacenšas Eiropas valstu nacionālajos čempionātos.

Batņam un Locānam vārti, Ķēniņš noķer Šveices līderi (4) 21.01.2017 23:19

Šveices hokeja līgā sestdien Ronalda Ķēniņa pārstāvētā "ZSC Lions" izcīnīja uzvaru pār turnīra pastarīti, tabulā noķerot līderi "Bern".

Ganai vēl viena minimāla uzvara un vieta 1/4finālā 21.01.2017 23:09

Izcīnot otro uzvaru divās spēlēs, četrkārtējā čempione Gana sestdien nodrošināja vietu Āfrikas Nāciju kausa ceturtdaļfinālā.

Divi Ramosa vārti ļauj "Real" atkal uzvarēt (13) 21.01.2017 22:28

Pēc trīs spēļu pārtraukuma pie uzvaras atkal tikusi Madrides "Real" vienība, kas sestdien Spānijas čempionāta 19. kārtas spēlē savā laukumā, pateicoties Serhio Ramosa diviem vārtiem, ar rezultātu 2:1 apspēlēja "Malaga".

Ko Federers pēc Berdiha iznīcināšanas parādīs pret Nišikori? (8) 21.01.2017 22:00

Svētdien "Australian Open" turnīrā noskaidros pirmos ceturtdaļfinālistus. Vīriešu turnīrā dienas spēle bez šaubām būs Rodžera Federera tikšanās ar Kei Nišikori. Dueļa sākums neilgi pēc plkst. 10:00.