Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource621 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource621), Fid:2897, Did:0, useCase: 0

Vorobjovs šokēts par savu jauno amatu, Znaroks atsakās komentēt (papildināts)

Vorobjovs šokēts par savu jauno amatu, Znaroks atsakās komentēt (papildināts)
Harijs Vītoliņš, Oļegs Znaroks, Iļja Vorobjovs
Foto: Aleksejs Kudenko, rsport.ria.ru

2018. gada hokeja pasaules čempionātā Krievijas izlases galvenā trenera pienākumus pildīs vietējais speciālists Iļja Vorobjovs, kurš stājas līdzšinējā stūrmaņa Oļega Znaroka vietā. Jaunieceltais speciālists šādu pavērsienu nebija gaidījis un vēl vakar neko nezināja, savukārt Znaroks atteicies komentēt notikušās izmaiņas.

Rīgā dzimušais Krievijas un Vācijas dubultpilsonis Iļja Vorobjovs līdz šim bija izlases galvenā trenera asistents, bet tagad izpelnījies paaugstinājumu. "Esmu priecīgs, taču šis nozīmējums man ir milzīgs pārsteigums. Vēl vakar neko nezināju. Ļoti cienu Znaroku. Godīgi sakot, esmu nelielā šokā. Tas bija ļoti spēcīgs zibens, milzīga atbildība man. Baidos pat lasīt presi. Es to negaidīju, dabiski. Pateicos federācijai par uzticību, mums būs ļoti daudz darba," saka jaunieceltais galvenā trenera pienākumu pildītājs.

"No visas sirds pateicamies olimpiskajiem un pasaules čempioniem Oļegam Znarokam un Harijam Vītoliņam par darbu nacionālajā izlasē. Znarokam tiks piedāvāts izlases konsultanta amats," teikts Krievijas Hokeja federācijas paziņojumā.

Kā jau ziņots, Oļegs Znaroks varētu būt Vorobjova konsultants Krievijas izlasē, savukārt līdzšinējais asistents Harijs Vītoliņš nedosies uz pasaules čempionātu, kas 6.-20. maijā risināsies Dānijā.

Oļegs Znaroks patlaban ir nerunīgs: "Nekādu komentāru!"

Krievijas izlases bijušais galvenais treneris Vjačelavs Bikovs: "No manas puses būtu nekorekti un neētiski spriest par to, kāpēc izlasē notika tāda rokāde. Tie ir jautājumi Tretjakam un Znarokam. Acīmredzot, bija būtiski iemesli, ja reiz nonāca līdz tādam lēmumam. Vai bija kļūdas Znaroka darbā? Izlase uzvarēja olimpiādē - ko tur vēl runāt?"

Sporta ministrs Pāvels Kolobkovs: "Znaroks ir nopelniem bagāts treneris, daudz sasniedzis arī šajā sezonā. Paņems kādu pauzi, tas ir viņa lēmums. Neapšaubāmi, ka viņš paliks hokejā, bet pēc pasaules čempionāta noskaidrosies, kādā statusā. Vorobjevs ir ļoti spēcīgs speciālists, ieguvis Gagarina kausu. Šajā ziņā mums viss mierīgi."

Iļjas tēvs Pjotrs Vorobjovs: "Par iecelšanu uzzinu no jums. Līdz pēdējam brīdim nezināja arī Iļja. Būs laba pieredze, bet situācija nav vienkārša. Kad ieceļ pēdējā brīdī, tas ir nopietni. Man ar Znaroku bija lieliskas attiecības, dēlam tas pats. Bet tāds ir trenera liktenis. Protams, kaesmu priecīgs par Iļju."

Izmantotie resursi:
sport-express.ru
championat.com
rsport.ria.ru
fhr.ru

  +3 [+] [-]

, 2018-04-12 17:00, pirms 10 mēnešiem
Krievijā nav sliktāks bardaks hokeja saimniecībā kā pie mums. Kurš no kura mācās?

  +5 [+] [-]

, 2018-04-12 17:39, pirms 10 mēnešiem
Jā,savulaik Pjotrs Vorobjovs Dinamo mācēja tādu piespēli Helmutam iedot kā neviens.
Tas ir labākais,ko hokejā par šo hokeja dinastiju var teikt
Nekas spīdošs Iļju galvenā trenera amatā negaida.
Slēpts komentārs: Narkomāns Jānis

     [+] [-]

, 2018-04-12 18:50, pirms 10 mēnešiem
Narkomāns Jānis rakstīja: Te kāds murgoja ka Znarokam jādodas uz NHL. Kāds NHL???? Viņš pat ar cilvēkiem nemāk sarunāties!!
Znaroks tik zemu nekritīs, un naudas dēļ neskries uz ŅHĻ .. reiz jau to darīja.. un saprata kas tur par cilvēkiem.. nav viņa kalums.
Znaroks ir cienījams cilvēks, šādiem vīriem ir gods paspiest roku un aprunāties.. latviešiem gan netipiski, bet mēdz būt tādi vīri .

     [+] [-]

, 2018-04-12 19:46, pirms 10 mēnešiem
Kaprīzais Kaprīzs Kirils Kaprīzovs rakstīja: Znaroks tik zemu nekritīs, un naudas dēļ neskries uz ŅHĻ .. reiz jau to darīja.. un saprata kas tur par cilvēkiem.. nav viņa kalums.
Znaroks ir cienījams cilvēks, šādiem vīriem ir gods paspiest roku un aprunāties.. latviešiem gan netipiski, bet mēdz būt tādi vīri .
Jā, kā viņš pats savulaik atzina, tad vienīgais ko viņš saprata, bija čiken.. tāpēc nācās tirināties atpakaļ, neies jau katru dienu štopēt iekšā čikenus

     [+] [-]

, 2018-04-13 03:18, pirms 10 mēnešiem
Grūti pateikt cik labi Znaroks zina Angļu valodu, bet Vācu valodu viņš zina - viņam māte bijusi Vācu valodas skolotaja un likusi kopš bērnības zubrīt Vācu valodu kārtīgi, pēc tam arī Vācija dzīvoja un ieguva pilsonību.

     [+] [-]

, 2018-04-13 12:39, pirms 10 mēnešiem
Tak skaidrs kā diena, pēc tik vieglas olimpiādes, kā šogad bija, PČ būs krietni augstākas raudzes hokejs un Znaroks negrib krist kaunā Pēc PČ, kur krievi labākā gaījumā dabūs kādu medaļu, Oļegs atgriezīsies un teikts, ka redz ar mani Olimpiskie čempioni, bet bez manis PČ nekā