Keins: Nedomāju, ka man ir problēmas ar alkoholu

Keins: Nedomāju, ka man ir problēmas ar alkoholu

Patriks Keins
Foto: AFP/Scanpix

NHL starpsezona 2012

Nacionālās Hokeja līgas (NHL) kluba Čikāgas "Blackhawks" superzvaigzne Patriks Keins noliedzis, ka viņam ir problēmas ar alkohola lietošanu, pirmo reizi runājot publiski pēc tam, kad tika izplatītas fotogrāfijas, kurās hokejists attēlots dzēruma stāvoklī.

Pēc sezonas beigām Keins ar uzviju atzīmēja 5. maija svinības, kas ASV ienākušas no Meksikas kultūras. Tas tika iemūžināts fotogrāfijās, kas, protams, vēlāk atrada ceļu uz globālo tīmekli un izraisīja sabiedrības kritikas vilni pār Keinu. 2007. gada drafta pirmais numurs piektdien komandas līdzjutēju pasākumā pirmo reizi publiski izteicās par šo tēmu, nožēlojot paveikto.

"Tās bija sezonas beigas, vēlējos pavadīt labu nedēļas nogali ar draugiem, un viss - mazliet zaudēja kontroli," atcerējās Keins. "Tas bija apkaunojoši. Tā ir pirmā lieta, ko varu pateikt. Sākot ar fotogrāfijām, "Hawks" organizācijas sarūgtinājumu, manu ģimeni, mani pašu - tas ir apkaunojoši," sacīja 23 gadus vecais Keins. "Tāds es nevēlos būt. Vēlos būt piemērs bērniem un ikvienam citam. Vēlos šo lietu atstāt pagātnē un turpmāk būt labākais cilvēks un spēlētājs, kāds varu būt."

Šī gan nav ne tuvu pirmā reize, kad Keins nonācis šāda veida nepatikšanās - 2009. gada vasarā Keins saķērās ar taksometra šoferi, kurš sākotnēji neatdeva atlikumu 20 centu apmērā. Hokejistu aizturēja un apsūdzēja zādzībā un kriminālā uzvedībā. 2010. gadā Vankūverā tīmeklī nonāca foto no brauciena ar limuzīna, kur Keins bija viens no galvenajiem varoņiem kārtējā ballītē.

Keins gan noliedza, ka viņam būtu problēmas ar alkoholu: "Es tā nedomāju. Nevēlos atkal nonākt tādā situācijā, bet nē, es nedomāju, ka man ir problēmas."

Aizvadītā izrādījās Keina mazrezultatīvākā sezona karjerā - 23 vārti un 43 piespēles deva 66 punktus, kas ir par četriem mazāk nekā otrajā karjeras sezonā. Sešās izslēgšanas spēlēs Keinam četras piespēles un desmit soda minūtes. Jau parādījušās runas par iespējamo Keina aizmainīšanu, un arī pats hokejists nenoliedz, ka bažas viņu pārņēmušas: "Tas arī ir biedējoši. Visu laiku notiek darījumi, bet es vēlos būt daļa no šīs franšīzes."

Izmantotie resursi:
ESPN