18.feb. Video: Jaunatnes hokeja līga: HK Rīga - Čaika. Spēles ieraksts
    Jaunatnes hokeja līga: HK Rīga - Čaika. 18.02.2017
  • HK "Rīga" sezonas pēdējā mājas spēlē zaudējums pagarinājumā
    18.feb. HK "Rīga" sezonas pēdējā mājas spēlē zaudējums pagarinājumā(1)
    Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) čempionātā sezonas pēdējo mājas spēli aizvadīja Latvijas vienība "Rīga". Ronalda Ozoliņa trenētā komandai neizdevās gūt otro uzvaru pēc kārtas, un tā piekāpās pagarinājumā ar 1:2. Vienīgie vārti rīdziniekiem Uvja Balinska kontā.
  • Razgalam un Bērziņam divi vārti, "Rīga" pārliecinoši uzvar
    17.feb. Razgalam un Bērziņam divi vārti, "Rīga" pārliecinoši uzvar(1)
    Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) čempionātā sezonas pirmspēdējo mājas spēli aizvadīja Latvijas vienība "Rīga", kas piektdien savu līdzjutēju priekšā uzņēma Ņižņijnovgorodas "Čaika" vienību. Ronalda Ozoliņa trenētā komanda izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 5:1. Pa diviem vārtiem Frenka Razgala un Daniela Bērziņa kontā.
    17.feb. Video: Jaunatnes hokeja līga: HK Rīga - Čaika. Spēles ieraksts
    Jaunatnes hokeja līga: HK Rīga - Čaika. 17.02.2017
  • Hārtlijs sniedzis vērtīgas atziņas latviešu treneriem
    16.feb. Hārtlijs sniedzis vērtīgas atziņas latviešu treneriem(47)
    Latvijas hokeja federācijas jaunā valde solījumu sarakstā ir atzīmējusi vēl vienu "plusiņu". Vakardien, Rīgas mākslas un mediju tehnikuma aktu zālē, zinātkāros jauniešus skolas solā nomainīja hokeja treneri, kuri piedalījās Latvijas hokeja izlases trenera Boba Hārtlija vadītajā seminārā. Ieradušies bija gandrīz visi pašmāju hokeja speciālisti - bērnu, jauniešu un Virslīgas komandu treneri.
    15.feb. Video: Jaunatnes hokeja līga: HK Rīga - HK MVD. Spēles ieraksts
    Jaunatnes hokeja līga: HK Rīga - HK MVD. Spēles ieraksts
    15.feb. Video: Soda minūtēm bagātā spēlē "Rīga" piekāpjas "MVD"
    14. februārī inbox.lv ledus hallē, Piņķos, norisinājās kārtējā Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēle starp HK "Rīga" un Balašihas HK "MVD". Šajā mačā komandas spēlēja ļoti emocionāli un agresīvi, un arī nedisciplinēti, uz ko norāda kopējais soda minūšu skaits - 73 minūtes rīdziniekiem, 59 - viesiem no Maskavas. Jāatzīmē HK "Rīga" trenera Ronalda Ozoliņa disciplinārsods, un par kautiņu 5+20 minūtes nopelnīja Reinis Lejnieks un Daņils Dolguškins. Neskatoties uz daudzajiem noraidījumiem, vārtu nebija daudz, un šeit veiksmīgāki bija viesi, kas izcīnija uzvaru ar 3:1 (0:0; 1:0; 2:1). Rīdzinieku labā vienīgos vārtus guva Kristaps Zīle.
    14.feb. Video: Grigals: "Ozoliņa rīcība rāda, ka viņam rūp sava komanda"
    Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) čempionātā HK "Rīga" savā laukumā, Inbox.lv ledus hallē, Piņķos, atkārtoti tikās ar Maskavas apgabala MVD komandu. Asumiem un rupjībām bagātā spēlē uzvaru izcīnīja viesiem ar 1:3. Sportacentrs.com pēc spēles aprunājās ar rīdzinieku vārtsargu Gustavu Dāvi Grigalu, kurš, neskatoties uz vakar aizvadīto sauso spēli, šodien ielaida trīs ripas.
  • "Rīgai" 73 soda minūtes un zaudējums
    14.feb. "Rīgai" 73 soda minūtes un zaudējums
    Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) čempionātā Latvijas vienība "Rīga" otrdien savā laukumā atkārtoti uzņēma Maskavas apgabala MVD komandu. Šoreiz rīdzinieki cieta neveiksmi ar 1:3, turklāt cīņa bija bagāta ar noraidījumiem.
    13.feb. Video: Grigala sausā spēle sekmē pārliecinošu HK "Rīga" uzvaru pret "MVD"
    13. februārī inbox.lv ledus hallē, Piņķos, norisinājās kārtējā Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēle starp HK "Rīga" un Balašihas "MVD" komandām. Abas komandas spēlēja līdzīgi, radīja momentus pie pretinieku vārtiem, tomēr momentu realizācijā daudz veiksmīgāki izrādījās rīdzinieki, izcīnot pārliecinošu, pat graujošu uzvaru ar 5:0 (2:0; 2:0; 1:0). Sausā spēle mājinieku vārtsargam Gustavam Dāvim Grigalam, kā arī labs mačs Emīlam Ģēģerim (1+1).
    13.feb. Video: Jaunatnes hokeja līga: HK Rīga - HK MVD. Spēles ieraksts
  • Grigalam sausā spēle, "Rīga" grauj MVD
    13.feb. Grigalam sausā spēle, "Rīga" grauj MVD(1)
    Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) čempionāta spēlē Latvijas vienība "Rīga" tika pie otrās uzvaras pēc kārtas, pirmdien savā laukumā Piņķos ar 5:0 sagraujot Maskavas apgabala MVD komandu, kas Rietumu konferences kopvērtējumā ieņem 11. vietu. Nepārspējams palika rīdzinieku vārtsargs Gustavs Dāvis Grigals, kuram sausā spēle.
    13.feb. Video: Treniņa skaņas: Hārtlijs: Spēka paņēmienus izpildīsim pret krieviem(80)
    Februāra pirmajā pusē pirmos treniņus tās jaunā galvenā trenera Boba Hārtlija vadībā aizvadīja Latvijas hokeja izlase. Vīri pulcējās uz četrām treniņu dienām Volvo hallē, kas noslēdzās ar īpašu Hokeja dienai veltītu atklāto treniņu, kuru vērot bija ļauts ikvienam interesentam. Arī portāla Sporatcentrs.com komanda vēsajā sestdienas rītā bija ledus hallē, lai tagad hokeja draugiem piedāvātu ne tikai ieskatu šajā nodarbībā, bet arī dotu iespēju ieklausīties Boba Hārtlija teiktajā.
    09.feb. Video: "Rīga" agresīvā cīņā pārspēj "Taifun"
    9. februārī inbox.lv ledus hallēm, Piņķos, norisinājās kārtējā Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēle starp HK "Rīga" un "Taifun" komandām. Šim mačam bija raksturīga asa, agresīva cīņa, ar provokācijām no abu komandu puses. Šajā cīņā labāki galu galā bija rīdzinieki, svinot uzvaru ar 3:2 (1:0; 0:1, 2:1), vārtus uzvarētāju labā guva Kirils Galoha, Lūkass Sičevs un Pauls Svars.
    09.feb. Video: Jaunatnes hokeja līga: HK Rīga - Taifun. Spēles ieraksts
    Jaunatnes hokeja līga: HK Rīga - Taifun. Spēles ieraksts
    09.feb. Video: Vjaters: "Cīnāmies katrā spēlē, nākamā sezona būs labāka"(2)
    Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) ietvaros HK "Rīga", aizvadot ceturto spēli pēc kārtas ar vienu un to pašu pretinieku, šoreiz ar rezultātu 3:2 izrādījās pārāka par Primorskas "Taifun". Sportacentrs.com piedāvā rīdzinieku spēlētāja Ralfa Vjatera pēcspēles komentāru.
  • "Rīga" otro reizi četrās spēlēs pārspēj "Taifun"
    09.feb. "Rīga" otro reizi četrās spēlēs pārspēj "Taifun"(7)
    Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) Latvijas vienība "Rīga" ceturtdien ceturto reizi nedēļas laikā sacentās ar Primorskas "Taifun" komandu. Atšķirībā no abu komandu vakardienas mača, šodien rīdziniekiem izdevās tikt pie uzvaras ar 3:2. Līdz ar to "Rīgai" pret "Taifun" divi panākumi četrās spēlēs.
    08.feb. Video: "Rīga" nespēj atspēlēties un minimāli zaudē "Taifun"
    8. februārī inbox.lv ledus hallē, Piņķos, norisinājās kārtējā Krievijas Jaunatnes hokeja līgas spēle starp HK "Rīga" un "Taifun" komandām. Mačs aizritēja emocionālā gaisotnē, abas komandas spēlēja agresīvi, un iniciatīva bieži pārgāja no vienas komandas otrai. Šādā spēlē efektīvāka bija "Taifun" komanda, kas svinēja uzvaru ar 3:2 (1:0; 1:0; 1:2).
    08.feb. Video: Jaunatnes hokeja līga: HK Rīga - Taifun. Spēles ieraksts
    05.feb. Video: "Rīga" ar 5:1 revanšējas "Taifun"
    Šovakar Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārajā čempionātā HK "Rīga" aizvadīja maču pret Primorskas "Taifun". Spēli labi iesāka mājinieki, jau 8. minutē pirmos vārtus izdevās gūt Pankevičam, taču minūti vēlāk precīzs bija viņa komandas biedrs Razgals. Arī otrajā periodā rīdzinieki spēlēja precīzi un pirms spēles pēdējā nogriežņa izvirzījās vadībā ar 3:0. Pēdējā trešdaļā arī viesi atklāja rezultātu, kad 46.minūtē precīzi spēlēja Šurkalovs. Spēli ar vārtu guvumu tukšos vārtos noslēdza mājinieki, uzvarot spēlē ar 5:1. Rezultatīvākais "Rīga" rindās Frenks Razgals, kuram izdevās gūt divus vārtus un vienu reizi precīzi piespēlēt.Piedāvājam spēles labāko momentu apskatu.