Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:845, Did:0, useCase: 0

HK "Rīga" ielaiž vārtus vairākumā un pārliecinoši piekāpjas JHC "Spartak"

Jaunatnes hokeja līgas spēlē, HK Rīga neizdevās turpināt uzvaras gājienu pret JHC Spartak un tika piedzīvots zaudējums ar 1:6 (0:2; 0:3; 1:1). Maskavieši izskatījās pārliecinošāk šodienas spēlē, 2. perioda izskaņā panākot jau 5:0 savā labā. Vienīgos vārtus mājinieku labā guva Jānis Švanenbergs, bet viesiem ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Deniss Millers un Ruslans Novruzovs. Nākamie divi mači HK Rīga paradzēti izbraukumā, kad 12. un 13. februārī pretī stāsies Sanktpēterburgas „Dynamo”.

MHL: HK Rīga - JHC Spartak. Spēles ieraksts

2019.02.08 MHL: HK Rīga - JHC Spartak. Spēles ieraksts
1

Zabusova divi gūtie vārti palīdz HK "Rīga" pieveikt JHC "Spartak"

Jaunatnes hokeja līgas spēlē savā laukumā, HK Rīga pārspēja viesus no Maskavas JHC Spartak ar 4:2 (2:0; 2:2; 0:0). Spartakieši vēl joprojām cīnās par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs, bet rīdzinieki jau 1. periodā, izturējuši divus skaitliskos mazākumus, tai skaitā 4 minūšu noraidījumu, ar diviem gūtiem vārtiem ielika pamatus uzvarai. 2. periodā MHL rezultatīvākais spēlētājs Mihails Šalagins guva divus vārtus, tomēr mājiniekiem arī izdevās atbildēt ar diviem gandrīz identiskiem vārtu guvumiem, kad tuvajā augšējā vārtu stūrī ripu raidīja Renārs Kārkls un Patriks Zabusovs, kuram tas bija otrais vārtu guvums spēlē. Pēc rīdzinieku ceturtajiem gūtajiem vārtiem, viesi izdarīja vārtsarga maiņu. Skovronski nomainījušais Botovs saglabāja savus vārtus neskartus, spēles izskaņā ripu jau tukšajos viesu vārtos no centra zonas netrāpīja Ģēģeris. 8. februārī 18.30 abas komandas aizvadīs otros savstarpējo spēli.

Kārkls: "Hārtlija uzruna pirms spēles palīdzēja komandai noskaņoties"

Šodien tika aizvadīta MHL Jaunatnes hokeja līgas spēle, kurā tikās HK Rīga un JHC Spartak spēlētaji. Jau pirmajā periodā Rīgas hokejisti rādīja labu sniegumu un pēc vairākiem uzbrukumiem viens bija arī rezultatīvs. Tikpat veiksmīgi tika aizvadīta arī atlikusī spēles daļa un spēlei noslēdzoties rezultāts bija jau 4:2 HK Rīga labā. Pēc spēles uz interviju Sportacentrs.com komanda aicināja HK Rīga spēlētāju Renāru Kārklu.

MHL: HK Rīga - JHC Spartak. Spēles ieraksts

07.02.2019 MHL: HK Rīga - JHC Spartak. Spēles ieraksts

HK "Rīga" zaudējums pēcspēles metienos

Krievijas jaunatnes hokeja līgas spēlē, HK Rīga savā laukumā otro dienu pēc kārtas tikās ar Maskavas Krilya Sovetov un šoreiz tika piedzīvots zaudējums pēcspēles metienu sērijā ar 2:3 (0:0; 1:2; 1:0, 0:0; 0:1). Otrajā periodā viesi izvirzījās vadībā ar 2:0, īsā laika sprīdī, divos pretuzbrukumos vārtus gūstot Jefimam Miškinam. Mājiniekiem, ar Zabusova un Grīnberga vārtu guvumiem, izdevās spēli izlīdzināt un uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešami pēcspēles metieni. Rīdziniekiem visi mēģinājumi bija neveiksmīgi, bet maskaviešiem uzvarai pietika ar Ņikitas Kizikova precīzo metienu. Mājas spēļu sērijas turpinājumā 7. un 8. februārī Rīgā viesosies Maskavas JHC Spartak.

Ričards Grīnbergs: "Trīs punkti-tas ir labi, bet varējām arī dabūt četrus..."

4.februārī MHL līgas ietvaros norisinājās spēle starp KH "Rīga" un HK "Krylya Sovetov", kurā pēcspēles metienos ar 2:3 KH "Rīga" piekāpās HK "Krylya Sovetov". Piedāvajam pēcspēles interviju ar Ričardu Grīnbergu.

MHL: HK Rīga - Krylya Sovetov. Spēles ieraksts

MHL: HK Rīga - Krylya Sovetov. Spēles ieraksts.

HK "Rīga" iemet ripu savos vārtos, tomēr izcīna uzvaru

Krievijas jaunatnes līgas spēlē, HK Rīga savā laukumā pārspēja Maskavas Krylya Sovetov ar 5:2 (1:0, 2:1, 2:1). Rīdzinieki apņēmīgi sāka spēli, daudz laika pavadot uzbrukumos un guva pirmos piecus vārtus, tiesa vienus raidot arī savos vārtos. Viesiem nepalīdzēja arī vārtsarga maiņa, pēc ceturtajiem zaudētajiem vārtiem un pārliecinošā uzvara ļāva mājas spēļu sēriju iesākt ar uzvaru. 4. februārī 18.30 abas komandas tiksies atkārtoti, bet 7. un 8. februārī Rīgā viesosies Maskavas JHC Spartak.

MHL:HK Rīga - Krylya Sovetov. Spēles ieraksts

2019.02.03 MHL:HK Rīga - Krylya Sovetov. Spēles ieraksts

Bergamanis:''rezultāts ir pieci pret divi un tas ir galvenais''

2019.02.03 Pie pirmās uzvaras pēc trīs zaudējumu sērijas svētdien tika "Rīgas" hokejisti, kas Krievijas jaunatnes līgas (MHL) mačā savā laukumā Piņķos ar rezultātu 5:2 apspēlēja Maskavas "Krylya Sovetov".SPORTACENTRS.COM piedāvā pēcspēles interviju.

HK "Rīga" mājas spēļu sēriju noslēdz ar zaudējumu papildlaikā

Jaunatnes hokeja līgas 10 mājas spēļu sēriju ar zaudējumu papildlaikā 1:2 (0:0; 0:1; 1:0; 0:1), noslēdza HK Rīga piekāpjoties Stupino Kapitan komandai. Pēc vakardienas rezultatīvās (5:3) uzvaras, mājiniekiem izdevās gūt tikai vienus vārtus, tiesa vēl vienu reizi ripu izdevās dabūt vārtos, tomēr vārtu guvums netika ieskaitīts. Papildlaiku HK Rīga bija spiesti sākt mazākumā un otrā viesu izspēlētā kombinācija atnesa viņiem uzvaras vārtus. Četras nākamās spēles rīdzinieki aizvadīs izbraukumā, bet savu skatītāju priekšā atgriešanās notiks februāra sākumā, kad 3. un 4. februārī inbox.lv ledus hallē Piņķos viesosies Maskavas Kriļja Sovetov.

Brants: "Varbūt emocijas nebija kā vakar"

Jaunatnes hokeja līgas spēles pagarinājumā HK "Rīga" piekāpās "Kapitan" spēlētājiem ar rezultātu 1:2. Sportacentrs.com piedāvā noskatīties pēcspēles interviju ar HK "Rīga" spēlētāju Hariju Brantu.

MHL: HK Rīga - Kapitan. Spēles ieraksts

20.01.2019. MHL: HK Rīga - Kapitan spēles ieraksts.

HK "Rīga" izcīna otro uzvaru 2019. gadā

Jaunatnes hokeja līgas spēlē, HK Rīga pārspēja Stupinas Kapitan ar 5:3 (0:0; 2:1; 3:2) izcīnot otro uzvaru pēc kārtas. 2. periodā rīdzinieki atklāja spēles rezultātu un turpinājumā izvirzījās vadībā arī ar 3:1, bet viesi 3. periodā spēja rezultātu izlīdzināt. Tomēr nepilnu divu minūšu laikā Siņegubovs un Millers katrs guva pa vārtiem, kas ļāva spēli novest līdz drošai uzvarai. 20. janvārī 13.00 inbox.lv ledus hallē Piņķos, abas komandas tiksies vēlreiz

HK "Rīga" izcīna pirmo uzvaru 2019. gadā

Jaunatnes hokeja līgas spēlē, HK Rīga izcīnīja pirmo uzvaru jaunajā gadā ar 2:1 (0:0; 1:1; 1:0) apspēlējot Čehovas Russkiye Vityazi. Mājinieku labā ar vārtu guvumiem atzīmējās Kārlis Bucenieks un Ričards Grīnbergs, bet divus punktus par rezultatīvām piespēlēm nopelnīja Patriks Zabusovs. Mājas spēļu sērijas noslēgumā rīdziniekiem 19. un 20. janvārī pretiniekos būs Stupinas Kapitan.
9

Jauns Latvijas hokejists rāda ripas pārvaldīšanas spējas

Ar savām ripas pārvaldīšanas spējām internetā palielījies jaunais Latvijas hokejists Ričards Grīnbergs, kurš ikdienā pārstāv Krievijas Jaunatnes līgas (MHL) vienību "Rīga" - kā redzams publicētajā video, viņš uzmetis ripu augstu gaisā un pēc tam spējis noķert uz nūjas lāpstiņas. Apkārtesošajos tas izraisīja sajūsmu.

MHL hokeja līga: HK Riga - Russkie Vityazi. Spēles ieraksts

2019. gada, 16. janvāra MHL līgas spēle, Inbox ledus hallē.

HK "Rīga" pēcspēles metienos zaudē "Russkiye Vityazi"

Jaunatnes hokeja līgas spēlē, HK Rīga piekāpās Čehovas Russkiye Vityazi ar 3:4 (1:1; 2:2; 0:0; 0:0; 0:1). Spēles pamatlaikā rīdziniekiem izdevās uz katru pretinieku vārtu guvumu atbildēt ar saviem gūtajiem vārtiem, līdz ar to tikai pēcspēles metienu sērijā noskaidrojās uzvarētājs. Abas komandas, 16. janvārī 18:30 inbox.lv ledus hallē Piņķos, aizvadīs otro savstarpējo spēli.