Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:742, Did:0, useCase: 0

Ābols šaubās, vai olimpiskās atlases turnīrs Rīgā notiks augustā

Kārlis Justovičs
Kārlis Justovičs

Ābols šaubās, vai olimpiskās atlases turnīrs Rīgā notiks augustā
Artis Ābols. Foto: TASS/Scanpix

Pazīstamais latviešu hokeja treneris Artis Ābols Krievijas medijam "RIA Novosti" izteicies, ka šauboties, ka Rīgā paredzētais 2022. gada olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrs hokejā norisināsies kā ieplānots - augustā.

Paredzēts, ka 27.-30. augustā Rīgā Latvijas hokejisti kopā ar Francijas, Itālijas un Ungārijas izlasēm sadalīs vienu no trim atlikušajām ceļazīmēm uz Pekinas ziemas olimpisko spēļu vīru hokeja turnīru.

"Protams, ka es vēlētos, lai viss sāktos vasarās beigās, bet ļoti šaubos vai tas tā notiks. Ir ļoti daudz dažādu prognožu par situācijas turpmāko attīstību, ir arī optimistiskas prognozes, bet ir daudz pesimistisku prognožu, ka paliek nedaudz skumji. To visu lasot, var uzsprāgt galva. Ļoti vēlētos, lai viss notiktu pēc termiņa, taču nezinu... Pašā Latvijā varbūt arī atsāksies kādi pasākumi, taču attiecībā uz Kontinentālo hokeja līgu (KHL) un Olimpiādes atlasi mani māc bažas."

"Latvijā situācija nav tik slikta - tauta, kā rādās, paklausīgi sēž mājās un kopumā ievēro noteikumus. Klīst runas, ka var atsākt treniņus svaigā gaisā, taču uz hokeju tas neattiecas - mēs tomēr darbojamies, galvenokārt, slēgtās telpās. Mums ir cerība, ka vīruss tiks apkarots un vairs neatgriezīsies - ka atgriezīsimies ierastajā ikdienas ritmā. Tomēr risinājums netiks atrasts tik drīz," izteicās Rīgas "Dinamo" un Latvijas izlases trenera asistents.

Ābols komentēja arī sava dēla Rodrigo aktivitātes koronavīrusa izplatības laikā: "Rodrigo Latvijā no ASV ieradās 25. martā - šobrīd viņš atrodas Latvijā. Es pats dzīvoju Pierīgā - mazā mājiņā netālu no jūras."

Latvijā notiekošā kvalifikācijas turnīra uzvarētāja 2022. gada olimpisko spēļu hokeja turnīrā spēkosies vienā grupā ar Somiju un Zviedriju, kā arī Norvēģijas kvalifikācijas turnīra (Norvēģija, Dānija, Dienvidkoreja, Slovēnija). Savukārt Slovākijā rīkotā turnīra (Slovākija, Baltkrievija, Austrija, Polija) labākā komanda Olimpiādes grupu turnīrā cīnīsies ar Krieviju, Čehiju un Šveici.

Izmantotie avoti:
https://rsport.ria.ru/20200503/1570...

     [+] [-]

, 2020-05-04 00:39, pirms 9 mēnešiem
...Izmantotie avoti:
https://rsport.ria.ru/20200503/1570...


Kārli Justovič, Tu takš esi nožēlojams! Tiešām, Ābols šobrīd ir tik nesazvanāms, ka jākopē no citu valstu mediejiem?

     [+] [-]

, 2020-05-04 01:23, pirms 9 mēnešiem
Abrags rakstīja: ...Izmantotie avoti:
https://rsport.ria.ru/20200503/1570...


Kārli Justovič, Tu takš esi nožēlojams! Tiešām, Ābols šobrīd ir tik nesazvanāms, ka jākopē no citu valstu mediejiem?
neprasi pārāk sarežģītas lietas no skribenta!
lai vispirms izstudē nolikumu un beidz spirtacentrā izplatīt dezu par os
grupām!

     [+] [-]

, 2020-05-04 07:31, pirms 9 mēnešiem
Žurnālisti,kuri raksta par hokeju varētu pamācīties no Edmunda,kā jātaisa intervijas.