Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2861, Did:0, useCase: 0

Video: "Meistaru dueļa" veterānu Lipsbergu šonedēļ izaicina Sprukts

Jānis Celmiņš
Optibet Hokeja līgas regulārais čempionāts iegājis finiša taisnē. Aiz muguras jau 20. spēļu nedēļas, kas nozīmē, ka klāt arī jubilejas “Meistaru duelis”. Ar tā palīdzību cenšamies noskaidrot OHL sezonas skaistāko vārtu guvumu.

Par aizvadītās nedēļas skaistuli esam atzinuši Jāni Spruktu un viņa veiklību vārtu priekšā, kas ļāva viņam pārspēt vienu no līgas labākajiem vārtu vīriem – Jāni Auziņu. Divu vārda brāļu divkaujā šoreiz veiksmīgāks bija Sprukts, pelnīti tiekot pie iespējas no Meistaru dueļa troņa gāzt vienu no tā veterāniem Miku Lipsbergu, kurš turpina dominēt un uzvarējis arī aizvadītās nedēļas Meistaru dueļa balsojumā. Interesanti, ka Miks savus vārtus, kuri hokejistam ļauj noturēties “Meistaru dueļa” tronī jau ilgāku laiku, guva tieši pret “Kurbadu”. Nu “Kurbada” un “Prizmas” divkauju piedzīvosim arī “Meistaru duelī”!

Šīs nedēļas skaistāko vārtu guvumu noskaidrosim jau tuvākajās dienās. Kurš kļūs par Sprukta un Lipsberga dueļa uzvarētāja izaicinātāju, uzzini skatoties OHL spēles portālā Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV kanālā. Baudi hokeju, balso un nosaki labāko!
Vērtējums:

OHL 20. nedēļa. Meistaru dueļa uzvarētājs ir:

  • 24

  • 11


     [+] [-]

, 2019-01-31 15:58, pirms pusgada
Atdodiet Ziemiņu

     [+] [-]

, 2019-01-31 20:28, pirms pusgada
labs spruktelim gols. tiešām labs